Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 50
AV Aalsmeer ALSM 17
AV Haarlem HRLM 16
AV Haarlemmermeer HLLM 13
AV Hollandia HLLD 39
AV Startbaan STBN 82
KAV Holland KAVH 48

Prijzen

Florian de Ruijter
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1486 punten
  • 60 meter   9,9
  • Balwerpen   34,06
  • Hoogspringen   1,20
Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1452 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   26,38
  • Hoogspringen   1,20
Bram Domsdorf
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1430 punten
  • 60 meter   9,9
  • Balwerpen   26,74
  • Hoogspringen   1,25
Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:40,55
Hidde de Jager
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:42,74
Noah Minamimoto
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:46,62
Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1985 punten
  • 60 meter   8,5
  • Kogelstoten   8,88
  • Verspringen   4,71
Hidde van Hekezen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1661 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   6,91
  • Verspringen   4,30
Daan Wijnand
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1634 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   6,69
  • Verspringen   4,30
Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:12,18
Niels van Bergen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:35,19
Justin Alewijnse
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:38,22
Max Dec
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1334 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   23,30
  • Verspringen   3,48
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1267 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   17,56
  • Verspringen   3,58
Silvan Oud
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1223 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   23,79
  • Verspringen   3,23
Max Dec
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:46,88
Lean Rouwhorst
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:49,22
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:51,42
Alex van Eldik
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1158 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   20,59
  • Verspringen   3,12
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1086 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   22,08
  • Verspringen   3,05
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1085 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   19,21
  • Verspringen   3,25
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:07,73
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:16,50
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,99
Yaban Mentes
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 771 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   17,73
  • Verspringen   2,50
Artur Dec
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 707 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   12,10
  • Verspringen   2,44
Julian Gewargis
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 696 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   11,06
  • Verspringen   2,59
Siem Elderenbosch
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,39
Tim Nieuwenhuis
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:29,60
Artur Dec
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,02
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1512 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   26,38
  • Hoogspringen   1,30
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1253 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   17,25
  • Hoogspringen   1,15
Hanne Steenbergen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1151 punten
  • 60 meter   10,9
  • Balwerpen   24,11
  • Hoogspringen   1,10
Nora den Ouden
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:53,13
Lara van Wijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:59,30
Sam Bergsma
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:02,13
Maudy Dekker
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1529 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   6,37
  • Verspringen   4,16
Jill Hoeve
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1442 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   6,21
  • Verspringen   3,83
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1395 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   6,65
  • Verspringen   3,62
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:45,68
Roos Stroet
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:52,92
Madelief Rave
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:54,11
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1508 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   29,62
  • Verspringen   3,79
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1333 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   17,99
  • Verspringen   3,73
Melody Eekelschot
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1169 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   22,17
  • Verspringen   3,25
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:50,48
Amana Lakradi
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:52,46
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:55,16
Jezzie Eelman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1081 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   20,29
  • Verspringen   3,08
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1074 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   16,15
  • Verspringen   3,08
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1064 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   18,13
  • Verspringen   3,08
Jezzie Eelman
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:10,19
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:15,12
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:19,87
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 794 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   11,66
  • Verspringen   2,72
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 790 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   9,38
  • Verspringen   2,75
Lauren Gerritsen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 662 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   11,58
  • Verspringen   2,48
Evelien ter Veer
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:29,34
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,75
Sibel Timucin
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,19
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Florian de Ruijter HLLM 9,81 34,06 1,20 1486
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,48 26,38 1,20 1452
3 Bram Domsdorf Hollandia 9,87 26,74 1,25 1430
4 Tijn Zwerver Startbaan 10,10 29,03 1,00 1238
5 Noah Minamimoto Startbaan 9,82 24,46 1,00 1225
6 Hidde de Jager Hollandia 10,10 18,09 1,15 1205
7 Iloy Buffing Startbaan 10,55 31,39 1,00 1200
8 Benjamin Johannes AAC 10,85 23,72 1,10 1142
9 Thijsel van Kleef Hollandia 10,09 19,36 1,00 1114
10 Ossip de Haan AAC 10,85 26,53 1,00 1103
11 Tobias Burger AAC 10,36 18,17 1,05 1095
12 Boet van Houten KAV Holland 10,69 26,43 0,95 1087
13 Borre Kleij KAV Holland 11,26 23,88 1,00 1018
14 Stef Wijbenga Startbaan 10,85 18,77 1,00 1000
15 Tarik Errachidi AAC 10,86 21,22 0,95 996
16 Marouane el Hani AAC 10,94 24,58 0,90 994
17 Arno Thomas KAV Holland 11,11 17,50 1,05 984
18 Osiris Tj...Liep Shie HLLM 10,63 17,67 0,90 940
19 Ids Elderenbosch AAC 10,93 16,84 0,90 887
20 Koen Federer KAV Holland 11,62 19,72 0,95 884
21 Hayat van Haren AV Aalsmeer 10,80 19,54 0,80 871
22 Joek ten Bruggenkate KAV Holland 11,64 16,96 0,95 841
23 Joey Korver Hollandia 11,14 13,22 0,95 839
24 Thijs Ruiter AAC 11,24 9,47 1,05 829
25 Bonne Snuverink AAC 11,45 14,76 0,90 790
26 Kai Grillo AAC 11,52 17,59 0,85 789
27 Safouan Lahri AAC 12,05 22,35 0,75 726
28 Ivo Kmiecik AAC DNS 8,47 0,70 243
29 Valentino ... den Hout Startbaan DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:40,55 ---
2 Hidde de Jager Hollandia 3:42,74 ---
3 Noah Minamimoto Startbaan 3:46,62 ---
4 Marouane el Hani AAC 3:49,68 ---
5 Iloy Buffing Startbaan 3:49,81 ---
6 Borre Kleij KAV Holland 3:50,29 ---
7 Tobias Burger AAC 3:53,58 ---
8 Osiris Tj...Liep Shie HLLM 3:53,63 ---
9 Tijn Zwerver Startbaan 3:54,22 ---
10 Florian de Ruijter HLLM 3:54,49 ---
11 Arno Thomas KAV Holland 3:54,82 ---
12 Stef Wijbenga Startbaan 3:55,98 ---
13 Tarik Errachidi AAC 3:57,41 ---
14 Benjamin Johannes AAC 4:00,67 ---
15 Kai Grillo AAC 4:07,58 ---
16 Hayat van Haren AV Aalsmeer 4:10,92 ---
17 Ossip de Haan AAC 4:15,09 ---
18 Bonne Snuverink AAC 4:16,29 ---
19 Thijsel van Kleef Hollandia 4:21,80 ---
20 Thijs Ruiter AAC 4:27,24 ---
21 Ids Elderenbosch AAC 4:27,36 ---
22 Safouan Lahri AAC 4:29,27 ---
23 Joey Korver Hollandia 4:30,41 ---
24 Joek ten Bruggenkate KAV Holland 4:32,70 ---
25 Bram Domsdorf Hollandia 4:37,68 ---
26 Koen Federer KAV Holland 4:40,35 ---
Boet van Houten KAV Holland DNS ---
Valentino ... den Hout Startbaan DNF ---
Ivo Kmiecik AAC DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVA JPA AV Aalsmeer - JPA1 4 37,66 542
2 JPA-1 AV Startbaan - JPA1 4 37,77 538
3 JPA1 AV Hollandia AV Hollandia - JPA1 4 38,38 513
4 AAC jongens A1 team 1 AAC - JPA1 6 40,11 446
5 JPA1 HOLLAND KAV Holland - JPA1 4 41,54 395
6 AAC Jongens A1 team 2 AAC - JPA1 5 44,12 312


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,47 8,88 4,71 1985
2 Hidde van Hekezen AAC 9,14 6,91 4,30 1661
3 Daan Wijnand KAV Holland 9,22 6,69 4,30 1634
4 Maurits Groeneveld KAV Holland 9,35 7,79 4,02 1617
5 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 9,04 8,04 3,60 1602
6 Senna Gerrits Startbaan 9,36 7,41 4,06 1602
7 Stef Dekker Hollandia 9,31 6,42 4,04 1550
8 Steven Waasdorp Startbaan 9,79 8,14 3,96 1550
9 Mikai Snoek KAV Holland 9,72 8,02 3,83 1528
10 Sepp Mooren HLLM 9,24 6,42 3,80 1514
11 Philippe Hulst HLLM 9,96 7,78 3,48 1407
12 Koen Tijhaar Startbaan 9,82 6,04 3,45 1322
13 Pepijn Schilling KAV Holland 10,21 5,88 3,53 1269
14 Thijmen van Schie HLLM 10,49 5,71 3,64 1240
15 Tobias Pierik Startbaan 10,40 5,88 3,46 1228
16 Niels van Bergen Startbaan 10,22 5,22 3,51 1221
17 Tygo Kievits AAC 10,21 5,86 3,06 1173
18 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,73 4,82 3,58 1136
19 Guus van Reijsen Startbaan 10,60 5,36 3,22 1118
20 Youssri Reffas AAC 10,71 6,04 3,04 1110
21 Rosco Jak AV Aalsmeer 10,71 4,80 3,32 1085
22 Ruben Bakker Startbaan 10,83 4,93 3,33 1080
23 Chris de Groot Hollandia 10,48 4,37 3,28 1079
24 Stijn van der Aart KAV Holland 10,19 3,95 3,23 1079
25 Bjorn Post Startbaan 11,17 5,46 3,32 1071
26 Luka Elemans AAC 9,26 5,39 DNS 968
27 Juri Botic Startbaan 11,99 5,93 2,86 915
28 Marouan el Ansari AAC 12,57 5,41 2,53 756
29 Titiaan Kruijver Startbaan 12,81 4,85 2,52 694
30 Milan Dupon Hollandia DNS DNS DNS 0
30 Faniel Okubay Startbaan DNS DNS DNS 0
30 Petran Dijk KAV Holland DNS DNS DNS 0
30 Levi Ravelli KAV Holland DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:12,18 ---
2 Niels van Bergen Startbaan 3:35,19 ---
3 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:38,22 ---
4 Koen Tijhaar Startbaan 3:45,56 ---
5 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3:48,71 ---
6 Philippe Hulst HLLM 3:50,66 ---
7 Sepp Mooren HLLM 3:51,00 ---
8 Luka Elemans AAC 3:54,44 ---
9 Pepijn Schilling KAV Holland 3:57,25 ---
10 Tobias Pierik Startbaan 3:58,68 ---
11 Chris de Groot Hollandia 4:01,85 ---
12 Guus van Reijsen Startbaan 4:06,14 ---
13 Bjorn Post Startbaan 4:07,72 ---
14 Steven Waasdorp Startbaan 4:08,30 ---
15 Stijn van der Aart KAV Holland 4:08,43 ---
16 Mikai Snoek KAV Holland 4:10,64 ---
17 Youssri Reffas AAC 4:16,55 ---
18 Daan Wijnand KAV Holland 4:18,76 ---
19 Maurits Groeneveld KAV Holland 4:20,62 ---
20 Rosco Jak AV Aalsmeer 4:20,96 ---
21 Marouan el Ansari AAC 4:28,03 ---
22 Stef Dekker Hollandia 4:31,39 ---
23 Senna Gerrits Startbaan 4:39,49 ---
24 Thijmen van Schie HLLM 4:58,14 ---
25 Juri Botic Startbaan 4:58,91 ---
26 Titiaan Kruijver Startbaan 5:29,70 ---
Ruben Bakker Startbaan DNF ---
Faniel Okubay Startbaan DNF ---
Levi Ravelli KAV Holland DNF ---
Petran Dijk KAV Holland DNF ---
Milan Dupon Hollandia DNF ---
Hidde van Hekezen AAC DNF ---
Tygo Kievits AAC DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Max Dec AAC 6,97 23,30 3,48 1334
2 Stefan Wielemaker KAV Holland 7,00 17,56 3,58 1267
3 Silvan Oud AV Aalsmeer 7,29 23,79 3,23 1223
4 Jarit Kershof Startbaan 7,37 19,79 3,41 1189
5 Milan Pot Hollandia 7,43 25,22 3,00 1167
6 Lean Rouwhorst AAC 7,14 16,93 3,27 1165
7 Liam Jourdan Startbaan 7,38 17,86 3,30 1136
8 Luka Quinn AV Haarlem 7,32 19,12 3,10 1127
9 Jesse Francke AAC 7,38 18,70 3,18 1125
10 Philip Lam Startbaan 7,48 19,18 3,23 1122
11 Yaïr van der Feen AAC 7,67 19,07 3,25 1088
12 Sofian el Kaddouri AAC 7,56 25,82 2,68 1085
13 Souhaib Hirech AAC 7,31 16,75 3,02 1078
14 Jort Velzel KAV Holland 7,22 12,64 3,26 1076
15 Indy Hillenius AV Aalsmeer 7,87 22,10 3,00 1044
16 Elias Rodenbach KAV Holland 7,67 16,35 2,89 975
17 Jan Brouwer KAV Holland 7,80 15,14 2,96 946
18 Olliver Könst AV Haarlem 7,76 15,86 2,75 924
19 Kobe Dijkema KAV Holland 8,11 17,93 2,67 879
20 Timo Limonard AAC 7,96 11,97 2,78 829
21 Michael Winkel KAV Holland 8,15 15,09 2,62 818
22 Chris van Meerwijk Startbaan 7,94 11,39 2,66 797
23 Ryan Waasdorp Startbaan 8,21 12,21 2,48 731
24 Tom Jonker Hollandia 8,46 11,44 2,70 722
25 Cesar van Zundert KAV Holland 8,30 11,70 2,50 712
26 Robin van Nimwegen AV Aalsmeer 8,43 9,01 2,63 665
27 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 7,90 DNS 2,76 645
28 Kas Wijbenga Startbaan 8,77 11,85 2,36 617
29 Ismaïl Assbai AAC 9,34 12,78 1,86 457
30 Niels van Ginkel Startbaan 9,34 7,58 2,23 428
31 Herman van der Weij Startbaan 8,21 DNS DNS 323
32 Jazz-Luca Huisraad AAC DNS DNS DNS 0
32 Kristian de Jong AAC DNS DNS DNS 0
32 Finn Feldberg KAV Holland DNS DNS DNS 0
32 Steijn Gabel KAV Holland DNS DNS DNS 0
32 Bima Poeze KAV Holland DNS DNS DNS 0
32 Guus Roks KAV Holland DNS DNS DNS 0
32 Daniel van Zwet KAV Holland DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Max Dec AAC 3:46,88 ---
2 Lean Rouwhorst AAC 3:49,22 ---
3 Jarit Kershof Startbaan 3:51,42 ---
4 Timo Limonard AAC 3:53,50 ---
5 Yaïr van der Feen AAC 3:57,87 ---
6 Stefan Wielemaker KAV Holland 4:01,93 ---
7 Sofian el Kaddouri AAC 4:02,25 ---
8 Philip Lam Startbaan 4:05,61 ---
9 Jesse Francke AAC 4:06,22 ---
10 Silvan Oud AV Aalsmeer 4:09,03 ---
11 Luka Quinn AV Haarlem 4:10,88 ---
12 Elias Rodenbach KAV Holland 4:11,56 ---
13 Kobe Dijkema KAV Holland 4:17,13 ---
14 Milan Pot Hollandia 4:18,33 ---
15 Ryan Waasdorp Startbaan 4:20,05 ---
16 Liam Jourdan Startbaan 4:26,73 ---
17 Cesar van Zundert KAV Holland 4:28,79 ---
18 Souhaib Hirech AAC 4:31,75 ---
19 Jort Velzel KAV Holland 4:37,36 ---
20 Kas Wijbenga Startbaan 4:44,44 ---
21 Jan Brouwer KAV Holland 4:45,14 ---
22 Tom Jonker Hollandia 4:52,78 ---
23 Ismaïl Assbai AAC 5:02,36 ---
24 Niels van Ginkel Startbaan 5:13,59 ---
25 Michael Winkel KAV Holland 5:23,24 ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---
Finn Feldberg KAV Holland DNS ---
Herman van der Weij Startbaan DNF ---
Bima Poeze KAV Holland DNF ---
Daniel van Zwet KAV Holland DNF ---
Guus Roks KAV Holland DNF ---
Steijn Gabel KAV Holland DNF ---
Jazz-Luca Huisraad AAC DNF ---
Kristian de Jong AAC DNF ---
Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAC jongens B Team 1 AAC - JPB 6 29,03 461
2 JPB-1 AV Startbaan - JPB 4 29,44 441
3 JPB HOLLAND 1 KAV Holland - JPB 4 29,76 426
4 AAC jongens B Team 2 AAC - JPB 6 31,40 354
5 AVA JPB AV Aalsmeer - JPB 4 32,37 315
6 JPB HOLLAND 2 (BM) - JPB 4 33,09 287
7 JPB-2 AV Startbaan - JPB 4 34,96 221


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Alex van Eldik Hollandia 7,29 20,59 3,12 1158
2 Maximilian van Buren Startbaan 7,69 22,08 3,05 1086
3 Nio Bril Hollandia 7,70 19,21 3,25 1085
4 Leon den Ouden Startbaan 7,37 15,60 3,11 1066
5 Bram Haselaar Startbaan 7,73 20,92 2,85 1023
6 Dave Visser Hollandia 7,60 13,96 3,10 992
7 Thijmen de Ruijter HLLM 8,07 20,49 2,71 930
8 Sverre Brink Startbaan 8,38 21,35 2,84 918
9 Tobias de Kort Startbaan 7,85 15,61 2,80 914
10 Luke Korver Hollandia 8,04 15,82 2,87 898
11 Thomas Mellink AV Aalsmeer 7,82 13,99 2,80 892
12 Thobin Timmerman AV Haarlem 8,27 17,51 2,85 883
13 Finn Kraan AV Aalsmeer 7,98 16,34 2,65 872
14 Finn Temme Hollandia 8,09 13,12 2,73 817
15 Jack Walkeuter Hollandia 8,41 17,08 2,66 817
16 Abel De Blaauw Startbaan 8,73 15,38 2,59 729
17 Luc van der Most KAV Holland 8,25 12,08 2,50 727
18 Boris Ekkelkamp Startbaan 8,76 12,53 2,72 702
19 Yde Hannema AV Haarlem 8,54 15,65 2,25 692
20 Waldemar Baumann Startbaan 8,65 15,95 2,30 691
21 Jelle van Ruiten KAV Holland 8,24 12,28 2,28 688
22 Naim Oukar AAC DNS DNS DNS 0
22 Stijn Bosma Startbaan DNS DNS DNS 0
22 Thor Bons KAV Holland DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Leon den Ouden Startbaan 2:07,73 ---
2 Nio Bril Hollandia 2:16,50 ---
3 Maximilian van Buren Startbaan 2:17,99 ---
4 Dave Visser Hollandia 2:20,80 ---
5 Finn Temme Hollandia 2:21,26 ---
6 Abel De Blaauw Startbaan 2:23,25 ---
7 Tobias de Kort Startbaan 2:24,08 ---
8 Luke Korver Hollandia 2:26,24 ---
9 Luc van der Most KAV Holland 2:27,65 ---
10 Bram Haselaar Startbaan 2:28,77 ---
11 Finn Kraan AV Aalsmeer 2:29,82 ---
12 Waldemar Baumann Startbaan 2:29,84 ---
13 Alex van Eldik Hollandia 2:30,12 ---
14 Jelle van Ruiten KAV Holland 2:32,09 ---
15 Jack Walkeuter Hollandia 2:32,33 ---
16 Sverre Brink Startbaan 2:32,69 ---
17 Yde Hannema AV Haarlem 2:32,92 ---
18 Thobin Timmerman AV Haarlem 2:34,26 ---
19 Boris Ekkelkamp Startbaan 2:54,87 ---
Thijmen de Ruijter HLLM DNF ---
Stijn Bosma Startbaan DNF ---
Thor Bons KAV Holland DNF ---
Naim Oukar AAC DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC AV Hollandia AV Hollandia - JPC 6 30,23 404
1 JPC-1 AV Startbaan - JPC 4 30,23 404
3 JPC-2 AV Startbaan - JPC 4 32,26 319


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Yaban Mentes Startbaan 8,57 17,73 2,50 771
2 Artur Dec AAC 8,30 12,10 2,44 707
3 Julian Gewargis Startbaan 8,44 11,06 2,59 696
4 Tariq Agoulzi AAC 8,12 11,69 2,26 693
5 Siem Elderenbosch AAC 7,73 6,84 2,41 689
6 Samuel Sumter Startbaan 8,23 10,07 2,44 680
7 Tim Nieuwenhuis AV Haarlem 8,45 10,24 2,57 675
8 Mees Ponsen Startbaan 9,02 12,82 2,23 574
9 Stef Boumans Startbaan 8,69 8,16 2,18 518
10 Luca Frederick Startbaan DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Siem Elderenbosch AAC 2:24,39 ---
2 Tim Nieuwenhuis AV Haarlem 2:29,60 ---
3 Artur Dec AAC 2:31,02 ---
4 Yaban Mentes Startbaan 2:35,53 ---
5 Stef Boumans Startbaan 2:44,47 ---
6 Mees Ponsen Startbaan 2:50,84 ---
7 Samuel Sumter Startbaan 2:55,21 ---
8 Tariq Agoulzi AAC 3:19,93 ---
Julian Gewargis Startbaan DNF ---
Luca Frederick Startbaan DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPMini AV Startbaan - JPMini 4 33,83 260


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Sophie Lucas Startbaan 9,56 26,38 1,30 1512
2 Maartje Tuil Hollandia 9,71 17,25 1,15 1253
3 Hanne Steenbergen KAV Holland 10,82 24,11 1,10 1151
4 Maud van Susteren HLLM 10,17 14,07 1,15 1131
5 Sam Bergsma AV Aalsmeer 10,22 18,59 1,00 1084
6 Evelien va...Vilsteren Startbaan 10,35 12,13 1,15 1071
7 Jessie de Vries HLLM 10,09 14,09 1,05 1070
8 Léonie Couzy AAC 10,07 17,00 0,95 1047
9 Nora den Ouden Startbaan 10,41 15,28 1,05 1043
10 Lara van Wijk AAC 10,46 15,41 1,05 1038
11 Anne Bolkenstein AV Haarlem 10,85 16,89 1,05 1009
12 Valerie Verbree AAC 10,30 14,39 1,00 1007
13 Desteny va... Kasteele Hollandia 11,10 19,62 1,00 980
14 Myrthe Steggink HLLM 10,83 18,27 0,90 922
15 Senna Ponsen Startbaan 10,68 12,49 1,00 921
16 Carmen Ooms AV Haarlem 10,75 15,10 0,95 921
17 Linde Burmann KAV Holland 11,13 18,17 0,95 919
18 Lisa de Vries Startbaan 11,18 17,14 0,95 898
19 Noor Hofman KAV Holland 11,37 18,26 0,95 891
20 Frederiek van Wetten Startbaan 10,62 8,45 1,05 887
21 Jasmijn van Til Startbaan 11,30 13,74 1,00 864
22 Clara Boor AAC 10,92 14,51 0,90 852
23 Nina Delen Startbaan 11,61 14,20 1,00 836
24 Emma Bos Hollandia 11,72 12,12 1,00 788
25 Adinda Torabkhani Startbaan 11,14 14,53 0,85 787
26 Babet van Wijk AAC 10,93 10,87 0,90 785
27 Junia Roelevink Startbaan 11,60 11,32 0,95 750
28 Ahlam Chafiki AAC 11,59 13,02 0,85 708
29 Hieke Witsel AAC 11,88 14,45 0,85 700
30 Famke van der Zouw Startbaan 12,39 15,09 0,90 694
31 Nynke Alofsen Startbaan 12,29 11,69 0,90 646
32 Ediah Apolloni Startbaan 12,45 11,14 0,90 620


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nora den Ouden Startbaan 3:53,13 ---
2 Lara van Wijk AAC 3:59,30 ---
3 Sam Bergsma AV Aalsmeer 4:02,13 ---
4 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:02,58 ---
5 Sophie Lucas Startbaan 4:05,96 ---
6 Jessie de Vries HLLM 4:06,13 ---
7 Hanne Steenbergen KAV Holland 4:06,91 ---
8 Frederiek van Wetten Startbaan 4:08,43 ---
9 Myrthe Steggink HLLM 4:10,33 ---
10 Carmen Ooms AV Haarlem 4:11,72 ---
11 Léonie Couzy AAC 4:16,00 ---
12 Maud van Susteren HLLM 4:20,50 ---
13 Clara Boor AAC 4:20,97 ---
14 Nina Delen Startbaan 4:23,37 ---
15 Valerie Verbree AAC 4:25,10 ---
16 Lisa de Vries Startbaan 4:25,32 ---
17 Linde Burmann KAV Holland 4:26,18 ---
18 Ahlam Chafiki AAC 4:28,39 ---
19 Babet van Wijk AAC 4:32,03 ---
20 Senna Ponsen Startbaan 4:34,59 ---
21 Noor Hofman KAV Holland 4:39,24 ---
22 Hieke Witsel AAC 4:42,91 ---
23 Desteny va... Kasteele Hollandia 4:49,31 ---
24 Anne Bolkenstein AV Haarlem 4:50,13 ---
25 Jasmijn van Til Startbaan 4:50,46 ---
26 Junia Roelevink Startbaan 4:51,44 ---
27 Adinda Torabkhani Startbaan 4:56,54 ---
28 Emma Bos Hollandia 4:56,78 ---
29 Famke van der Zouw Startbaan 4:58,21 ---
Ediah Apolloni Startbaan DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNF ---
Maartje Tuil Hollandia DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA1-1 AV Startbaan - MPA1 4 37,84 535
2 AAC Meisjes A1 AAC - MPA1 7 40,07 448
3 MPA1-2 AV Startbaan - MPA1 4 43,51 331
4 MPA1-3 AV Startbaan - MPA1 4 43,58 278


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Maudy Dekker HLLM 9,55 6,37 4,16 1529
2 Jill Hoeve Hollandia 9,62 6,21 3,83 1442
3 Maxime Zschuschen Startbaan 9,81 6,65 3,62 1395
4 Anouk Smit KAV Holland 10,05 6,04 3,81 1358
5 Roos Stroet HLLM 10,00 5,74 3,60 1306
6 Joy Cashoek KAV Holland 9,64 4,58 3,63 1291
7 Amber van der Woude Hollandia 9,80 5,78 3,11 1241
8 Kayleigh Bruggeman Hollandia 9,90 4,78 3,45 1228
9 Carice van Delft Hollandia 10,06 5,41 3,28 1211
10 Ilse Johannes AAC 10,17 4,90 3,51 1206
11 Madelief Rave AAC 10,45 5,72 3,35 1188
12 Jasmeet kaur Ram AAC 10,22 5,44 3,22 1177
13 Wende Schuurman Startbaan 10,45 5,31 3,30 1152
14 Salma Lakradi AAC 10,83 5,67 3,43 1149
15 Djuna Gersen Startbaan 10,61 5,41 3,15 1106
16 Irene Snoek Startbaan 10,52 5,03 3,15 1093
17 Mimi van Stein AV Haarlem 10,42 4,58 3,14 1074
18 Irrena Gurmu Startbaan 10,68 4,79 3,21 1067
19 Milou Verweij Startbaan 11,05 5,07 2,99 994
20 Jana Ballout AAC 11,47 5,70 2,91 968
21 Daphne Nieuwenhuis AV Haarlem 11,16 4,50 2,90 922
22 Ellenoor Walboomers Startbaan 11,70 5,10 2,64 849
23 Fenna de Koning Hollandia 11,89 4,89 2,73 832
24 Jikke Baumann Startbaan 11,87 4,31 2,45 737
25 Luka der Nederlanden AAC DNS DNS DNS 0
25 Frederieke Kenter KAV Holland DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maxime Zschuschen Startbaan 3:45,68 ---
2 Roos Stroet HLLM 3:52,92 ---
3 Madelief Rave AAC 3:54,11 ---
4 Anouk Smit KAV Holland 3:59,08 ---
5 Irrena Gurmu Startbaan 3:59,33 ---
6 Ilse Johannes AAC 4:04,34 ---
7 Djuna Gersen Startbaan 4:10,99 ---
8 Mimi van Stein AV Haarlem 4:11,85 ---
9 Maudy Dekker HLLM 4:14,33 ---
10 Jasmeet kaur Ram AAC 4:35,16 ---
11 Jana Ballout AAC 4:35,79 ---
12 Wende Schuurman Startbaan 4:38,21 ---
13 Ellenoor Walboomers Startbaan 4:39,91 ---
14 Salma Lakradi AAC 4:40,70 ---
15 Irene Snoek Startbaan 4:42,77 ---
16 Milou Verweij Startbaan 4:44,22 ---
17 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:46,82 ---
18 Jikke Baumann Startbaan 5:04,43 ---
19 Joy Cashoek KAV Holland 5:08,29 ---
Daphne Nieuwenhuis AV Haarlem DNS ---
Frederieke Kenter KAV Holland DNS ---
Jill Hoeve Hollandia DNS ---
Amber van der Woude Hollandia DNS ---
Luka der Nederlanden AAC DNS ---
Carice van Delft Hollandia DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA2 AV Hollandia AV Hollandia - MPA2 4 38,50 508
2 MPA2-1 AV Startbaan - MPA2 4 38,57 505
3 AAC Meisjes A2 AAC - MPA2 6 41,96 381
4 MPA2-2 AV Startbaan - MPA2 4 43,43 333


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,82 29,62 3,79 1508
2 Lauren Timucin Startbaan 6,87 17,99 3,73 1333
3 Melody Eekelschot Startbaan 7,47 22,17 3,25 1169
4 Michelle Woldberg Hollandia 7,22 16,59 3,18 1125
5 Eva Boumans Hollandia 7,18 15,69 3,18 1119
6 Noémi Janssen KAV Holland 7,30 14,41 3,21 1080
7 Senna Gewargis Startbaan 7,61 14,07 3,30 1032
8 Pien de Vries AV Aalsmeer 7,75 17,76 2,77 958
9 Amana Lakradi AAC 7,51 14,23 2,80 953
10 Caitlin Wismeijer Startbaan 7,79 13,88 3,05 945
11 Merel de Vries Startbaan 8,10 20,45 2,81 945
12 Jools Steen KAV Holland 7,85 12,70 3,09 923
13 Feline Bouwman KAV Holland 7,91 14,77 2,94 917
14 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 7,75 15,72 2,68 909
15 Imme Schouten Hollandia 7,82 13,76 2,73 874
16 Emma de Koning AV Haarlem 7,77 10,22 2,95 863
17 Yfke Schleeper KAV Holland 8,12 13,82 2,84 846
18 Noëmi Igo AAC 8,29 13,07 2,90 818
19 Linn Smithuis AV Aalsmeer 8,18 15,35 2,38 770
20 Carice Gerritsen Startbaan 8,58 12,08 2,66 708
21 Jentl Kolf KAV Holland 8,54 11,97 2,48 676
22 Manar Agoulzi AAC 8,43 10,73 2,40 654
23 Meike de Koning Hollandia 8,98 12,84 2,23 579
24 Julia Jonker AV Haarlem 8,31 7,54 2,25 575
25 Soumaya Er-Rady AAC 9,02 6,94 2,40 489
26 Jasmijn van Ginkel Startbaan 9,43 9,21 2,08 422
27 Fabiënne de Jonge Hollandia 9,33 6,71 2,22 407
28 Elke Wijbenga Startbaan 9,31 6,28 1,95 345
29 Merel Aarts KAV Holland DNS 13,80 DNS 222
30 Eva van der Bijl AV Haarlem DNS DNS DNS 0
30 Josephine de Rooij AV Haarlem DNS DNS DNS 0
30 Bodile Heemskerk Startbaan DNS DNS DNS 0
30 Naomi Bakker KAV Holland DNS DNS DNS 0
30 Sanne Rupert KAV Holland DNS DNS DNS 0
30 Frieda van Schaik KAV Holland DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lauren Timucin Startbaan 3:50,48 ---
2 Amana Lakradi AAC 3:52,46 ---
3 Emma Le Blansch Hollandia 3:55,16 ---
4 Michelle Woldberg Hollandia 4:05,76 ---
5 Noémi Janssen KAV Holland 4:16,03 ---
6 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:26,16 ---
7 Senna Gewargis Startbaan 4:29,08 ---
8 Pien de Vries AV Aalsmeer 4:32,83 ---
9 Merel de Vries Startbaan 4:34,33 ---
10 Feline Bouwman KAV Holland 4:37,83 ---
11 Noëmi Igo AAC 4:38,01 ---
12 Carice Gerritsen Startbaan 4:42,97 ---
13 Merel Aarts KAV Holland 4:56,62 ---
14 Linn Smithuis AV Aalsmeer 4:56,69 ---
15 Yfke Schleeper KAV Holland 4:57,57 ---
16 Jentl Kolf KAV Holland 4:57,96 ---
17 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 5:07,30 ---
18 Manar Agoulzi AAC 5:07,72 ---
19 Elke Wijbenga Startbaan 5:29,98 ---
20 Jasmijn van Ginkel Startbaan 5:44,79 ---
21 Soumaya Er-Rady AAC 5:46,91 ---
22 Fabiënne de Jonge Hollandia 5:48,80 ---
Melody Eekelschot Startbaan DNS ---
Bodile Heemskerk Startbaan DNS ---
Eva van der Bijl AV Haarlem DNS ---
Frieda van Schaik KAV Holland DNS ---
Jools Steen KAV Holland DNS ---
Naomi Bakker KAV Holland DNS ---
Eva Boumans Hollandia DNS ---
Josephine de Rooij AV Haarlem DNF ---
Julia Jonker AV Haarlem DNF ---
Sanne Rupert KAV Holland DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPB-1 AV Startbaan - MPB 4 27,54 537
2 MPB AV Hollandia AV Hollandia - MPB 4 27,71 528
3 MPB HOLLAND 1 KAV Holland - MPB 4 30,06 412
4 AAC Meisjes B AAC - MPB 4 32,89 295
5 AVA MPB (BM) - MPB 4 33,48 273
6 MPB-2 AV Startbaan - MPB 4 33,94 256
7 MPB HOLLAND 2 KAV Holland - MPB 4 DNS 0


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jezzie Eelman AV Haarlem 7,62 20,29 3,08 1081
2 Youssra Errachidi AAC 7,34 16,15 3,08 1074
3 Ilse Boumans Hollandia 7,54 18,13 3,08 1064
4 Evelina Havelkova Startbaan 7,57 13,07 3,08 979
5 Gioia Pierik Startbaan 7,81 13,59 2,99 925
6 Anne Vlaar Hollandia 8,16 15,23 2,79 853
7 Isa Stroet HLLM 8,12 14,49 2,64 818
8 Sanna van ...ellenberg Hollandia 7,96 11,42 2,70 803
9 Maryse de Hullu Startbaan 8,49 16,21 2,65 789
10 Juna Llamas AV Haarlem 7,97 10,34 2,61 762
11 Sofie Pater Hollandia 8,35 12,94 2,44 714
12 Neva Berkhof Hollandia 7,88 8,32 2,46 705
13 Kim van Keulen Hollandia 8,36 8,68 2,77 696
14 Nienke Jonges AV Haarlem 8,09 9,69 2,43 693
15 Amy Kapitein KAV Holland 8,47 11,81 2,50 688
16 Lynn Langereis Startbaan 8,33 6,43 2,64 624
17 Tara Ivangh Hollandia 8,90 10,89 2,46 601
18 Nora Kleijn Startbaan 8,56 7,43 2,49 582
19 Kim de Greeuw Hollandia 8,20 4,57 2,51 568
20 Ikram Er-Rady AAC 8,99 7,92 2,16 468
21 Romy van Nimwegen AV Aalsmeer 8,71 8,02 1,90 456
22 Ivy Janssen KAV Holland 8,99 7,55 2,13 453
23 Lotti Mensonides KAV Holland DNS DNS DNS 0
23 Bo Verlaat KAV Holland DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jezzie Eelman AV Haarlem 2:10,19 ---
2 Youssra Errachidi AAC 2:15,12 ---
3 Gioia Pierik Startbaan 2:19,87 ---
4 Nienke Jonges AV Haarlem 2:21,30 ---
5 Ilse Boumans Hollandia 2:23,45 ---
6 Evelina Havelkova Startbaan 2:25,18 ---
7 Anne Vlaar Hollandia 2:27,15 ---
8 Isa Stroet HLLM 2:31,84 ---
9 Kim de Greeuw Hollandia 2:33,88 ---
10 Neva Berkhof Hollandia 2:37,08 ---
11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 2:39,79 ---
12 Juna Llamas AV Haarlem 2:39,87 ---
13 Nora Kleijn Startbaan 2:45,09 ---
14 Ivy Janssen KAV Holland 2:45,85 ---
15 Amy Kapitein KAV Holland 2:46,99 ---
16 Tara Ivangh Hollandia 2:47,06 ---
17 Maryse de Hullu Startbaan 2:48,72 ---
18 Lynn Langereis Startbaan 2:54,04 ---
19 Sofie Pater Hollandia 3:09,49 ---
20 Ikram Er-Rady AAC 3:19,60 ---
21 Kim van Keulen Hollandia 3:29,43 ---
Bo Verlaat KAV Holland DNF ---
Lotti Mensonides KAV Holland DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPC AV Startbaan - MPC 4 30,46 394
2 MPC AV Hollandia 1 AV Hollandia - MPC 4 30,93 374
3 MPC AV Hollandia 2 AV Hollandia - MPC 4 35,03 218
4 MPC HOLLAND (BM) - MPC 4 35,66 198


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Kiara Jourdan Startbaan 8,06 11,66 2,72 794
2 Guusje Martens Hollandia 7,86 9,38 2,75 790
3 Lauren Gerritsen Startbaan 8,59 11,58 2,48 662
4 Evelien ter Veer Startbaan 8,49 8,84 2,60 647
5 Ashley van...er Velden Startbaan 8,78 12,43 2,43 639
6 Adrianna Hesch Startbaan 9,00 11,14 2,42 584
7 Tesnime Reffas AAC 8,98 12,28 2,15 554
8 Lola Kroeze KAV Holland 8,56 9,96 1,92 523
9 Sibel Timucin Startbaan 8,66 8,66 2,12 522
10 Elke Hillenius AV Aalsmeer 8,96 6,85 2,07 429
11 Fay Ivangh Hollandia 9,40 9,07 1,88 383
12 Jitske Bouwman KAV Holland 9,31 7,06 1,98 370
13 Hassat van Haren AV Aalsmeer DNS 7,07 1,78 163
14 Romaysa Benzian Startbaan DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien ter Veer Startbaan 2:29,34 ---
2 Kiara Jourdan Startbaan 2:38,75 ---
3 Sibel Timucin Startbaan 2:41,19 ---
4 Lola Kroeze KAV Holland 2:46,11 ---
5 Guusje Martens Hollandia 2:46,55 ---
6 Lauren Gerritsen Startbaan 2:48,51 ---
7 Ashley van...er Velden Startbaan 2:49,98 ---
8 Hassat van Haren AV Aalsmeer 2:51,42 ---
9 Adrianna Hesch Startbaan 2:54,41 ---
10 Jitske Bouwman KAV Holland 2:59,16 ---
11 Elke Hillenius AV Aalsmeer 3:02,96 ---
Romaysa Benzian Startbaan DNF ---
Fay Ivangh Hollandia DNF ---
Tesnime Reffas AAC DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPMini AV Startbaan - MPMini 4 33,23 282