Vereniging 'Spado' op 'Athletics Champs regio 12 wedstrijd 4'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bjarne Maas JPA2 Team 07 Spado 9,1 --- 10,4 18,50 32,00 3,80 382 382
Dyero IJzermans JPA2 Team 07 Spado 9,9 --- 11,3 12,50 19,50 3,35 263 118
Eline Oostrom MPA1 Team 08 Spado 9,7 --- 11,5 13,50 17,50 3,30 300 300
Georgina Blaine MPA2 Team 07 Spado 9,0 --- 10,0 18,50 32,50 3,85 453 453
Ilse Booij MPA1 Team 08 Spado 12,4 --- 16,8 5,00 10,50 2,00 74 0
Jaron de Kock JPA1 Team 08 Spado DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Jorie van der Laan MPA2 Team 07 Spado DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Lente de Graauw MPA1 Team 08 Spado 10,0 --- 12,1 9,00 18,50 3,10 258 176
Lorijn Kessels MPA1 Team 08 Spado 9,8 --- 11,3 13,00 17,00 3,20 293 252
Matthijs Buijsen JPA1 Team 08 Spado 8,9 --- 10,4 15,50 32,50 3,85 376 376
Max Pelle JPA2 Team 07 Spado 10,4 --- 11,7 14,00 20,00 2,85 240 46
Mees Janvier JPA1 Team 08 Spado 11,1 --- 12,3 12,00 17,50 3,00 205 0
Morris van...andbergen JPA2 Team 07 Spado 10,1 --- 10,3 15,50 22,00 3,25 294 242
Quinten Jongkind JPA2 Team 07 Spado 10,2 --- 10,8 14,00 19,50 3,30 269 169
Tessa - Noom MPA1 Team 08 Spado 9,7 --- 10,5 13,00 28,50 3,50 367 367
Tinka Fokke MPA2 Team 07 Spado 9,0 --- 10,7 20,00 29,00 3,70 428 428
Tristan van Meer JPA1 Team 08 Spado 9,8 --- 12,3 15,50 26,00 3,40 289 176
Wouter van Zunderd JPA1 Team 08 Spado 10,1 --- 12,6 13,00 18,50 3,40 240 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 Spado (Team-est) Spado - JPA2 8 2:36,2 428
2 Team 08 Spado (Team-est) Spado - JPA1 10 2:40,7 379
3 Team 02 DJA (Team-est) DJA - JPA2 8 2:41,8 368
4 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster (Team-est) - JPA2 11 2:46,5 320
4 Team 06 Achilles (Team-est) ARV Achilles - MPA2 10 2:46,5 369
6 Team 03 THOR (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,1 315
7 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA1 11 2:53,4 256
8 Team 01 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPA2 10 3:02,3 183


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Exaucé Schrauwen JPC Team 22 Spado --- 4,00 18,00 0,75 2,50 201 119
Guusje Valkenburg MPB Team 14 Spado --- 4,40 12,50 DNS 2,95 145 56
Joan Zwakenberg MPB Team 14 Spado --- 5,50 17,00 1,10 3,45 286 286
Len van der Laan JPC Team 22 Spado --- 3,00 15,50 0,75 2,35 166 61
Lyano IJzermans JPC Team 22 Spado --- 4,20 17,00 0,90 2,80 232 232
Macy de Rond MPC Team 22 Spado --- 3,60 10,00 0,60 1,60 122 0
Merel Magielse MPB Team 14 Spado --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Nathan Kuster JPB Team 14 Spado --- 5,90 28,00 1,10 3,05 299 299
Niels Bolders JPMini Team 22 Spado --- 2,50 10,00 0,75 2,25 170 97
Nienke Kouwenberg MPB Team 14 Spado --- 4,20 14,50 0,95 2,95 213 118
Rinske van Hees MPC Team 22 Spado --- 2,50 8,00 0,80 2,65 162 110
Rowena Stok MPB Team 14 Spado --- 4,30 10,00 0,95 2,60 181 62
Ruben Pelle JPB Team 14 Spado --- 4,20 15,00 0,85 2,50 168 0
Stijn Bolders JPB Team 14 Spado --- 5,50 19,50 0,95 3,10 238 238
Tessa Kuster MPMini Team 22 Spado --- 3,90 12,00 0,80 2,20 247 247
Tijn Janvier JPB Team 14 Spado --- 5,70 20,50 0,90 2,95 234 133
Timme Hirdes JPC Team 22 Spado --- 4,10 17,00 0,70 2,55 191 160
Tom Fokke JPC Team 22 Spado --- 4,00 15,00 0,80 2,50 192 90
Xavi Maas JPB Team 14 Spado --- 5,50 16,00 0,85 2,65 195 111


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 10 1:17,6 321
1 Team 16 AVO83 (Pendel) AVO 1983 - JPB 6 1:17,6 321
3 Team 13 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPB 12 1:21,0 275
4 Team 15 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:25,2 223
5 Team 19 Groene Ster (Pendel) AV Groene Ster - JPB 12 1:29,0 180
5 Team 22 Spado (Pendel) Spado - JPC 9 1:29,1 215
7 Team 18 THOR (Pendel) THOR - JPC 10 1:29,9 204
8 Team 21 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:31,6 183
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Pendel) - JPB 7 1:31,9 150
9 Team 17 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:33,0 167


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 10 2:50,0 434
2 Team 15 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:57,3 374
3 Team 16 AVO83 (Team-est) AVO 1983 - JPB 6 2:57,7 371
4 Team 13 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPB 12 2:59,7 355
5 Team 19 Groene Ster (Team-est) AV Groene Ster - JPB 12 3:00,4 350
5 Team 21 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:05,6 374
7 Team 22 Spado (Team-est) Spado - JPC 9 3:06,1 369
8 Team 18 THOR (Team-est) THOR - JPC 10 3:09,0 344
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Team-est) - JPB 7 3:16,4 237
9 Team 17 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:20,3 255