Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Athletics Champs regio 12 wedstrijd 4'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Geert Kanters Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 9,4 --- 10,4 20,00 37,00 4,05 406 406
Luna Francois Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA2 10,4 --- 11,5 11,60 20,00 3,00 272 180
Rick van Rijswijk Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 12,5 --- 12,6 15,00 20,00 3,05 202 96
Ruben Evers Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA1 11,5 --- 14,5 14,00 14,00 2,80 165 0
Sara den Hollander Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA1 10,2 --- 12,5 12,00 17,50 3,20 260 122


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 Spado (Team-est) Spado - JPA2 8 2:36,2 428
2 Team 08 Spado (Team-est) Spado - JPA1 10 2:40,7 379
3 Team 02 DJA (Team-est) DJA - JPA2 8 2:41,8 368
4 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster (Team-est) - JPA2 11 2:46,5 320
4 Team 06 Achilles (Team-est) ARV Achilles - MPA2 10 2:46,5 369
6 Team 03 THOR (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,1 315
7 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA1 11 2:53,4 256
8 Team 01 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPA2 10 3:02,3 183


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anna Hendrikx Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,00 8,50 0,75 2,25 148 0
Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,60 11,00 0,80 2,40 189 144
Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- 2,10 8,00 0,65 2,15 127 0
Elisa Freij Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,10 9,50 0,80 2,45 150 0
Isa Becht Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,40 10,50 0,90 2,75 184 151
Ise van Agtmaal Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 4,50 10,50 0,90 2,70 234 234
Kato Kerkmeester Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,10 6,50 0,90 2,55 155 55
Kay Francois Groene Ster Team 19 Groene Ster JPB --- 5,70 23,00 1,15 3,40 295 295
Luc Bijvoet Groene Ster Team 19 Groene Ster JPC --- 4,00 13,00 0,85 2,75 198 101
Nikai de Vree Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Romy Schneider Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,90 12,00 0,80 2,30 196 102
Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- 3,30 8,50 0,75 1,90 162 45


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 10 1:17,6 321
1 Team 16 AVO83 (Pendel) AVO 1983 - JPB 6 1:17,6 321
3 Team 13 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPB 12 1:21,0 275
4 Team 15 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:25,2 223
5 Team 19 Groene Ster (Pendel) AV Groene Ster - JPB 12 1:29,0 180
5 Team 22 Spado (Pendel) Spado - JPC 9 1:29,1 215
7 Team 18 THOR (Pendel) THOR - JPC 10 1:29,9 204
8 Team 21 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:31,6 183
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Pendel) - JPB 7 1:31,9 150
9 Team 17 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:33,0 167


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 10 2:50,0 434
2 Team 15 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:57,3 374
3 Team 16 AVO83 (Team-est) AVO 1983 - JPB 6 2:57,7 371
4 Team 13 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPB 12 2:59,7 355
5 Team 19 Groene Ster (Team-est) AV Groene Ster - JPB 12 3:00,4 350
5 Team 21 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:05,6 374
7 Team 22 Spado (Team-est) Spado - JPC 9 3:06,1 369
8 Team 18 THOR (Team-est) THOR - JPC 10 3:09,0 344
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Team-est) - JPB 7 3:16,4 237
9 Team 17 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:20,3 255