Vereniging 'AV Hera' op 'Voorjaars wedstrijd'

Prijzen

Alexander Ooms
  • IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - 60m - 23,29
Alexander Ooms
  • IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - Kogel - 6,10
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:54,49
Romello Christiaan
  • Jongens Junior B - 150m - 16,91
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - 150m - 17,27
Lars Philipsen
  • Jongens Junior B - 150m - 18,25
Lars Philipsen
  • Jongens Junior B - 300m - 37,32
Romello Christiaan
  • Jongens Junior B - 300m - 37,56
Zeb Tesselaar
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:27,11
Sebastiaan Bonte
  • Jongens Junior B - Discus - 44,86
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Discus - 41,87
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Kogel - 14,69
Sebastiaan Bonte
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,48
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - 100m - 13,10
Naut Lambert
  • Jongens Junior C - 100m - 14,18
Roelf de Mooij
  • Jongens Junior C - 100m - 14,38
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - 150m - 19,15
Naut Lambert
  • Jongens Junior C - 150m - 20,91
Roelf de Mooij
  • Jongens Junior C - 150m - 21,16
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - Speer - 34,19
Sem Eshuis
  • Jongens Junior C - Speer - 16,87
Naut Lambert
  • Jongens Junior C - Speer - 16,58
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,50
Roelf de Mooij
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,58
Naut Lambert
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,46
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - Ver - 5,50
Roelf de Mooij
  • Jongens Junior C - Ver - 4,08
Naut Lambert
  • Jongens Junior C - Ver - 3,76
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - 80m - 11,60
Malik de Roo
  • Jongens Junior D - 80m - 12,12
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - 150m - 21,48
Malik de Roo
  • Jongens Junior D - 150m - 22,72
Thijs ten Bruggencate
  • Jongens Junior D - 150m - 23,35
Thijs ten Bruggencate
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:21,54
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - Speer - 28,80
Malik de Roo
  • Jongens Junior D - Speer - 19,22
Roene Zwanenburg
  • Jongens Junior D - Speer - 17,22
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - Kogel - 12,24
Malik de Roo
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,30
Thomas van Diepen
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,68
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - Ver - 4,77
Ruben Kok
  • Jongens Junior D - Ver - 3,64
Cas Manshanden
  • Jongens Lichamelijke Beperking - 60m - 9,89
Reduoan Ait brahim
  • Jongens Lichamelijke Beperking - 60m - 10,83
Bart Pater
  • Jongens Lichamelijke Beperking - 60m - 11,47
Cas Manshanden
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Kogel - 6,18
Nourdine Ait brahim
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Kogel - 5,57
Bart Pater
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Kogel - 5,24
Nils Ligthart
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Ver - 3,20
Nourdine Ait brahim
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Ver - 3,06
Cas Manshanden
  • Jongens Lichamelijke Beperking - Ver - 2,23
Obi George
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1251 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,38
  • Verspringen   3,28
Joris Petersen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1243 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,89
  • Verspringen   3,40
Finn Spaans
  • Jongens Pupil A1 - 600m - 2:11,31
Kian Sanches
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1599 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,25
  • Hoogspringen   1,20
Sennen Has
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1433 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,18
  • Hoogspringen   1,20
Kyan van der Wiele
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1401 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,65
  • Hoogspringen   1,20
Thijmen van der Burg
  • Jongens Pupil A2 - 600m - 2:03,99
Kian Sanches
  • Jongens Pupil A2 - 600m - 2:10,91
Giel Lintjer
  • Jongens Pupil A2 - 600m - 2:11,26
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1473 punten
  • 40 meter   6,8
  • Balwerpen   26,82
  • Verspringen   3,72
Roan Snel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1420 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   28,09
  • Verspringen   3,62
Roan Snel
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:20,26
Tije Jillings
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:22,59
Mees van der Loo
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1022 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,25
  • Verspringen   2,91
Tygo van Rijn
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,48
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 836 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   14,29
  • Verspringen   2,72
Milan Zuurbier
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 723 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   17,00
  • Verspringen   2,51
Tygo Wiecherink
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 391 punten
  • 40 meter   9,4
  • Balwerpen   10,29
  • Verspringen   1,76
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:25,86
Milan Zuurbier
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:30,77
Pip Tesselaar
  • Masters Mannen - 1000m - 2:44,60
Ruud Beerepoot
  • Masters Mannen - 1000m - 2:46,59
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 150m - 16,96
Thijs Helsloot
  • Senioren mannen - 150m - 19,66
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 300m - 35,94
Tessa Beerse
  • IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 60m - 12,37
Tessa Beerse
  • IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogel - 4,70
Tessa Beerse
  • IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Ver - 2,80
Hanne Hofmans
  • Masters Vrouwen - 1000m - 3:11,77
Pauline Meester
  • Masters Vrouwen - Speer - 20,34
Pauline Meester
  • Masters Vrouwen - Discus - 20,43
Pauline Meester
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,68
Anna Doodeman
  • Meisjes Junior A - 150m - 21,22
Noor Kuilboer
  • Meisjes Junior A - 300m - 46,01
Anna Doodeman
  • Meisjes Junior A - 300m - 48,12
Meng Jonker
  • Meisjes Junior A - 300m - 57,52
Noor Kuilboer
  • Meisjes Junior A - 1000m - 3:06,44
Meng Jonker
  • Meisjes Junior A - 1000m - 4:11,42
Robin Post
  • Meisjes Junior A - Discus - 35,09
Robin Post
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 36,50
Anna Doodeman
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,50
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior B - 150m - 21,17
Silke Jansen
  • Meisjes Junior B - 150m - 22,96
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior B - 300m - 47,41
Chelsea Pantelic
  • Meisjes Junior B - 300m - 51,04
Silke Jansen
  • Meisjes Junior B - 300m - 51,74
Chelsea Pantelic
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:44,76
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,33
Silke Jansen
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,10
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,37
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,39
Anastasia Vinnitchenko
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,56
Femke Jonker
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,68
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,55
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,88
Noah Verduin
  • Meisjes Junior C - Speer - 37,47
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,31
Veerle Vermaire
  • Meisjes Junior C - Speer - 20,41
Noah Verduin
  • Meisjes Junior C - Speer - 37,47
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,31
Veerle Vermaire
  • Meisjes Junior C - Speer - 20,41
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C - Discus - 32,61
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,59
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,48
Anne Snoek
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,60
Nova Poland
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 1,90
Femke Jonker
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,07
Anastasia Vinnitchenko
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,50
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,11
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,91
Lotte Endel
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,21
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - 150m - 21,71
Lotte Endel
  • Meisjes Junior D - 150m - 22,52
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - Speer - 25,69
Lotte Endel
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,36
Manon Hoedjes
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,74
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,77
Fenne van der Hulst
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,79
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,12
Meike Rozemeijer
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,88
Delilah Hilgerink
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1287 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,54
  • Verspringen   3,41
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1262 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,22
  • Verspringen   3,39
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:09,44
Delilah Hilgerink
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:15,78
Nikki Bot
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:19,58
Jonna Eising
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1368 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,61
  • Hoogspringen   1,20
Emma Simon
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1334 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,41
  • Hoogspringen   1,05
Lotte Happe
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1278 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,38
  • Hoogspringen   1,10
Lotte Happe
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:09,26
Jonna Eising
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:14,27
Emma Simon
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 2:18,35
Tessa Zwaanenburg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 675 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   12,10
  • Verspringen   2,31
Sanne Castricum
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 615 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   13,93
  • Verspringen   2,05
Sanne Castricum
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:43,88
Karlijn Kramer
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:52,12
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 606 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   11,84
  • Verspringen   2,35
Fem van der Loo
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 391 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   4,79
  • Verspringen   1,93
Fienne Overtoom
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:36,10
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:46,58
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 150m - 19,58
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 300m - 44,01
Cindy Kiekens
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 46,30

Hoogtepunten

Sandy Lundgren Vsen 300m
  • 44,01
  • Koen Hoedjes JJB Kogel
  • 14,69
  • Sebastiaan Bonte JJB Discus
  • 44,86
  • Ronald Dekker Msen 150m
  • 16,96
  • Leonie Keppel MJB Kogel
  • 12,33
  • Romello Christiaan JJB 150m
  • 16,91
  • Noor Kuilboer MJA 1000m
  • 3:06,44
  • Sandy Lundgren Vsen 150m
  • 19,58
  • Cindy Kiekens Vsen Kogelsl
  • 46,30
  • Ronald Dekker Msen 300m
  • 35,94
  •  

    IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Alexander Ooms 23,29 +0.5 m/s---


    IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Alexander Ooms 6,10 ---


    IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Alexander Ooms DNS ---


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeff Tesselaar 2:54,49 2,48


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Romello Christiaan 16,91 +0.3 m/s17,45
    2 Koen Hoedjes 17,27 +0.3 m/s17,08
    3 Lars Philipsen 18,25 +0.3 m/s19,08
    4 Léon Caballer 18,28 +0.2 m/s---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lars Philipsen 37,32 39,02
    2 Romello Christiaan 37,56 39,19
    4 Léon Caballer 40,09 ---
    Jeff Tesselaar DNS 38,70


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Zeb Tesselaar 3:27,11 3:32,00
    Nick Beerepoot DNS ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Sebastiaan Bonte 44,86 ---
    3 Koen Hoedjes 41,87 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Koen Hoedjes 14,69 ---
    3 Sebastiaan Bonte 13,48 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeff Tesselaar 13,10 -1.9 m/s12,55
    2 Naut Lambert 14,18 -1.9 m/s---
    3 Roelf de Mooij 14,38 -1.9 m/s14,65
    4 Sem Eshuis 16,17 -1.9 m/s16,30
    5 Thijmen S...ijlenburg 16,61 -1.9 m/s15,73
    Jac Huibers DNS ---
    Milan Bouwer DNS ---
    Stephen Haakmat DNS ---


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeff Tesselaar 19,15 +0.9 m/s19,12
    2 Naut Lambert 20,91 +0.9 m/s23,44
    3 Roelf de Mooij 21,16 +0.9 m/s22,38
    4 Sem Eshuis 23,54 +0.9 m/s25,49
    5 Thijmen S...ijlenburg 25,08 +0.9 m/s25,07
    Jac Huibers DNS ---
    Milan Bouwer DNS ---
    Stephen Haakmat DNS ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Jeff Tesselaar 34,19 ---
    2 Sem Eshuis 16,87 ---
    3 Naut Lambert 16,58 ---
    4 Thijmen S...ijlenburg 12,44 ---
    5 Roelf de Mooij 12,25 ---
    Jac Huibers DNS ---
    Milan Bouwer DNS ---
    Stephen Haakmat DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jeff Tesselaar 11,50 ---
    2 Roelf de Mooij 7,58 ---
    3 Naut Lambert 7,46 ---
    4 Sem Eshuis 6,45 ---
    5 Thijmen S...ijlenburg 5,10 ---
    Jac Huibers DNS ---
    Milan Bouwer DNS ---
    Stephen Haakmat DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jeff Tesselaar 5,50 ---
    2 Roelf de Mooij 4,08 ---
    3 Naut Lambert 3,76 ---
    4 Sem Eshuis 3,42 ---
    5 Thijmen S...ijlenburg 3,31 ---
    Jac Huibers DNS ---
    Milan Bouwer DNS ---
    Stephen Haakmat DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lennart Boogaard 11,60 -1.0 m/s---
    3 Malik de Roo 12,12 -1.2 m/s12,13
    4 Thomas van Diepen 12,74 -1.0 m/s---
    5 Ruben Kok 12,90 -1.0 m/s---
    6 Youri van der Loo 13,25 -1.2 m/s12,77
    7 Roene Zwanenburg 13,28 -1.0 m/s---
    8 Luuk Lintjer 14,40 -1.2 m/s14,45
    9 Ruben Visagie 14,75 -1.0 m/s---
    10 Mike Admiraal 15,11 -1.0 m/s---
    Bink Faas DNS 13,33


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lennart Boogaard 21,48 +0.1 m/s---
    2 Malik de Roo 22,72 +1.8 m/s22,77
    3 Thijs ten ...uggencate 23,35 +1.8 m/s---
    4 Thomas van Diepen 24,66 +0.1 m/s---
    5 Youri van der Loo 25,53 +1.8 m/s26,27
    6 Ruben Visagie 26,31 +0.1 m/s---
    7 Luuk Lintjer 27,97 +1.8 m/s28,82
    8 Roene Zwanenburg 29,84 +0.1 m/s---
    9 Mike Admiraal 30,64 +0.1 m/s---
    Bink Faas DNS 25,17


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijs ten ...uggencate 3:21,54 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 28,80 ---
    2 Malik de Roo 19,22 ---
    3 Roene Zwanenburg 17,22 ---
    4 Youri van der Loo 15,64 ---
    5 Thomas van Diepen 13,38 ---
    6 Ruben Kok 12,70 ---
    7 Ruben Visagie 10,88 ---
    8 Luuk Lintjer 10,65 ---
    9 Mike Admiraal 9,36 ---
    Bink Faas DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 12,24 ---
    2 Malik de Roo 7,30 ---
    3 Thomas van Diepen 6,68 ---
    4 Thijs ten ...uggencate 6,47 ---
    5 Roene Zwanenburg 6,01 ---
    6 Youri van der Loo 5,94 ---
    7 Ruben Kok 4,93 ---
    8 Mike Admiraal 4,72 ---
    9 Luuk Lintjer 4,71 ---
    10 Ruben Visagie 4,38 ---
    Bink Faas DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lennart Boogaard 4,77 ---
    3 Ruben Kok 3,64 ---
    4 Malik de Roo 3,63 ---
    5 Roene Zwanenburg 3,38 ---
    6 Thomas van Diepen 3,34 ---
    7 Youri van der Loo 3,16 ---
    8 Mike Admiraal 2,81 ---
    8 Ruben Visagie 2,81 ---
    10 Luuk Lintjer 2,77 ---
    Bink Faas DNS ---
    Thijs ten ...uggencate DNS ---


    Jongens Lichamelijke Beperking - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Cas Manshanden 9,89 +0.2 m/s---
    2 Reduoan Ait brahim 10,83 +0.2 m/s---
    3 Bart Pater 11,47 +0.5 m/s---
    4 Nourdine Ait brahim 12,51 +0.2 m/s---
    5 Nils Ligthart 14,15 +0.5 m/s---
    6 Imro Peters 19,37 +0.2 m/s---
    Yves Schouten DNS ---


    Jongens Lichamelijke Beperking - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Cas Manshanden 6,18 ---
    2 Nourdine Ait brahim 5,57 ---
    3 Bart Pater 5,24 ---
    4 Reduoan Ait brahim 4,88 ---
    5 Nils Ligthart 4,40 ---
    6 Imro Peters 2,47 ---
    Yves Schouten DNS ---


    Jongens Lichamelijke Beperking - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Nils Ligthart 3,20 ---
    2 Nourdine Ait brahim 3,06 ---
    3 Cas Manshanden 2,23 ---
    4 Reduoan Ait brahim 1,70 ---
    5 Imro Peters 1,61 ---
    5 Bart Pater 1,61 ---
    Yves Schouten DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Obi George 9,79 5,38 3,28 1251
    3 Joris Petersen 10,21 5,89 3,40 1243
    5 Jairo Hopman 10,23 6,23 3,31 1243
    6 Finn Spaans 10,18 5,34 2,99 1131
    7 Robin Fictoor 10,71 4,86 2,68 962
    8 Ties Overtoom 11,25 4,24 2,95 902
    9 Thijs Overtoom 11,92 4,18 2,76 784
    10 Jens de Heer 12,77 3,88 2,10 543


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Finn Spaans 2:11,31 2:09,29
    4 Ties Overtoom 2:14,22 2:23,39
    5 Obi George 2:18,95 2:20,72
    6 Jairo Hopman 2:19,53 2:19,12
    7 Robin Fictoor 2:20,80 2:28,91
    8 Thijs Overtoom 2:22,06 2:24,82
    9 Joris Petersen 2:25,46 2:18,78
    10 Jens de Heer 3:03,93 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Kian Sanches 9,40 8,25 1,20 1599
    2 Sennen Has 9,69 6,18 1,20 1433
    3 Kyan van der Wiele 10,07 6,65 1,20 1401
    4 Giel Lintjer 9,99 6,27 1,10 1319
    5 Thijmen van der Burg 10,44 5,75 1,15 1255
    6 Cas Battem 10,45 5,80 1,05 1184
    7 Nathan van...er Meulen 10,27 5,57 1,00 1159


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen van der Burg 2:03,99 2:10,20
    2 Kian Sanches 2:10,91 2:10,86
    3 Giel Lintjer 2:11,26 2:23,34
    4 Nathan van...er Meulen 2:14,13 2:19,64
    5 Sennen Has 2:16,94 2:21,41
    6 Cas Battem 2:17,16 2:18,13
    7 Kyan van der Wiele 2:17,28 2:20,93


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 6,77 26,82 3,72 1473
    2 Roan Snel 6,98 28,09 3,62 1420
    4 Simon Visagie 7,31 28,40 3,17 1263
    6 Tije Jillings 7,28 18,01 3,38 1175
    7 Mike de Jong 7,68 26,12 3,20 1170
    8 Gert Groot 7,81 14,65 2,70 885
    9 Bram Wiegering 8,82 15,07 2,90 773
    11 Dmitri Sabados DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roan Snel 2:20,26 ---
    3 Tije Jillings 2:22,59 ---
    4 Mike de Jong 2:27,37 2:26,70
    6 Gert Groot 2:46,38 ---
    7 Bram Wiegering 3:11,89 ---
    Zeb Tesselaar DNS ---
    Dmitri Sabados DNS 2:28,06
    Simon Visagie DNS 2:48,95


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Mees van der Loo 7,44 16,25 2,91 1022
    4 Stan Happe 8,10 22,14 2,91 988
    5 Koen Petersen 7,75 14,63 3,10 975
    6 Tygo van Rijn 7,98 15,51 2,52 833
    7 Finn Sanders 8,51 13,10 2,34 673
    8 Dain Bos 8,41 9,70 2,33 622
    9 Thomas van Gils 8,36 6,20 2,43 571
    10 Jasper Castricum 9,11 13,38 1,79 484


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tygo van Rijn 2:17,48 2:29,26
    4 Stan Happe 2:32,01 2:20,97
    5 Mees van der Loo 2:33,68 2:34,85
    6 Koen Petersen 2:36,66 2:33,81
    7 Finn Sanders 2:41,78 2:55,21
    8 Dain Bos 2:46,77 ---
    9 Thomas van Gils 3:01,56 ---
    10 Jasper Castricum 3:13,10 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tim de Jong 8,08 14,29 2,72 836
    2 Milan Zuurbier 8,84 17,00 2,51 723
    3 Tygo Wiecherink 9,34 10,29 1,76 391


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim de Jong 2:25,86 2:39,86
    2 Milan Zuurbier 2:30,77 2:53,63
    4 Tygo Wiecherink 3:28,19 4:10,26


    Masters Mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pip Tesselaar Mmas 2:44,60 2,27
    2 Ruud Beerepoot Mmas 2:46,59 ---
    4 Tom ten Bruggencate Mmas 3:20,76 ---


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ronald Dekker 16,96 +0.3 m/s17,00
    2 Thijs Helsloot 19,66 +0.2 m/s---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Dekker 35,94 36,00


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2ResOBP
    Thomas van Ophem X X NM 80,70


    IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Beerse 12,37 +0.5 m/s---


    IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Beerse 4,70 ---


    IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Beerse 2,80 ---


    Masters Vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Hanne Hofmans Vmas --- ---


    Masters Vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hanne Hofmans Vmas 3:11,77 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Pauline Meester V45 18,50 19,30 20,34 20,34 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Pauline Meester V45 20,43 19,69 18,86 20,43 --- 0


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Pauline Meester V45 7,47 7,53 7,68 7,68 ---


    Meisjes Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anna Doodeman 21,22 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Noor Kuilboer 46,01 ---
    2 Anna Doodeman 48,12 ---
    3 Meng Jonker 57,52 ---


    Meisjes Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Noor Kuilboer 3:06,44 ---
    2 Meng Jonker 4:11,42 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Robin Post 35,09 ---


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Robin Post 36,25 36,50 36,28 36,50 ---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Anna Doodeman 2,50 ---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leonie Keppel 21,17 +0.3 m/s21,79
    2 Silke Jansen 22,96 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Leonie Keppel 47,41 46,39
    2 Chelsea Pantelic 51,04 ---
    3 Silke Jansen 51,74 ---


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Chelsea Pantelic 3:44,76 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Leonie Keppel 12,23 12,33 11,84 12,33 11,87


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jansen 2,10 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Christel Philipsen 11,37 -1.3 m/s---
    2 Isa Kolle 11,39 -1.3 m/s---
    3 Anastasia ...nitchenko 11,56 -1.3 m/s---
    4 Veerle Vermaire 11,89 -0.1 m/s---
    5 Femke Jonker 12,01 -0.4 m/s11,43
    6 Esther Keizer 12,31 -0.4 m/s11,63
    7 Amber Renses 12,37 -0.4 m/s12,62
    8 Nova Poland 12,68 -1.3 m/s---
    9 Isa Telman 12,72 -0.4 m/s12,75
    10 Maaike Mathlener 12,86 -0.1 m/s---
    11 Jette Moerman 13,03 -0.1 m/s---
    12 Cindy Smit 13,09 -1.3 m/s---
    13 Enola Schouten 13,18 -0.1 m/s---
    14 Anne Snoek 13,46 -0.4 m/s13,54
    Esmée Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Femke Jonker 20,68 +0.6 m/s21,34
    2 Christel Philipsen 21,55 +0.6 m/s20,99
    3 Isa Kolle 21,88 +0.4 m/s---
    4 Veerle Vermaire 22,57 +0.6 m/s22,44
    5 Esther Keizer 23,50 +0.4 m/s---
    6 Isa Telman 23,62 +0.5 m/s23,81
    7 Cindy Smit 24,68 +0.5 m/s25,47
    8 Jette Moerman 24,80 +0.4 m/s---
    9 Maaike Mathlener 25,46 +0.4 m/s---
    10 Enola Schouten 26,67 +0.5 m/s25,42
    11 Anne Snoek 27,41 +0.5 m/s26,91
    Esmée Ter Horst DNS 23,74
    Amber Renses DNS 23,71


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    1 Noah Verduin 37,47 ---
    2 Christel Philipsen 25,31 ---
    3 Veerle Vermaire 20,41 ---
    4 Femke Jonker 19,13 ---
    5 Isa Telman 18,81 ---
    6 Nova Poland 17,23 ---
    7 Cindy Smit 16,40 ---
    8 Jette Moerman 15,79 ---
    9 Enola Schouten 15,77 ---
    10 Amber Renses 15,67 ---
    11 Maaike Mathlener 14,92 ---
    12 Anne Snoek 14,43 ---
    13 Esther Keizer 14,10 ---
    Esmée Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Noah Verduin 37,47 ---
    2 Christel Philipsen 25,31 ---
    3 Veerle Vermaire 20,41 ---
    4 Femke Jonker 19,13 ---
    5 Isa Telman 18,81 ---
    6 Nova Poland 17,23 ---
    7 Cindy Smit 16,40 ---
    8 Jette Moerman 15,79 ---
    9 Enola Schouten 15,77 ---
    10 Amber Renses 15,67 ---
    11 Maaike Mathlener 14,92 ---
    12 Anne Snoek 14,43 ---
    13 Esther Keizer 14,10 ---
    Esmée Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kolle 32,61 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kolle 12,59 ---
    2 Christel Philipsen 11,48 ---
    3 Anne Snoek 8,60 ---
    4 Veerle Vermaire 8,30 ---
    5 Isa Telman 7,45 ---
    6 Femke Jonker 7,24 ---
    7 Jette Moerman 6,83 ---
    8 Cindy Smit 6,59 ---
    9 Enola Schouten 6,40 ---
    10 Esther Keizer 6,33 ---
    11 Maaike Mathlener 6,16 ---
    12 Amber Renses 5,74 ---
    Esmée Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Nova Poland 1,90 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Femke Jonker 5,07 ---
    2 Anastasia ...nitchenko 4,50 ---
    3 Christel Philipsen 4,11 ---
    4 Esther Keizer 4,07 ---
    5 Nova Poland 3,89 ---
    6 Amber Renses 3,71 ---
    7 Enola Schouten 3,67 ---
    8 Cindy Smit 3,66 ---
    9 Veerle Vermaire 3,56 ---
    10 Isa Telman 3,47 ---
    11 Jette Moerman 3,32 ---
    12 Maaike Mathlener 3,21 ---
    13 Anne Snoek 2,89 ---
    Esmée Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Yara Molenaar 8,91 +2.0 m/s9,13
    2 Lotte Endel 9,21 +2.0 m/s9,43
    4 Sofie Nieuwenhuijs 9,54 +2.0 m/s9,60
    5 Quenetisha Walden 9,69 +0.0 m/s---
    6 Meike Rozemeijer 9,74 +0.0 m/s---
    7 Manon Hoedjes 9,78 +2.0 m/s9,69
    8 Malin Schouten 9,97 +0.8 m/s9,89
    9 Esmée Box 10,07 +0.8 m/s10,00
    10 Fenne van der Hulst 10,28 +0.8 m/s10,26
    11 Insirah Hoogenboom 10,71 +0.0 m/s---
    Meike Wagenaar DNS ---
    Rosanne Ter Horst DNS 9,80


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Yara Molenaar 21,71 +0.3 m/s23,21
    3 Lotte Endel 22,52 +0.3 m/s23,74
    4 Meike Rozemeijer 23,30 +2.3 m/s---
    5 Sofie Nieuwenhuijs 23,49 +2.3 m/s---
    6 Malin Schouten 23,55 +2.3 m/s---
    7 Esmée Box 24,60 +0.3 m/s---
    8 Manon Hoedjes 25,04 +2.3 m/s---
    9 Fenne van der Hulst 25,29 +2.3 m/s---
    10 Insirah Hoogenboom 28,77 +2.3 m/s---
    Meike Wagenaar DNS ---
    Rosanne Ter Horst DNS 24,72


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    1 Yara Molenaar 25,69 ---
    2 Lotte Endel 16,36 14,61
    4 Malin Schouten 14,95 ---
    5 Fenne van der Hulst 14,62 ---
    6 Manon Hoedjes 12,06 ---
    7 Sofie Nieuwenhuijs 11,84 ---
    8 Esmée Box 10,01 ---
    9 Insirah Hoogenboom 7,84 ---
    Rosanne Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Manon Hoedjes 9,74 ---
    2 Yara Molenaar 8,77 ---
    3 Fenne van der Hulst 7,79 ---
    5 Lotte Endel 7,29 ---
    6 Esmée Box 6,84 ---
    7 Malin Schouten 6,52 ---
    8 Sofie Nieuwenhuijs 6,05 ---
    9 Quenetisha Walden 5,77 ---
    10 Insirah Hoogenboom 5,52 ---
    11 Meike Rozemeijer 5,07 ---
    Rosanne Ter Horst DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Yara Molenaar 4,12 ---
    3 Meike Rozemeijer 3,88 ---
    4 Lotte Endel 3,82 3,76
    6 Manon Hoedjes 3,60 ---
    6 Malin Schouten 3,60 ---
    8 Esmée Box 3,51 ---
    9 Sofie Nieuwenhuijs 3,45 ---
    10 Fenne van der Hulst 3,42 ---
    11 Quenetisha Walden 2,88 ---
    12 Insirah Hoogenboom 2,66 ---
    Rosanne Ter Horst DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Delilah Hilgerink 10,20 6,54 3,41 1287
    2 Rosalie te...uggencate 10,21 6,22 3,39 1262
    4 Tess Munts 10,45 5,35 3,22 1139
    5 Kim Duin 9,93 4,60 3,00 1120
    6 Nikki Bot 10,65 5,12 2,87 1025
    8 Judy Sjoers 11,79 4,97 2,58 818


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rosalie te...uggencate 2:09,44 2:11,57
    2 Delilah Hilgerink 2:15,78 2:18,71
    3 Nikki Bot 2:19,58 2:22,90
    4 Kim Duin 2:21,53 2:22,04
    6 Judy Sjoers 2:41,93 3:01,10
    7 Tess Munts 2:49,15 2:24,14


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Jonna Eising 9,87 5,61 1,20 1368
    2 Emma Simon 9,71 6,41 1,05 1334
    3 Lotte Happe 10,30 6,38 1,10 1278
    4 Eveline Kappar 10,80 6,39 1,10 1210
    5 Floor van Gent 10,31 6,05 1,00 1183
    6 Fenna Visser 10,68 4,81 1,15 1160
    7 Kira Bremer 11,65 5,05 1,00 947


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Happe 2:09,26 2:15,06
    2 Jonna Eising 2:14,27 2:23,05
    3 Emma Simon 2:18,35 2:28,25
    4 Floor van Gent 2:19,15 2:37,38
    5 Fenna Visser 2:35,21 2:40,00
    6 Eveline Kappar 2:37,01 2:39,27
    7 Kira Bremer 2:49,11 2:44,01


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Lana Sanches 8,36 16,62 2,49 783
    5 Alissa Mooij 9,26 11,63 2,13 501


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lana Sanches 2:58,15 2:52,17
    5 Alissa Mooij 3:24,82 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tessa Zwaanenburg 8,34 12,10 2,31 675
    2 Sanne Castricum 8,60 13,93 2,05 615
    4 Karlijn Kramer 8,64 10,00 2,19 565
    5 Lieke Bot 8,76 10,05 2,25 561
    7 Indy van K... Denneman 8,87 9,43 2,02 488


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Castricum 2:43,88 ---
    3 Karlijn Kramer 2:52,12 3:05,67
    4 Tessa Zwaanenburg 2:53,67 3:03,29
    5 Lieke Bot 3:10,33 3:04,27
    6 Indy van K... Denneman 3:21,47 3:20,99


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Annemieke Iyimen 8,83 11,84 2,35 606
    3 Fem van der Loo 8,64 4,79 1,93 391
    4 Fienne Overtoom 9,00 5,42 1,95 362
    5 Noa Sanders 9,87 6,61 1,64 225
    6 Ashlynn Yard 10,93 5,44 1,59 84


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fienne Overtoom 2:36,10 3:07,73
    2 Annemieke Iyimen 2:46,58 2:49,76
    4 Fem van der Loo 3:04,11 3:10,83
    5 Noa Sanders 3:12,12 3:26,78
    6 Ashlynn Yard 3:37,26 4:00,93


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sandy Lundgren 19,58 +0.2 m/s---


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sandy Lundgren 44,01 ---


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Cindy Kiekens 45,70 44,48 46,30 46,30 ---