Vereniging 'Isala `96' op '1e Pupillen medaillewedstrijd Regio IJsseldelta'

Prijzen

Lars Hansman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 83 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:37,2
  • Balwerpen   24,91
  • Verspringen   3,85
Remi van Hell
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 72 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:04,7
  • Balwerpen   21,70
  • Verspringen   3,55
Maiky Scheurwater
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 54 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:20,5
  • Balwerpen   29,29
  • Verspringen   3,66
Josse Kampen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 53 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:31,8
  • Balwerpen   28,73
  • Verspringen   3,21
Noud Kanis
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 46 punten
  • 40 meter horden   8,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,74
  • Hoogspringen   1,05
Jamairo Sijbesma
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 43 punten
  • 40 meter horden   8,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,34
  • Hoogspringen   1,05
Tycho Kiel
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 29 punten
  • 40 meter horden   8,8
  • Balwerpen   19,13
  • Verspringen   3,39
Tristan van der Weerd
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 27 punten
  • 40 meter horden   8,7
  • Balwerpen   15,09
  • Verspringen   3,07
Joel van den Dool
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 21 punten
  • 40 meter horden   9,5
  • Balwerpen   12,77
  • Verspringen   3,13
Yaro de Kleine
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 40 punten
  • 40 meter horden   11,2
  • Balwerpen   10,88
  • Verspringen   2,40
Valerie van Laar
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 60 punten
  • 60 meter   10,5
  • Discuswerpen   14,67
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,52
  • Hoogspringen   1,15
Lisa Hoogervorst
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 71 punten
  • 60 meter   10,1
  • Discuswerpen   18,11
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,78
  • Hoogspringen   1,30
Eva Hoogervorst
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 44 punten
  • 40 meter horden   9,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,10
  • Hoogspringen   1,05
Djèssy Kloosterman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 31 punten
  • 40 meter horden   9,8
  • Balwerpen   9,67
  • Verspringen   2,42

Hoogtepunten

Lisa Hoogervorst MPA2 Discus
  • 18,11
  • Remi van Hell JPA1 Ver
  • 3,55
  • Valerie van Laar MPA1 Hoog
  • 1,15
  • Lisa Hoogervorst MPA2 Kogel
  • 6,78
  • Lars Hansman JPA1 1000m
  • 3:37,11
  • Lars Hansman JPA1 60m
  • 10,03
  • Lisa Hoogervorst MPA2 60m
  • 10,07
  • Lars Hansman JPA1 Ver
  • 3,85
  • Lisa Hoogervorst MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Lars Hansman JPA1 Bal
  • 24,91
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    1 Lars Hansman 10,03 3:37,11 24,91 3,85 83
    3 Remi van Hell 10,13 4:04,63 21,70 3,55 72
    7 Roel van Pijkeren 10,54 4:23,86 17,36 3,28 59
    8 Patrick Duiveman 11,26 4:32,79 15,96 3,40 51
    13 Sam Vahl 11,31 4:34,29 14,00 2,89 37
    16 Koen Endeman 11,26 DNS 16,83 2,71 27


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    2 Maiky Scheurwater 10,25 4:20,46 29,29 3,66 54
    3 Josse Kampen 10,08 3:31,74 28,73 3,21 53
    8 Hugo Visser 10,63 3:54,66 23,64 3,34 43
    12 Sam Bolt 11,12 4:22,15 17,43 3,18 24
    14 Aron Unen Van 12,03 4:43,75 22,51 2,59 16
    15 Joran van Boven 11,98 4:47,89 18,04 3,05 15


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
    1 Noud Kanis 8,13 4,74 1,05 46
    3 Jamairo Sijbesma 8,90 5,34 1,05 43
    4 Tije Annema 8,19 4,96 0,90 40
    11 Midas Westendorp 9,41 3,87 0,90 24
    13 Melle Kroon 10,18 3,14 1,00 19
    15 Titus Leurink 9,81 3,96 0,80 16
    17 Kjell van Sloten 10,49 3,25 0,85 8


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    1 Tycho Kiel 8,75 19,13 3,39 29
    2 Tristan va...der Weerd 8,70 15,09 3,07 27
    3 Joel van den Dool 9,42 12,77 3,13 21
    9 Wesse Bouhuijs 13,90 11,83 2,30 8


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    3 Yaro de Kleine 11,18 10,88 2,40 40
    4 Thijs Koppelman 11,39 10,58 2,30 35
    9 Pepijn van Putten 11,42 5,09 2,32 24
    10 Olivier Westendorp 11,45 11,36 1,80 24
    11 Sem Eenkhoorn 11,53 8,04 2,20 21
    12 Brenn Doorneweerd 11,69 5,56 2,20 16
    14 Thomas van der Weerd 12,24 8,75 2,10 15


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
    3 Valerie van Laar 10,48 14,67 5,52 1,15 60
    10 Loïs Schuurman 10,94 11,20 4,12 0,95 29
    11 Lisette van Enk 10,85 10,42 3,53 1,00 27
    13 Nine Scholten 10,80 9,66 4,50 0,85 26
    14 Elle Bouhuijs 11,62 11,25 3,91 0,95 24
    15 Brecht van der Haar 11,43 8,22 3,72 1,00 21
    17 Lois Logtenberg DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Lisa Hoogervorst 10,07 18,11 6,78 1,30 71
    8 Ruth Boersma 10,89 11,65 5,01 1,05 46
    11 Merel Hofstede 10,94 10,12 4,48 0,95 31
    12 Iris Brugge 10,89 9,40 3,77 0,95 30
    14 Sophie Kroon 11,70 7,50 4,71 1,05 28
    16 Alexandra ... Wetering 11,14 8,69 3,06 1,00 24


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
    3 Eva Hoogervorst 9,09 5,10 1,05 44
    4 Lobke Wolterink 9,37 4,45 1,00 38
    7 Meliz Jansen 9,79 3,39 0,90 30
    11 Sara de Boer 11,86 3,42 0,80 21
    12 Lotte Doorneweert 11,84 3,17 0,75 17
    15 Anosh Sakhi DNS DNS DNS 0
    15 Anouk Wichers DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    3 Djèssy Kloosterman 9,72 9,67 2,42 31
    7 Suleen Penninkhof 10,53 12,10 2,40 27
    8 Mare Holtrop 10,87 7,41 2,46 25
    9 Janou Wolf 9,83 7,36 2,35 23
    11 Cailyn Beks 10,96 8,72 2,20 16


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    5 Arinya van 't Ende DNS DNS DNS 0