Vereniging 'Delta Sport' op 'Avondbaan wedstriijd'

Prijzen

Jesse Wernsing
  • Jongens Junior B - 2000m - 8:05,42
Ronald Rasenberg
  • Masters mannen - Discus - 27,63
Ronald Rasenberg
  • Masters mannen - Speer - 37,55
Joel Hillebrand
  • Senioren mannen - 150m - 18,98
Joel Hillebrand
  • Senioren mannen - 300m - 41,24
Joel Hillebrand
  • Senioren mannen - Speer - 31,14
Joel Hillebrand
  • Senioren mannen - Ver - 5,34
Eveline de Waard
  • Meisjes Junior A - 150m - 19,91
Eveline de Waard
  • Meisjes Junior A - 300m - 44,60
Eveline de Waard
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,38
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,03
Fleur Leenheer
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,49
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 2000m - 7:33,84
Ilse Goudswaard
  • Meisjes Junior C - 2000m - 7:37,24
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,73
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,61
Nadine De Rijke
  • Senioren vrouwen - Discus - 22,84
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - Speer - 25,87
Nadine De Rijke
  • Senioren vrouwen - Speer - 19,23

Hoogtepunten

Ilse Goudswaard MJC 80m
  • 12,07
  • Ruchama Houtzager MJC 80m
  • 11,03
  • Ruchama Houtzager MJC Ver
  • 4,61
  • Fleur Leenheer MJC 80m
  • 11,49
  • Rick van Doorn JJC Kogel
  • 5,73
  • Joel Hillebrand Msen Speer
  • 31,14
  • Joel Hillebrand Msen 150m
  • 18,98
  • Fleur Leenheer MJC Ver
  • 4,06
  • Ronald Rasenberg Mmas Discus
  • 27,63
  • Ronald Rasenberg Mmas Speer
  • 37,55
  •  

    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jesse Wernsing 46,75 ---


    Jongens Junior B - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Wernsing 8:05,42 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Rick van Doorn 5,73 5,53 5,41 5,73 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    6 Rick van Doorn 3,76 3,70 3,85 3,85 ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Ronald Rasenberg DQ 27,63 26,91 27,63 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Ronald Rasenberg 34,89 37,55 35,06 37,55 ---


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joel Hillebrand 18,98 -0.6 m/s22,00


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joel Hillebrand 41,24 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Joel Hillebrand DQ 31,14 DQ 31,14 26,37


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Joel Hillebrand 5,15 5,34 5,06 5,34 5,40


    Meisjes Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Eveline de Waard 19,91 -0.2 m/s21,06


    Meisjes Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eveline de Waard 44,60 45,66


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Eveline de Waard 4,31 4,25 4,38 4,38 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ruchama Houtzager 11,03 -0.4 m/s10,77
    3 Fleur Leenheer 11,49 -0.4 m/s11,06
    6 Ilse Goudswaard 12,07 -0.3 m/s11,90
    9 Anouk Leenheer 13,03 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior C - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ruchama Houtzager 7:33,84 ---
    2 Ilse Goudswaard 7:37,24 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Ruchama Houtzager 8,73 8,35 7,41 8,73 ---
    5 Anouk Leenheer 5,89 5,83 6,20 6,20 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Anouk Leenheer 15,60 DQ 15,78 15,78 ---
    5 Fleur Leenheer 11,68 12,98 14,11 14,11 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Ruchama Houtzager 3,78 DQ 4,61 4,61 ---
    4 Fleur Leenheer 4,06 4,00 4,04 4,06 ---
    Ilse Goudswaard DQ DQ DQ DQ ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Nadine De Rijke 22,84 21,86 22,84 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Jolanda 't Jong 25,87 25,47 DQ 25,87 ---
    2 Nadine De Rijke 17,45 18,73 19,23 19,23 ---