Vereniging 'AAC `61' op '1e Medaillewedstrijd Groningen & Drenthe'

Prijzen

Thomas Berends
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1863 punten
  • 1000 meter   3:47,1
  • Vortexwerpen   31,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,60
Suze van Driel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1485 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   5,60
  • Vortexwerpen   18,50
  • Verspringen   3,20
Yara Nieuwenkamp
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:22,2
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Hoogspringen   0,95
Ilse Clobus
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 805 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:34,9
  • Medicienbalstoten   2,40
  • Hoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Tim Elferink JPA Ver
  • 3,70
  • Michelle Timmer MPA 1000m
  • 3:50,53
  • Thomas Berends JPA Vortex
  • 31,00
  • Amy Zondervan MPA Hoog
  • 1,10
  • Thomas Berends JPA 1000m
  • 3:47,10
  • Tim Elferink JPA 1000m
  • 3:42,84
  • Thomas Berends JPA Hoog
  • 1,20
  • Suze van Driel MPB 40m
  • 7,49
  • Amy Zondervan MPA 1000m
  • 3:50,44
  • Amy Zondervan MPA Vortex
  • 27,50
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 1000mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Thomas Berends AAC `61 3:47,10 31,00 1,20 3,60 1863
    5 Tim Elferink AAC `61 3:42,84 27,00 1,15 3,70 1823
    12 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 4:17,67 26,50 1,05 3,40 1516
    25 Daan Barelds AAC `61 4:25,33 18,00 0,95 3,40 1298
    27 Olav Clobus AAC `61 4:17,83 21,00 0,95 2,95 1280
    29 Sander Darmeveil AAC `61 4:48,50 21,00 1,15 2,70 1262
    30 Robin Scheinhardt AAC `61 4:10,83 16,00 0,90 3,00 1210
    34 Martin Kiewiet AAC `61 5:03,77 17,50 0,95 3,25 1128
    35 Niels Venema AAC `61 4:28,21 17,50 0,90 2,80 1121


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    10 Milan Kerstholt AAC `61 7,75 4,00 14,50 2,80 1182
    11 Yuri van 't Hoog AAC `61 8,07 4,70 15,00 2,55 1136


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    10 Samuel Sturing AAC `61 8,39 2:29,27 3,50 0,75 947


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 1000mVortexHoogVerPunten totaal
    6 Amy Zondervan AAC `61 3:50,44 27,50 1,10 3,40 1692
    10 Michelle Timmer AAC `61 3:50,53 13,00 1,05 3,30 1427
    12 Jinte Engberts AAC `61 4:02,56 15,50 1,00 3,40 1393
    15 Eva-Sofie Elferink AAC `61 4:10,45 15,00 1,00 3,10 1289
    34 Lyke van der Leij AAC `61 4:33,74 10,50 0,85 2,75 935
    37 Nesrine Tammes AAC `61 5:00,06 12,50 0,90 2,50 870
    46 Fardau Reitsma AAC `61 DNS 19,00 0,90 DNS 572
    47 Daniek Bousema AAC `61 DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Suze van Driel AAC `61 7,49 5,60 18,50 3,20 1485
    7 Renate Joustra AAC `61 7,71 4,30 9,00 2,95 1141
    20 Carlijn Enting AAC `61 8,68 4,30 9,50 2,50 904
    26 Annika Aardema AAC `61 9,43 3,10 6,50 2,30 602


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    2 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,71 2:22,16 5,40 0,95 1400
    5 Liza Molenaar AAC `61 8,24 2:32,51 3,30 0,80 968
    12 Fenna Bousema AAC `61 8,85 2:52,09 2,80 0,80 715


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    2 Ilse Clobus AAC `61 8,68 2:34,90 2,40 0,80 805
    7 Norah Kerstholt AAC `61 8,80 2:59,35 1,50 0,70 474
    10 Britt Berends AAC `61 10,45 3:02,47 2,80 0,70 400