Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Athletic Champs 1e wedstrijd regio 18'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Cato Rietveld Pallas `67 Team 12 MPA2 1250,00 13,6 4,70 11,50 0,90 3,10 226 104
Chloé Smit Pallas `67 Team 12 MPA2 1350,00 11,9 4,90 19,00 1,00 3,15 311 274
Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 03 JPA1 1500,00 11,5 5,90 30,00 1,05 3,35 354 354
Elisabeth Hoek Pallas `67 Team 12 MPA2 1250,00 12,0 3,70 12,50 1,05 3,30 269 172
Elise van Genuchten Pallas `67 Team 03 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Elvira Claassens Pallas `67 Team 12 MPA2 1300,00 11,9 4,90 18,00 1,00 3,30 306 179
Guus Mietus Pallas `67 Team 03 JPA1 DNS 11,7 4,60 20,50 1,05 3,40 241 241
Hanne Mourits Pallas `67 Team 12 MPA2 1375,00 12,5 4,90 18,00 1,15 2,95 314 162
Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 12 MPA2 1300,00 12,2 5,10 20,00 1,05 3,30 318 318
Liena Heck Pallas `67 Team 03 MPA1 1225,00 14,5 3,60 13,00 0,80 2,65 178 41
Marleen Blaauw Pallas `67 Team 12 MPA2 1200,00 13,7 5,40 18,00 1,00 2,65 251 96
Nicole Ambachtsheer Pallas `67 Team 12 MPA2 NM DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Niels Messchendorp Pallas `67 Team 12 JPA2 1150,00 12,9 6,70 22,00 1,15 3,25 292 164
Samuel Kruit Pallas `67 Team 03 JPA1 1300,00 13,5 4,50 19,50 0,85 3,00 220 122
Tim Limpens Pallas `67 Team 03 JPA1 1250,00 13,5 4,20 15,00 0,85 3,30 206 93
Tristan Scheer Pallas `67 Team 12 JPA2 1275,00 11,0 5,30 23,50 1,05 3,25 304 163


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden Pallas `67 Team 16 JPB 7,5 NM 8,8 10,00 10,00 0,80 223 120
Anna Matthijs Pallas `67 Team 16 MPB DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daan  Bush  Pallas `67 Team 19 JPMini DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Elisabetta...Valentina Pallas `67 Team 19 MPC 8,4 725,00 10,7 8,00 6,50 0,60 209 163
Emma-Lotte Hoek Pallas `67 Team 16 MPB 7,5 800,00 8,0 7,00 7,50 0,70 254 168
Frida van der Sluys Pallas `67 Team 18 MPC 8,0 800,00 9,5 4,00 4,00 0,60 210 0
Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 19 JPMini 8,1 725,00 9,4 6,00 10,00 0,50 264 236
Hadia Bah Pallas `67 Team 16 MPB 7,0 775,00 7,5 11,50 16,00 0,90 375 375
Hanne Hengeveld Pallas `67 Team 19 MPC 8,9 725,00 10,2 5,50 5,50 0,50 162 71
Luca Thimister Pallas `67 Team 18 JPB 7,3 975,00 8,0 16,50 28,50 0,75 425 259
Mathias Kruit Pallas `67 Team 19 JPMini 8,8 775,00 10,6 6,50 7,00 0,60 227 227
Mattis Heck Pallas `67 Team 19 JPMini 9,1 675,00 12,3 6,50 10,00 0,50 176 77
Maxime Smit Pallas `67 Team 19 JPMini 8,2 700,00 9,5 10,00 14,50 0,55 334 334
Pepijn Verweij Pallas `67 Team 18 JPB 7,3 775,00 9,1 10,50 14,00 0,75 270 91
Petr  Schreuder  Pallas `67 Team 16 JPB 7,3 825,00 8,3 10,50 9,00 0,80 276 253
Pieter Kooijman Pallas `67 Team 16 JPB 6,6 1025,00 8,0 10,50 15,50 0,80 363 363
Pim Willebrands Pallas `67 Team 19 JPC 8,3 700,00 9,8 7,50 7,50 0,60 193 166
Stefan  Dunning  Pallas `67 Team 16 JPB 8,6 725,00 9,5 7,50 10,00 0,65 177 28
Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 16 JPB 7,4 925,00 8,1 12,00 15,00 0,90 341 341
Tys Gilissen Pallas `67 Team 18 JPC 6,7 1075,00 7,5 13,50 22,00 0,85 522 522