Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Tijn Vaessen
  • Senioren mannen - 200m - 23,31
Alain Dijkstra
  • Senioren mannen - Kogelsl - 34,88
Marco Caspers
  • Senioren mannen - Hoog - 1,95
Marco Caspers
  • Senioren mannen - Ver - 6,11
Dagmara Killaars
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,06
Hannah Cranen
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,15
Hannah Cranen
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,26
Julia Dahmen
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:09,18
Madelief Vaessen
  • Senioren vrouwen - 100mH - 17,10
Sara Rey
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 35,57
Madelief Vaessen
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,78

Hoogtepunten

Marco Caspers Msen Ver
  • 6,11
  • Tijn Vaessen Msen 200m
  • 23,31
  • Sara Rey Vsen Kogelsl
  • 35,57
  • Hannah Cranen Vsen 200m
  • 27,26
  • Fabian Buijzen Msen 100m
  • 12,16
  • Dagmara Killaars Vsen 100m
  • 13,06
  • Marco Caspers Msen Hoog
  • 1,95
  • Alain Dijkstra Msen Kogelsl
  • 34,88
  • Marlou Knijnenburg Vsen Hoog
  • 1,45
  • Hannah Cranen Vsen 100m
  • 13,15
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 12,16 +1.0 m/s12,16 548
    13 Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 1 12,32 +0.3 m/s12,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,31 -0.7 m/s22,74 709


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Stan Ubachs Swift Atle...en Team 1 1:02,90 58,00 346


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Chris Steuns Swift Atle...en Team 1 2:20,06 2:20,00 451
    15 Nick Wanten Swift Atle...en Team 1 2:24,54 2:17,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Jan van de Winkel Swift Atle...en Team 1 19:22,05 19:15,00 392


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Guido Klaassen Swift Atle...en Team 1 19,09 +0.6 m/s19,12 506


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
    2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
    3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
    4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
    5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
    6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
    7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
    8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
    9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
    10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
    11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
    12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Thies Coenen Swift Atle...en Team 2 10,61 10,58 504
    6 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,51 9,85 497
    7 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 10,47 10,93 0
    17 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,90 8,95 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 32,11 34,88 X X 34,88 35,00 573
    6 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 22,76 24,22 X 23,65 24,22 27,35 0
    14 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 12,26 14,05 13,95 13,15 14,05 16,84 147


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,95 1,85 813


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 6,08 5,94 6,07 6,11 6,11 -0.5 m/s6,61 629
    9 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 5,46 5,46 -1.3 m/s5,79 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 13,06 -1.3 m/s12,70 666
    3 Hannah Cranen Swift Atle...en Team 1 13,15 -1.3 m/s13,05 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Hannah Cranen Swift Atle...en Team 1 27,26 +0.6 m/s26,99 665
    4 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 27,78 +0.6 m/s26,80 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Maud Aretz Swift Atle...en Team 1 1:05,49 1:06,35 621


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Julia Dahmen Swift Atle...en Team 1 5:09,18 4:53,00 621


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Madelief Vaessen Swift Atle...en Team 1 17,10 -0.4 m/s17,23 547
    11 Kimmy Koerts Swift Atle...en Team 1 20,57 -0.4 m/s20,37 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht Vrouwen (4x400m) Atletiek Maastricht - Vsen 4 4:21,99 621
    2 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:26,49 592
    3 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:34,15 545
    4 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 4:40,43 508
    5 AV Caesar Vrouwen Team 1 (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:41,99 500
    6 Atletiek Leudal Vrouwen (4x400m) Atletiek Leudal - Vsen 4 4:51,42 448
    7 AV De Keien Vrouwen (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:53,01 440
    8 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 DQ 0
    8 AV Caesar Vrouwen Team 2 (4x400m) AV Caesar - Vsen 0 DNS 0
    8 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 0 DNS 0
    8 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    8 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 0 DNS 0
    8 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 0 DNS 0
    8 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nicole Barten Swift Atle...en Team 1 9,42 --- 549
    11 Zoë van Lierop Swift Atle...en Team 1 8,17 --- 0
    12 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 2 7,94 --- 441
    14 Daisy Ackema Swift Atle...en Team 2 7,50 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sara Rey Swift Atle...en Team 1 35,57 36,00 678
    5 Daisy Ackema Swift Atle...en Team 2 24,21 --- 487
    Ella Meuwissen Swift Atle...en Team 1 DNS 45,19 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Marlou Knijnenburg Swift Atle...en Team 1 1,45 1,55 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Madelief Vaessen Swift Atle...en Team 1 4,78 -2.2 m/s--- 623
    5 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 4,46 -2.5 m/s5,03 0