Vereniging 'GVAC' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Haike Franssen
  • Senioren mannen - Kogel - 12,63
Haike Franssen
  • Senioren mannen - Kogelsl - 38,41
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,21
Fleur Koeling
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:04,60
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Anaïs de Graaf Vsen 200m
  • 28,87
  • Fleur Koeling Vsen 400m
  • 1:04,60
  • Rens Hoogendorp Msen 400m
  • 54,53
  • Erik Crombag Msen Ver
  • 6,07
  • Juul Knoester Msen 800m
  • 2:01,91
  • Eveline Saalberg Vsen Hoog
  • 1,50
  • Eveline Saalberg Vsen 200m
  • 25,21
  • Rian van der Burgt Vsen 1500m
  • 5:18,57
  • Haike Franssen Msen Kogel
  • 12,63
  • Haike Franssen Msen Kogelsl
  • 38,41
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 David van der Lugt GVAC Mannen 12,06 +0.3 m/s12,40 568
    12 Jochem van Duren GVAC Mannen 12,27 +0.4 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Niels Kox GVAC Mannen 25,87 +0.5 m/s--- 486


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 54,53 52,54 619
    Tim van Herwijnen GVAC Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Juul Knoester GVAC Mannen 2:01,91 2:00,00 715


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Jan de Kok GVAC Mannen 18:36,12 18:30,00 455


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Joris van Vlerken GVAC Mannen 18,78 +0.6 m/s--- 527


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
    2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
    3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
    4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
    5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
    6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
    7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
    8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
    9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
    10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
    11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
    12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Haike Franssen GVAC Mannen 12,63 --- 641
    13 Nick van der Zanden GVAC Mannen 8,61 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Haike Franssen GVAC Mannen 35,92 38,41 38,41 --- 630


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 David van der Lugt GVAC Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Erik Crombag GVAC Mannen 6,07 6,07 -1.5 m/s--- 621
    15 Niels Kox GVAC Mannen 5,05 4,95 4,80 5,01 5,05 -0.9 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 14,58 +1.8 m/s--- 421
    16 Romy Stokkingreef GVAC Vrouwen 15,36 +1.8 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 25,21 +0.6 m/s24,43 828
    6 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 28,87 +0.6 m/s28,55 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fleur Koeling GVAC Vrouwen 1:04,60 1:03,42 644
    9 Louise Beuk GVAC Vrouwen 1:11,03 --- 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 5:18,57 5:37,00 568


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lara Frijters GVAC Vrouwen 19,19 +3.9 m/s--- 390
    10 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 20,02 -0.4 m/s19,82 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht Vrouwen (4x400m) Atletiek Maastricht - Vsen 4 4:21,99 621
    2 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:26,49 592
    3 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:34,15 545
    4 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 4:40,43 508
    5 AV Caesar Vrouwen Team 1 (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:41,99 500
    6 Atletiek Leudal Vrouwen (4x400m) Atletiek Leudal - Vsen 4 4:51,42 448
    7 AV De Keien Vrouwen (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:53,01 440
    8 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 DQ 0
    8 AV Caesar Vrouwen Team 2 (4x400m) AV Caesar - Vsen 0 DNS 0
    8 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 0 DNS 0
    8 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    8 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 0 DNS 0
    8 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 0 DNS 0
    8 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 0 DNS 0
    8 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Anne Roosen GVAC Vrouwen 8,21 --- 462
    15 Romy Stokkingreef GVAC Vrouwen 6,77 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Anne Roosen GVAC Vrouwen 22,31 --- 451
    8 Suzanne Faasen GVAC Vrouwen 19,61 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Lara Frijters GVAC Vrouwen 4,11 -1.5 m/s--- 452
    12 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 3,68 -1.6 m/s--- 0