Vereniging 'ESAV Asterix' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Walter Vianen
  • Senioren mannen - 200m - 23,66
Casper van der Putten
  • Senioren mannen - 800m - 1:57,41
Casper van der Putten
  • Senioren mannen - 5000m - 15:47,71
Arne Jacobs
  • Senioren mannen - 5000m - 16:14,18
Robert Bervoets
  • Senioren mannen - 110mH - 16,34
Floris-Jan van den Hoek
  • Senioren mannen - Kogel - 11,79
Robert Bervoets
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Walter Vianen
  • Senioren mannen - Ver - 6,20

Hoogtepunten

Casper van der Putten Msen 5000m
  • 15:47,71
  • Robert Bervoets Msen 110mH
  • 16,34
  • Casper van der Putten Msen 800m
  • 1:57,41
  • Robert Bervoets Msen Hoog
  • 1,85
  • Arne Jacobs Msen 5000m
  • 16:14,18
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 11,90 +0.2 m/s11,90 601
    18 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 12,52 +1.0 m/s12,30 0
    22 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 12,78 +0.3 m/s12,50 430
    23 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 12,85 +0.3 m/s12,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 23,66 -0.7 m/s23,50 676
    9 Yasser Mussagy ESAV Aster...en Team 2 25,42 -1.9 m/s25,00 522
    10 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 25,58 -1.9 m/s25,00 0
    17 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 26,77 +1.2 m/s26,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 53,77 52,00 648
    8 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 56,20 54,00 0
    17 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 1:06,11 --- 260
    Tim Wissink ESAV Aster...en Team 2 DNS 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 1:57,41 1:54,00 793
    10 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 2:16,33 1:59,00 0
    13 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 2:20,87 2:25,00 441
    19 Michiel Ruland ESAV Aster...en Team 2 2:44,67 2:30,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 15:47,71 15:00,00 740
    2 Arne Jacobs ESAV Aster...en Team 1 16:14,18 16:00,00 0
    9 Willem Verhoeven ESAV Aster...en Team 2 18:37,90 17:10,00 453
    Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS 16:30,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 16,34 +0.6 m/s16,00 718
    14 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 26,17 +0.6 m/s20,00 167


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
    2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
    3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
    4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
    5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
    6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
    7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
    8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
    9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
    10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
    11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
    12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 11,79 --- 586
    15 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 8,31 --- 331
    Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 26,52 24,32 26,52 --- 424
    Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 X X X X NM --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 --- 725
    4 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 2 1,80 --- 680


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 6,20 6,20 +1.3 m/s--- 649
    8 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 5,42 5,28 5,51 5,53 5,53 +0.0 m/s--- 0
    20 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 4,19 4,62 X 4,60 4,62 -1.7 m/s--- 277