Vereniging 'AV `40' op 'Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Cheryl Tevreden
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,00

Hoogtepunten

Amber Kroon Vsen 400m
  • 1:08,81
  • Jefry el Bhwash Msen Ver
  • 5,29
  • Jefry el Bhwash Msen Hoog
  • 1,60
  • Tim van der Zwan Msen 800m
  • 2:18,52
  • Martha Chapple Vsen Kogel
  • 8,98
  • Stan van der Salm Msen 200m
  • 26,62
  • Philip Boot Msen 200m
  • 27,77
  • Andrea Snijders Vsen Kogel
  • 9,52
  • Cheryl Tevreden Vsen Hoog
  • 1,40
  • Larissa Smit Vsen 400m
  • 1:05,52
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Roan Wulff AV `40 Mannen 13,34 -2.9 m/s--- 333


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Stan van der Salm AV `40 Mannen 26,62 -3.0 m/s--- 429
    21 Philip Boot AV `40 Mannen 27,77 -3.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Tim van der Zwan AV `40 Mannen 2:18,52 2:10,00 471


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta Mannen (4x400m) AV Sparta - Msen 4 3:32,17 676
    2 Haag Atletiek Mannen (4x400m) Haag Atletiek - Msen 4 3:32,31 675
    3 AV Zuidwal Mannen (4x400m) AV Zuidwal - Msen 4 3:43,40 571
    4 AV Statina Mannen (4x400m) AV Statina - Msen 4 3:47,17 537
    5 BAV Mannen (4x400m) BAV - Msen 4 3:47,64 533
    6 Spark Mannen (4x400m) Spark - Msen 4 3:51,45 501
    7 Fit Mannen (4x400m) Fit - Msen 4 3:51,78 498
    8 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 3:53,06 488
    9 Avantri Mannen Team 1 (4x400m) Avantri - Msen 4 3:56,27 462
    10 Leiden Atletiek Mannen (4x400m) Leiden Atletiek - Msen 4 3:57,80 449
    11 AV `40 Mannen (4x400m) AV `40 - Msen 4 4:06,66 382
    12 Avantri Mannen Team 2 (4x400m) Avantri - Msen 4 4:21,31 280
    13 PAC Mannen (4x400m) PAC - Msen 0 DNS 0
    13 U-Track Mannen (4x400m) U-Track - Msen 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 Mannen (4x400m) Voorschoten `97 - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Roan Wulff AV `40 Mannen 8,50 --- 346
    14 Stan van der Salm AV `40 Mannen 7,79 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Philip Boot AV `40 Mannen 13,50 --- 133


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jefry el Bhwash AV `40 Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Jefry el Bhwash AV `40 Mannen 5,29 +0.7 m/s--- 441
    20 Stan van der Salm AV `40 Mannen 4,53 +0.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Cheryl Tevreden AV `40 Vrouwen 14,00 -1.8 m/s13,50 508
    10 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 14,57 -1.9 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Margot den Breejen AV `40 Vrouwen 33,25 -3.4 m/s--- 303
    Regina Stam AV `40 Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Larissa Smit AV `40 Vrouwen 1:05,52 1:00,00 620
    11 Amber Kroon AV `40 Vrouwen 1:08,81 --- 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Veerle Ooink AV `40 Vrouwen 5:52,89 --- 398
    12 Margot den Breejen AV `40 Vrouwen 6:16,51 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Amber Kroon AV `40 Vrouwen 25,47 -2.0 m/s--- 73


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Vrouwen (4x400m) VAV - Vsen 4 4:16,10 660
    2 AV `47 Vrouwen (4x400m) AV `47 - Vsen 4 4:31,95 558
    3 AV Phoenix Vrouwen (4x400m) AV Phoenix - Vsen 4 4:45,18 482
    4 AV `40 Vrouwen (4x400m) AV `40 - Vsen 4 4:47,91 467
    5 AV Statina Vrouwen (4x400m) AV Statina - Vsen 4 4:51,47 448
    6 AV Zuidwal Vrouwen (4x400m) AV Zuidwal - Vsen 4 4:54,33 433
    7 Avantri Vrouwen Team 1 (4x400m) Avantri - Vsen 4 5:11,88 348
    8 Almere `81 Vrouwen (4x400m) Almere `81 - Vsen 4 DQ 0
    8 Avantri Vrouwen Team 2 (4x400m) Avantri - Vsen 4 DQ 0
    8 Leiden Atletiek Vrouwen (4x400m) Leiden Atletiek - Vsen 4 DQ 0
    8 Spark Vrouwen (4x400m) Spark - Vsen 4 DQ 0
    8 ARV Ilion Vrouwen (4x400m) ARV Ilion - Vsen 0 DNS 0
    8 AV Sparta Vrouwen (4x400m) AV Sparta - Vsen 0 DNS 0
    8 BAV Vrouwen (4x400m) BAV - Vsen 0 DNS 0
    8 PAC Vrouwen (4x400m) PAC - Vsen 0 DNS 0
    8 SC Reeuwijk Vrouwen (4x400m) SC Reeuwijk - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Andrea Snijders AV `40 Vrouwen 9,52 --- 556
    11 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 8,98 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Andrea Snijders AV `40 Vrouwen 19,97 --- 404
    22 Inger Brandsma AV `40 Vrouwen 15,56 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Cheryl Tevreden AV `40 Vrouwen 1,40 --- 615


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Janna van der Kevie AV `40 Vrouwen 3,39 +0.0 m/s--- 252
    Regina Stam AV `40 Vrouwen DNS --- 0