Vereniging 'DJA' op 'Openingswedstrijd baanseizoen 2015'

Prijzen

Bart Mol
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1836 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:08,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,56
  • Verspringen   3,92
Tim Klein
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2473 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   1:55,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,84
  • Verspringen   4,79
Daan van Dessel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1624 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:05,8
  • Balwerpen   18,22
  • Verspringen   3,33
Jim Putter
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1464 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:23,7
  • Balwerpen   13,52
  • Verspringen   3,34
Sofie Klein
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1438 punten
  • 60 meter   10,6
  • 600 meter   2:22,4
  • Kogelstoten   5,44
  • Verspringen   3,16

Hoogtepunten

Jim Putter JPC 40m
  • 6,98
  • Sofie Klein MPA1 Kogel
  • 5,44
  • Tim Klein JPA2 Kogel
  • 10,84
  • Anouk Boomaerts MPA1 Kogel
  • 5,63
  • Tim Klein JPA2 600m
  • 1:55,62
  • Tim Klein JPA2 60m
  • 9,51
  • Sofie Klein MPA1 60m
  • 10,51
  • Sofie Klein MPA1 Ver
  • 3,16
  • Tim Klein JPA2 Ver
  • 4,79
  • Anouk Boomaerts MPA1 600m
  • 2:12,68
  •  

    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Rik van Laerhoven 19,00 +1.8 m/s18,00


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Rik van Laerhoven 42,39 ---


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Joris Mertens 4:58,27 5:00,00


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Olivier van Namen DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Olivier van Namen 9,74 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Olivier van Namen 41,60 ---


    Jongens Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Menno van den Broek 20,63 -0.1 m/s---


    Jongens Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Menno van den Broek 1:40,15 ---
    Sam Schrauwen 1:53,19 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Menno van den Broek 4,30 +0.0 m/s---
    Sam Schrauwen 3,78 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Rik Herijgens 23,94 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Rik Herijgens 3,90 +0.0 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    2 Bart Mol 9,75 2:08,30 5,56 3,92 1836
    12 Joris Klein 10,80 2:53,85 5,18 3,32 1210


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Tim Klein 9,51 1:55,62 10,84 4,79 2473
    8 Jonas Gommers 10,11 2:07,38 6,21 3,59 1764


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Daan van Dessel 7,32 2:05,76 18,22 3,33 1624
    7 Emiel Tax 7,38 2:36,27 22,79 3,16 1393


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jim Putter 6,98 2:23,63 13,52 3,34 1464


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Niels Hanegraaf 17,90 +0.3 m/s17,92


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Niels Hanegraaf 39,08 38,85


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Ronald Cockx 4:24,58 4:20,47


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Niels Hanegraaf 16,26 -1.1 m/s15,76


    Meisjes Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Sanne Schellekens 21,75 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Sanne Schellekens 26,01 ---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Suzanne Snellen 23,16 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Suzanne Snellen 20,77 +0.7 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Ankie Vermeeren 21,25 -1.6 m/s22,00


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Ankie Vermeeren 1:49,68 1:49,41
    Sophie Kenis DNS 1:50,00


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Mirte Hereijgers 15,47 +1.3 m/s---
    Bowien Snepvangers 15,94 +1.3 m/s---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Bowien Snepvangers 8,14 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Sophie Kenis 18,48 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Ankie Vermeeren 3,84 +0.0 m/s---
    Mirte Hereijgers 3,76 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Femke Frijters 1:42,38 1:44,00


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Fleur Bastiaansen 6:03,04 ---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Femke Frijters 12,64 +0.9 m/s12,80


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Tonke Bastiaensen 5,40 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Tonke Bastiaensen 17,43 ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Femke Frijters 4,66 +0.0 m/s---
    Fleur Bastiaansen 4,17 +0.0 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    2 Sofie Klein 10,51 2:22,38 5,44 3,16 1438
    5 Anouk Boomaerts 11,54 2:12,68 5,63 3,15 1402