Vereniging 'AV Spiridon' op 'Openingswedstrijd baanseizoen 2015'

Prijzen

Ryan Heeren
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1778 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:09,3
  • Balwerpen   25,78
  • Verspringen   3,47
Jelle Kreeft
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 905 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:46,5
  • Balwerpen   17,41
  • Verspringen   2,43
Merel van Hooijdonk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 910 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:35,3
  • Balwerpen   9,62
  • Verspringen   2,62
Anna Timmers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 875 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:36,3
  • Balwerpen   8,44
  • Verspringen   2,72

Hoogtepunten

Ryan Heeren JPB 40m
  • 7,04
  • Max Kreeft JPA2 Kogel
  • 7,54
  • Max Kreeft JPA2 600m
  • 2:01,12
  • Danique Schalk MPA2 Kogel
  • 4,71
  • Ryan Heeren JPB 600m
  • 2:09,21
  • Merel van Hooijdonk MPC 40m
  • 8,35
  • Max Kreeft JPA2 Ver
  • 3,69
  • Danique Schalk MPA2 60m
  • 10,52
  • Danique Schalk MPA2 Ver
  • 3,08
  • Ghislaine Schalk MPC 40m
  • 8,43
  •  

    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Noah Wijnings 18,57 +1.8 m/s---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Noah Wijnings 10,02 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Taro Swart 9,75 10,32


    Jongens Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Taro Swart 34,54 31,91


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Aran Swart DNS ---
    Thijs van Dijke DNS ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Thijs van Dijke 7,65 ---
    Aran Swart 5,75 6,32


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Thijs van Dijke 15,41 ---
    Aran Swart 12,12 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    6 Max Kreeft 10,42 2:01,12 7,54 3,69 1881
    11 Ruud Haagh 10,60 2:23,96 5,84 3,55 1518
    20 Steijn Timmers 11,59 DNS 4,59 2,90 878


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Ryan Heeren 7,04 2:09,21 25,78 3,47 1778
    6 Frank Bekkers 7,64 2:27,57 23,58 3,33 1448


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jelle Kreeft 8,56 2:46,45 17,41 2,43 905


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Paul Swart 7,44 7,99
    Rinie Kreeft 5,99 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Rinie Kreeft 22,91 ---
    Paul Swart DNS 27,52


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Jolanda Kreeft 5,17 ---


    Masters vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jolanda Kreeft 11,59 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Liza Jonkergouw 9,72 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Liza Jonkergouw 23,32 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Safira den Oudsten DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Safira den Oudsten 8,08 8,17


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Safira den Oudsten 20,09 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Safira den Oudsten 3,57 +0.0 m/s3,48


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    7 Danique Schalk 10,52 2:33,10 4,71 3,08 1293


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    13 Noëlle Schalk DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Merel van Hooijdonk 8,35 2:35,24 9,62 2,62 910
    2 Anna Timmers 8,50 2:36,21 8,44 2,72 875
    6 Ghislaine Schalk 8,43 2:51,61 6,54 2,23 652
    8 Sophy Naafs 8,84 3:00,68 11,28 1,68 536