Vereniging 'AV Attila' op 'Openingswedstrijd baanseizoen 2015'

Prijzen

Lars van de Broek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 874 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:44,0
  • Balwerpen   11,25
  • Verspringen   2,60
Hanna van Baast
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2051 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,16
  • Verspringen   4,25
Ifelunwa Igwala
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1560 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:13,0
  • Balwerpen   16,11
  • Verspringen   3,24
Mila Strooper
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 865 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   DNS
  • Balwerpen   17,33
  • Verspringen   2,59
Esther van Os
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 531 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   DNS
  • Balwerpen   9,97
  • Verspringen   2,26

Hoogtepunten

Hanna van Baast MPA2 Ver
  • 4,25
  • Milan Watzeels JPA2 60m
  • 9,55
  • Hanna van Baast MPA2 60m
  • 9,35
  • Milan Watzeels JPA2 600m
  • 1:56,13
  • Kevin Haans JPA2 Ver
  • 4,17
  • Barbara Karremans MPA2 60m
  • 9,40
  • Ifelunwa Igwala MPB 40m
  • 7,06
  • Hanna van Baast MPA2 Kogel
  • 8,16
  • Jules Karremans JPA2 60m
  • 9,70
  • Jules Karremans JPA2 Ver
  • 4,03
  •  

    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    JJ Malaihollo 18,05 +0.8 m/s---
    Domingos Muanza 19,04 +0.3 m/s16,10
    David Staat DNS 17,25


    Jongens Junior A - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    David Staat DNS 15,50


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Domingos Muanza 10,45 130,00


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Domingos Muanza 36,96 280,00


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Vincent Staat 17,51 +1.3 m/s---
    Mitchell Emmers 17,73 +1.3 m/s---
    Nathaniel Uwakwe 18,14 +1.3 m/s17,72
    Tim Verhoeven 18,28 +1.8 m/s---
    Bob Bugter 19,35 +1.3 m/s---
    Tijl van Hattum 19,70 +1.3 m/s---
    Jaro Ijpelaar 20,22 +1.3 m/s---
    Joeri Vleugels 21,02 +1.8 m/s---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Mitchell Emmers 40,07 ---
    Tim Verhoeven 41,07 ---
    Bob Voets 42,81 ---
    Tijl van Hattum 42,99 ---


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Guus van Iersel 4:56,19 ---
    Troy de Juncker 4:57,41 ---
    Jaro Ijpelaar 5:12,41 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Bob Bugter 19,72 -1.6 m/s---
    Jaro Ijpelaar DNS ---
    Vincent Staat DNS 15,99


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Tim Verhoeven 9,23 ---
    Bob Bugter 7,64 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Bob Bugter 29,38 ---
    Tim Verhoeven 28,60 ---
    Bob Voets 22,30 ---
    Jaro Ijpelaar DNS 327,80
    Joeri Vleugels DNS ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Guus van Iersel 2,40 2,60


    Jongens Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Gijs van Berkel 20,37 +1.8 m/s---
    Ruben van de Boel 20,98 +0.5 m/s---


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Lars Schellekens 5:29,86 ---
    Ian de Juncker 5:54,88 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Gijs van Berkel 9,42 ---


    Jongens Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Ruben van de Boel 22,68 248,20


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Gijs van Berkel 4,50 +0.0 m/s---
    Ruben van de Boel 4,03 +0.0 m/s40,00
    Lars Schellekens DNS ---


    Jongens Junior C2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Mattijs Mols 20,62 +0.6 m/s---
    Floris Meeuwse DNS ---
    Stijn van den Broek DNS ---
    Millenshen Gerard DNS ---


    Jongens Junior C2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Mattijs Mols DNS ---


    Jongens Junior C2 - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Stijn van den Broek 18,64 -0.3 m/s---
    Floris Meeuwse DNS ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Mattijs Mols 14,67 15,67


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Stijn van den Broek 4,29 +0.0 m/s---
    Floris Meeuwse DNS ---
    Millenshen Gerard DNS ---
    Yuri Engels DNS ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Finn de Graaf 5,78 ---
    Jair Lubbers 5,03 ---
    Olivier Pessers DNS ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Olivier Pessers 21,75 ---
    Finn de Graaf 20,98 ---
    Jair Lubbers 14,11 ---
    Tijn van Aalst 9,88 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Finn de Graaf 4,49 +0.0 m/s---
    Olivier Pessers 3,80 +0.0 m/s---
    Jair Lubbers 3,71 +0.0 m/s---
    Tijn van Aalst 3,18 +0.0 m/s---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Daan Verhoeven 23,73 +0.5 m/s---
    Casper Slangen 26,47 +0.5 m/s---


    Jongens Junior D2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Casper Slangen 1:05,31 ---
    Puck Kuypers DNS ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Casper Slangen 2:17,62 ---
    Puck Kuypers DNS ---


    Jongens Junior D2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Casper Slangen 6:28,92 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Casper Slangen 24,33 -1.2 m/s---
    Daan Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Puck Kuypers 5,37 ---
    Casper Slangen 3,48 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Puck Kuypers 11,53 ---
    Casper Slangen 9,00 ---
    Daan Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Daan Verhoeven 3,57 +0.0 m/s---
    Puck Kuypers 3,25 +0.0 m/s---
    Casper Slangen 3,00 +0.0 m/s---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    6 Mathys Vermeulen 10,22 2:18,50 4,33 3,24 1450
    7 Kamiel Watzeels 10,46 2:16,52 4,30 3,23 1429
    11 Sam van der Burgt 10,71 2:25,52 4,49 2,98 1287
    15 Bastiaan Meeuwse DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    4 Milan Watzeels 9,55 1:56,13 6,07 3,95 2037
    5 Kevin Haans 9,91 2:09,80 6,42 4,17 1900
    7 Jules Karremans 9,70 2:12,51 5,70 4,03 1836
    10 James Ramzan 10,44 2:14,48 6,14 3,58 1643
    12 Rick Damen 10,35 2:19,90 4,39 3,43 1463
    13 Joep Spijkers 10,24 2:32,94 6,08 3,20 1448
    15 Thijn Snels 11,07 2:26,88 4,42 3,20 1269
    16 Gero Daamen 11,56 2:33,09 5,38 3,23 1237
    17 Jorn Buijs 12,05 2:19,66 3,88 3,00 1132
    18 Matthijs Slangen 12,07 2:33,50 4,24 2,98 1049


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    10 Imeno Weber 8,09 2:25,25 12,80 2,52 1063
    11 Mathijs van Os 8,24 DNS 18,68 2,83 901
    12 Thijs Picokrie 8,92 DNS 12,39 2,19 572


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Lars van de Broek 8,41 2:43,92 11,25 2,60 874


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Gijs van Berkel 8,91 2:49,02 10,40 2,02 639
    5 Luuk Steenbakkers 8,30 DNS 11,43 2,11 627


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Burak Kaymakar 14,44 +0.9 m/s---
    Jos Rolsma 15,36 +0.0 m/s---
    Dimitri Kruitwagen 16,04 +0.0 m/s---
    Lieneke Bakker 18,56 +0.0 m/s---
    Noortje Aerts 24,00 +0.0 m/s---


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Burak Kaymakar 2:08,06 ---
    Jos Rolsma 2:20,26 ---
    Dimitri Kruitwagen 2:35,68 ---
    Lieneke Bakker 3:02,30 ---
    Noortje Aerts 4:08,67 ---


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Burak Kaymakar 6,91 ---
    Jos Rolsma 5,76 ---
    Dimitri Kruitwagen 5,24 ---
    Noortje Aerts 4,00 ---
    Lieneke Bakker 3,99 ---


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Burak Kaymakar 3,87 +0.0 m/s---
    Jos Rolsma 3,68 +0.0 m/s---
    Dimitri Kruitwagen 3,34 +0.0 m/s---
    Lieneke Bakker 1,80 +0.0 m/s---
    Noortje Aerts 1,35 +0.0 m/s---


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Robinson Stein 14,67 +0.0 m/s---
    Vaughn van den Hoek 15,13 +0.0 m/s---
    David Joore 21,00 +0.0 m/s---


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Robinson Stein 2:12,10 ---
    Vaughn van den Hoek 2:15,54 ---
    David Joore 2:55,50 ---


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Robinson Stein 6,43 ---
    Vaughn van den Hoek 4,32 ---
    David Joore 4,07 ---


    Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Robinson Stein 4,13 +0.0 m/s---
    Vaughn van den Hoek 3,42 +0.0 m/s---
    David Joore 2,50 +0.0 m/s---


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Hans Drijvers 22,96 +0.5 m/s---
    Toine van Beckhoven DNS 18,30


    Masters mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Philippe Scheepers 40,34 40,03
    Hans Drijvers DNS ---
    Toine van Beckhoven DNS 38,50


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Hans Drijvers 5:35,59 ---


    Masters mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Hans Drijvers 22,77 -1.6 m/s---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Hans Drijvers 8,04 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Hans Drijvers 18,19 ---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    André Faesen 39,10 38,87


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Mike Rasenberg 4:57,81 4,20


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    André Faesen 3,40 3,75
    Martijn Kok 3,00 350,00


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Iris Bastmeijer 19,51 -0.1 m/s19,85
    Susan Bekkers 20,87 -0.1 m/s---
    Bente Smagge 21,36 +0.2 m/s---
    Sterre van... Boogaard 22,80 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Iris Bastmeijer DNS 45,55


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Sterre van... Boogaard 6:12,05 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Iris Bastmeijer 16,23 +0.7 m/s16,51
    Bente Smagge 17,99 +0.7 m/s---
    Susan Bekkers 18,64 +0.7 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Pien Korstanje 20,44 -0.2 m/s---
    Daphne van...r Heijden 21,31 +0.0 m/s---
    Maud Kemkes 23,58 -0.2 m/s---
    Sanne Appels 23,68 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Daphne van...r Heijden 1:56,14 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Pien Korstanje 13,94 +0.8 m/s---
    Daphne van...r Heijden 15,78 +0.9 m/s---
    Maud Kemkes 17,22 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Pien Korstanje 9,67 ---
    Sanne Appels 7,00 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Pien Korstanje 28,48 ---
    Sanne Appels 18,79 ---
    Daphne van...r Heijden NM ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Pien Korstanje 4,83 +0.0 m/s---
    Maud Kemkes 3,88 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Anne Hoeke 21,58 -0.9 m/s---
    Lonneke Westermann 22,81 -0.9 m/s22,52


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Natasja van Beurden 2:22,32 2:17,33
    Lotte de Graauw DNS 1:53,55


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte de Graauw DNS 5:46,58


    Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Anne Hoeke 14,66 +0.9 m/s---
    Lonneke Westermann 15,96 +0.9 m/s14,45


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Natasja van Beurden 7,71 8340,00
    Lonneke Westermann 7,48 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Natasja van Beurden 28,72 30,03
    Lonneke Westermann 16,47 17,72


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Anne Hoeke 4,56 +0.0 m/s---
    Lonneke Westermann 4,06 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Floor Alessie 22,49 +0.5 m/s---
    Fenne Severijns 23,43 +0.5 m/s---
    Arlena Paeper DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Fenne Severijns DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Floor Alessie 2:10,50 ---
    Arlena Paeper 2:30,83 ---
    Fenne Severijns DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Floor Alessie DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Floor Alessie 18,11 ---
    Fenne Severijns 9,08 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Fenne Severijns 3,37 +0.0 m/s---
    Arlena Paeper 2,61 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Jule Roelings 22,19 -0.1 m/s---
    Emma Voets 22,62 +0.3 m/s---
    Madeline el Aissati 22,85 -0.1 m/s---
    Alida Pinas 22,90 -0.1 m/s---
    Anaïs van Gestel 24,33 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Anaïs van Gestel 51,91 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Emma Voets 1:57,86 ---
    Madeline el Aissati 2:00,92 ---
    Marieke Verschure 2:07,48 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Jule Roelings 12,35 -2.9 m/s---
    Marieke Verschure 12,51 -1.6 m/s---
    Alida Pinas 13,11 -2.9 m/s---
    Madeline el Aissati 13,33 -2.9 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Emma Voets DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Marieke Verschure 16,40 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Madeline el Aissati 4,13 +0.0 m/s---
    Jule Roelings 4,11 +0.0 m/s---
    Alida Pinas 4,04 +0.0 m/s42,40
    Marieke Verschure 3,70 +0.0 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    5 Milena Weber 10,95 2:16,23 4,43 3,36 1402
    7 Iris Verschure 10,96 2:21,25 3,98 3,15 1283
    8 Luka Harahap 11,46 2:25,03 4,71 2,84 1184


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Hanna van Baast 9,35 2:15,99 8,16 4,25 2051
    5 Barbara Karremans 9,40 2:24,82 4,34 3,55 1595
    6 Susan Korevaar 10,13 2:32,39 5,17 3,56 1481
    9 Janna Bergink 11,37 2:34,92 5,24 2,42 1076
    10 Janne van Holland 12,00 2:41,79 5,77 2,41 994
    11 Fleur van Hest 11,81 2:59,41 5,07 2,64 918
    12 Merel Fernandes 11,79 DNS 3,90 2,64 753


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Ifelunwa Igwala 7,06 2:12,91 16,11 3,24 1560
    6 Nora Buijs 7,63 2:39,14 10,20 2,55 1002
    7 Noortje Janssen 7,85 2:45,43 13,38 2,44 963
    9 Tessa de Jong 7,78 2:39,27 7,18 2,57 916
    10 Madelief Ruijters 7,72 2:37,65 5,87 2,44 878
    11 Jhiti de Rooij 8,09 2:51,62 8,03 2,42 779
    12 Floor Verhoeven 7,88 DNS 8,58 2,63 745


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Mila Strooper 8,04 DNS 17,33 2,59 865
    5 Emma Gitz 8,22 2:46,55 9,08 2,27 778
    9 Lieke van Berkel 8,80 2:56,62 7,32 1,96 535
    10 Femke Timmermans 8,89 3:15,54 7,42 2,03 450
    11 Minke Leijten 8,83 DNS 5,50 1,92 381


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Esther van Os 8,96 DNS 9,97 2,26 531


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Eva Bastmeijer 18,30 +0.3 m/s19,38


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Judi Becx 45,15 44,72


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Judi Becx DNS 4,49


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Judi Becx 27,33 ---


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Noor Hegeman DNS ---