Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Mart Ruben Nijhuis
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:30,31
Pim Weghorst
  • Jongens Junior B - 100m - 11,96
Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior B - 100m - 12,40
Pim Weghorst
  • Jongens Junior B - 200m - 24,24
Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior B - 200m - 25,31
Thijmen Trouw
  • Jongens Junior B - 5000m - 19:21,61
Joost Leverink
  • Jongens Junior C - 200m - 31,97
Branco van Minnen
  • Senioren mannen - 800m - 1:56,60
Tom Benerink
  • Senioren mannen - 800m - 1:58,64
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Discus - 34,78
Sander Klaver
  • Senioren mannen - Kogel - 10,74
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,00
Michael Herijgers
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,00
Erna Klaren
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,70
Susan Wouda
  • Meisjes Junior A - 200m - 29,69
Amber van Mourik
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:34,93
Lisanne Wiggers
  • Meisjes Junior A - 5000m - 19:04,20
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Discus - 33,57
Lichelle Scholing
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,45
Elise Lauret
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,90
Emma van den Berg
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,70
Susan Wouda
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,54
Nadine Schipper
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,08
Nadine Schipper
  • Meisjes Junior B - 200m - 29,03
Emma Trouw
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:35,70
Marjolein Klaren
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,90
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,96
Kris Oosterveld
  • Meisjes Junior C - 100m - 14,34
Celine Spinder
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:42,07
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior C - 3000m SC - 15:35,31
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,99
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,37
Kris Oosterveld
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,03
Krista IJspeerd
  • Senioren vrouwen - Discus - 22,26
Sophie den Ouden
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,40
Pascalle Moes
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,50

Hoogtepunten

Milou van der Schaaf Vsen Ver
  • 4,66
  • Emma Trouw MJB 800m
  • 2:35,70
  • Lichelle Scholing MJA Discus
  • 33,57
  • Tom den Ouden Msen 200m
  • 23,98
  • Lars van der Pluijm Msen Polshoog
  • 4,00
  • Amber van Mourik MJA 800m
  • 2:34,93
  • Mart Ruben Nijhuis JJA 3000m SC
  • 10:30,31
  • Tom Benerink Msen 800m
  • 1:58,64
  • Branco van Minnen Msen 800m
  • 1:56,60
  • Krista IJspeerd Vsen Ver
  • 4,93
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Yvar - Schoorlemmer 12,22 -0.9 m/s11,80
    7 Rene van Benthem 12,34 -0.9 m/s11,80


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    6 Yvar - Schoorlemmer 24,45 -0.3 m/s23,71


    Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBP
    1 Mart Ruben Nijhuis 10:30,31 10:26,87


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pim Weghorst 11,96 -1.7 m/s11,63
    2 Sven van Leeuwen 12,40 -0.8 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Pim Weghorst 24,24 -0.3 m/s23,60
    3 Sven van Leeuwen 25,31 -0.7 m/s---


    Jongens Junior B - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thijmen Trouw 19:21,61 19:07,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Joost Leverink 14,73 -0.8 m/s---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Joost Leverink 31,97 -0.7 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mika ten Doeschot 2:46,46 2:47,52
    7 Leon Wiedemeijer 2:51,17 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Mika ten Doeschot 3,93 4,16 3,78 4,16 +1.0 m/s3,95
    8 Joost Leverink 3,56 3,97 3,97 +0.8 m/s---
    10 Leon Wiedemeijer 3,21 3,34 3,26 3,34 +0.6 m/s---


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Erik Nijhof DNF 20:30,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    18 Danny Lef...p Reinink 13,45 +1.0 m/s13,27


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    7 Tom den Ouden 23,98 -0.3 m/s23,60


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Branco van Minnen 1:56,60 1:57,98
    3 Tom Benerink 1:58,64 1:57,44


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Danny Lef...p Reinink 21:27,93 20:53,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Lars van der Pluijm 31,64 30,60 34,78 31,93 34,78 37,43
    4 Sander Klaver 31,09 31,28 31,75 30,78 31,60 32,16 32,16 ---
    11 Martin Platenkamp 18,12 18,12 22,14


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sander Klaver 10,23 10,74 10,64 10,49 10,31 10,40 10,74 ---
    5 Martin Platenkamp 7,86 8,93 8,49 8,60 8,65 8,31 8,93 8,75


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lars van der Pluijm 4,00 4,00
    2 Michael Herijgers 3,00 3,40
    Matteo Genitrini NM ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Erna Klaren 6,27 7,03 6,90 7,70 7,21 7,12 7,70 7,59


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Susan Wouda 29,69 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber van Mourik 2:34,93 2:25,13


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lisanne Wiggers 19:04,20 19:15,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lichelle Scholing 32,11 33,57 33,35 33,57 34,08
    4 Marleen Klaver 16,89 20,56 20,56 ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lichelle Scholing 9,45 9,24 8,35 8,79 8,15 9,45 10,20
    5 Marleen Klaver 7,19 7,00 6,54 6,49 6,60 7,04 7,19 ---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Elise Lauret 2,90 2,80
    3 Emma van den Berg 2,70 2,50
    4 Irene Cats 2,30 2,00


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Susan Wouda 4,48 4,47 4,54 - 4,45 4,54 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Nadine Schipper 14,08 -0.7 m/s14,10
    4 Robin Wesselkamp 14,31 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Nadine Schipper 29,03 -1.1 m/s28,86
    4 Robin Wesselkamp 29,56 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Emma Trouw 2:35,70 2:40,00


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marjolein Klaren 2,90 3,00


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luna Bouwmeester 13,96 -1.2 m/s---
    2 Kris Oosterveld 14,34 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Celine Spinder 2:42,07 ---
    6 Janne Nijhof 2:44,76 2:45,00


    Meisjes Junior C - 3000 meter steeplechase (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Lena Nijhof 15:35,31 ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lena Nijhof 22,03 22,21 22,99 19,17 22,99 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Luna Bouwmeester 4,37 3,99 4,30 4,27 4,21 4,28 4,37 +0.8 m/s4,26
    3 Kris Oosterveld 3,57 - - 3,95 3,86 4,03 4,03 +1.0 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Milou van der Schaaf 13,85 -1.3 m/s---
    11 Susan van Sark 14,83 -1.2 m/s---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    11 Danique Coolen 33,96 -1.1 m/s27,50
    Milou van der Schaaf DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De pinguïns van MPM Marathon Pim Mulier - Vsen 4 51,38 703
    2 Green Lightning AV PEC 1910 - Vsen 4 51,58 693
    3 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 51,74 686
    4 Kronauten onder begeleiding DAV Kronos - Vsen 4 54,65 560
    5 Mannetjeskonijnen NSAV `t Haasje - Vsen 4 54,96 548
    6 AV Archeus - Vsen 4 1:03,29 255


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Krista IJspeerd 19,79 21,87 22,26 21,27 22,02 22,26 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Sophie den Ouden 9,16 8,49 8,39 8,86 9,40 9,40 ---


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Pascalle Moes 2,50 2,40


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Krista IJspeerd 4,23 4,54 4,89 4,59 4,59 4,93 4,93 +0.9 m/s---
    5 Milou van der Schaaf - 4,28 4,66 4,57 4,46 4,57 4,66 +0.8 m/s---
    6 Susan van Sark 4,20 4,36 4,42 4,30 4,13 4,23 4,42 +0.9 m/s---