Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Wouter Dijkstra
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:44,57
Hindrik Jagersma
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:47,86
Anja Bekema
  • Meisjes Junior A - Discus - 24,04
Ilona Bosma
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,26
Lianne van de Belt
  • Senioren vrouwen - 5000m - 17:12,79
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 11:26,49
Erika Bremer
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 12:19,81

Hoogtepunten

Eric van der Meer Msen 200m
  • 23,56
  • Silke Jonkman Vsen 3000m SC
  • 11:26,49
  • Ilona Bosma Vsen 100m
  • 13,40
  • Tim Loohuis Msen 5000m
  • 16:41,82
  • Erika Bremer Vsen 3000m SC
  • 12:19,81
  • Lianne van de Belt Vsen 5000m
  • 17:12,79
  • Jorick Nijenhuis Msen 800m
  • 2:00,32
  • Ilona Bosma Vsen 200m
  • 27,26
  • Hindrik Jagersma Msen 3000m SC
  • 10:47,86
  • Wouter Dijkstra Msen 3000m SC
  • 10:44,57
  •  

    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Eric van der Meer 23,56 -0.2 m/s22,78


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jorick Nijenhuis 2:00,32 1:59,84


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tim Loohuis 16:41,82 16:24,00
    12 Niels Urgert 17:28,69 19:50,07


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBP
    2 Wouter Dijkstra 10:44,57 11:25,91
    3 Hindrik Jagersma 10:47,86 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Anja Bekema 21,54 22,49 22,38 22,80 24,04 23,36 24,04 21,48


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Anja Bekema 4,12 4,02 3,97 3,96 4,12 +1.0 m/s4,48


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Ilona Bosma 13,40 -0.7 m/s13,21


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ilona Bosma 27,26 -0.6 m/s26,66


    Senioren vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lianne van de Belt 17:12,79 17:55,22


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jonkman 11:26,49 11:33,82
    2 Erika Bremer 12:19,81 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De pinguïns van MPM Marathon Pim Mulier - Vsen 4 51,38 703
    2 Green Lightning AV PEC 1910 - Vsen 4 51,58 693
    3 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 51,74 686
    4 Kronauten onder begeleiding DAV Kronos - Vsen 4 54,65 560
    5 Mannetjeskonijnen NSAV `t Haasje - Vsen 4 54,96 548
    6 AV Archeus - Vsen 4 1:03,29 255