Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Jan Plat
  • Masters mannen - 100m - 12,56
Jan Plat
  • Masters mannen - 200m - 25,67
Jan Plat
  • Masters mannen - Ver - 5,38
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 100m - 11,10
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 100m - 11,30
Leon ten Klooster
  • Senioren mannen - 200m - 22,29
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 200m - 22,68
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,14
Nina Hol
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,01
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 200m - 27,28
Nina Hol
  • Meisjes Junior B - 200m - 29,13
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,95

Hoogtepunten

Nina Hol MJB 200m
  • 29,13
  • Leon ten Klooster Msen 200m
  • 22,29
  • Jordy Visscher Msen 100m
  • 11,30
  • Suzan Plat MJB 200m
  • 27,28
  • Brenda Oosterbosch Vsen 100m
  • 13,66
  • Brenda Oosterbosch Vsen Ver
  • 4,95
  • Suzan Plat MJB 100m
  • 13,14
  • Jordy Visscher Msen 200m
  • 22,68
  • Niek ter Horst Msen 200m
  • 23,26
  • Leon ten Klooster Msen 100m
  • 11,10
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Dennis Bonthuis 13,83 -0.3 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Dennis Bonthuis 28,90 -0.7 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jan Plat 12,56 +1.0 m/s12,70


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jan Plat 25,67 +0.0 m/s26,60


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Jan Plat 5,00 5,38 5,10 5,22 5,38 +1.7 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Leon ten Klooster 11,10 -1.0 m/s11,04
    3 Jordy Visscher 11,30 -1.0 m/s11,20
    7 Niek ter Horst 11,69 -1.7 m/s11,40
    9 Ronnie Sentamu 11,75 +0.1 m/s12,00


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leon ten Klooster 22,29 -0.2 m/s21,97
    2 Jordy Visscher 22,68 -0.2 m/s22,20
    4 Niek ter Horst 23,26 -0.2 m/s22,71
    9 Ronnie Sentamu 24,06 -0.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
    2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
    3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
    4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
    5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
    6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
    7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat 13,14 -1.9 m/s12,90
    2 Nina Hol 14,01 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat 27,28 -0.6 m/s27,16
    3 Nina Hol 29,13 -0.4 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Brenda Oosterbosch 13,66 -1.9 m/s13,07


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De pinguïns van MPM Marathon Pim Mulier - Vsen 4 51,38 703
    2 Green Lightning AV PEC 1910 - Vsen 4 51,58 693
    3 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 51,74 686
    4 Kronauten onder begeleiding DAV Kronos - Vsen 4 54,65 560
    5 Mannetjeskonijnen NSAV `t Haasje - Vsen 4 54,96 548
    6 AV Archeus - Vsen 4 1:03,29 255


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Brenda Oosterbosch 4,95 4,46 4,83 4,88 4,95 +1.1 m/s5,33