Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Rodrigo Willy Broer
  • Senioren mannen - 100m - 10,95
Ronald Kuin
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:37,59
Lynn van Zijl
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,85
Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,33
Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - 200m - 27,28
Lynn van Zijl
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,30
Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,24
Jorieke Korenromp
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,48
Jorieke Korenromp
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,15
Tessa Poen
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 14:03,79
Marloes Oosterwegel
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,70

Hoogtepunten

Rodrigo Willy Broer Msen 100m
  • 10,95
  • Lynn van Zijl MJA 100m
  • 12,85
  • Jorieke Korenromp Vsen 100m
  • 12,48
  • Yoeri Sterenberg Msen 200m
  • 23,94
  • Danique de Haan MJA 200m
  • 27,28
  • Ronald Kuin Msen 3000m SC
  • 10:37,59
  • Lynn van Zijl MJA Kogel
  • 11,30
  • Jorieke Korenromp Vsen 200m
  • 25,15
  • Jurriën ten Hoeve Msen 800m
  • 2:00,59
  • Yoeri Sterenberg Msen 100m
  • 11,92
  •  

    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Bert Boer DNS ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rodrigo Willy Broer 10,95 -1.0 m/s10,70
    10 Yoeri Sterenberg 11,92 -1.7 m/s11,54


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    6 Yoeri Sterenberg 23,94 -0.2 m/s23,12


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jurriën ten Hoeve 2:00,59 1:58,93


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Kuin 10:37,59 10:17,76


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
    2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
    3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
    4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
    5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
    6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
    7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lynn van Zijl 12,85 -0.7 m/s13,10
    3 Danique de Haan 13,33 -1.9 m/s13,00


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danique de Haan 27,28 -0.6 m/s26,60


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lynn van Zijl 10,91 10,73 11,05 10,20 11,30 10,32 11,30 11,47
    3 Danique de Haan 9,24 8,36 9,19 9,24 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jorieke Korenromp 12,48 -1.9 m/s12,14


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jorieke Korenromp 25,15 -0.6 m/s24,41


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Tessa Poen 14:03,79 ---


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marloes Oosterwegel 2,70 ---