Vereniging 'AV Archeus' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Jesse Nijmeijer
  • Jongens Junior A - 800m - 2:09,88
Daniel Klein Nibbelink
  • Jongens Junior A - Discus - 25,98
Daniel Klein Nibbelink
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,23
Daniel Klein Nibbelink
  • Jongens Junior A - Ver - 4,46
Thomas Konings
  • Masters mannen - 5000m - 17:24,29
Wouter Vreeman
  • Masters mannen - 5000m - 17:48,91
Jan Jaap Beeks
  • Masters mannen - Discus - 24,43
Jan Jaap Beeks
  • Masters mannen - Kogel - 8,86
Petra Meinen
  • Masters vrouwen - 5000m - 21:48,35
Christel Labee
  • Masters vrouwen - Discus - 14,47
Christel Labee
  • Masters vrouwen - Ver - 2,74
Sandra Wassink
  • Senioren vrouwen - 5000m - 19:13,79
Emma Nijman
  • Senioren vrouwen - Discus - 24,43

Hoogtepunten

Elianne Mulder Vsen Kogel
  • 5,79
  • Jesse Nijmeijer JJA 800m
  • 2:09,88
  • Lars Duistermaat Msen 5000m
  • 16:37,53
  • Emma Nijman Vsen Discus
  • 24,43
  • Sandra Wassink Vsen 5000m
  • 19:13,79
  • Gerben Schreurs Msen 5000m
  • 17:24,53
  • Emma Nijman Vsen Kogel
  • 8,34
  • Thomas Konings Mmas 5000m
  • 17:24,29
  • Wouter Vreeman Mmas 5000m
  • 17:48,91
  • Petra Meinen Vmas 5000m
  • 21:48,35
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    7 Daniel Kl...Nibbelink 28,96 -0.3 m/s29,70


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jesse Nijmeijer 2:09,88 2:10,97


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse Nijmeijer DNF 21:00,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daniel Kl...Nibbelink 25,98 25,98 23,88 23,06 24,01 22,10 25,98 24,83


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daniel Kl...Nibbelink 8,99 8,65 9,03 9,23 9,23 7,89


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Daniel Kl...Nibbelink 4,28 4,46 4,44 4,46 +0.6 m/s4,18


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thomas Konings 17:24,29 17:23,00
    3 Wouter Vreeman (BM) 17:48,91 16:40,00
    6 Peter Semmekrot 19:27,59 ---
    7 Marcel Bos 20:04,52 18:40,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Jan Jaap Beeks 24,43 24,25 23,25 21,44 21,82 24,43 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jan Jaap Beeks 8,78 7,75 7,68 8,55 8,86 8,80 8,86 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    14 Bram Gerritsen 12,61 +1.0 m/s5:36,00
    17 Domenique Schreurs 13,03 +1.0 m/s13,00


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    13 Bram Gerritsen 26,58 +0.0 m/s26,10
    14 Domenique Schreurs 27,16 +0.0 m/s26,60


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lars Duistermaat 16:37,53 16:00,00
    11 Gerben Schreurs 17:24,53 15:50,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
    2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
    3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
    4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
    5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
    6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
    7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Bram Gerritsen 25,61 24,61 25,61 27,30
    10 Domenique Schreurs 23,39 19,98 23,39 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Bram Gerritsen 4,65 4,80 4,90 4,90 +2.0 m/s4,96
    9 Domenique Schreurs 4,53 4,18 4,51 4,53 +0.8 m/s---


    Masters vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Petra Meinen 21:48,35 21:15,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Christel Labee 14,47 14,47 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Christel Labee 4,58 5,20 4,38 3,92 3,81 5,20 ---


    Masters vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Christel Labee 2,52 2,64 2,64 2,74 2,56 - 2,74 +0.6 m/s---


    Senioren vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sandra Wassink 19:13,79 19:58,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De pinguïns van MPM Marathon Pim Mulier - Vsen 4 51,38 703
    2 Green Lightning AV PEC 1910 - Vsen 4 51,58 693
    3 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 51,74 686
    4 Kronauten onder begeleiding DAV Kronos - Vsen 4 54,65 560
    5 Mannetjeskonijnen NSAV `t Haasje - Vsen 4 54,96 548
    6 AV Archeus - Vsen 4 1:03,29 255


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Emma Nijman 20,02 24,43 23,24 24,20 20,91 24,43 ---
    6 Elianne Mulder 13,12 13,84 12,49 10,77 13,84 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Emma Nijman 8,30 7,91 7,48 8,19 7,58 8,34 8,34 ---
    5 Elianne Mulder 5,01 4,28 5,49 5,79 4,90 4,71 5,79 ---