Vereniging 'AC TION' op 'Johan Knaap Games 2018'

Prijzen

Danu Mulyo
  • Jongens Junior A - 100m - 11,71
Danu Mulyo
  • Jongens Junior A - 200m - 23,58
Tim ter Laak Bolk
  • Jongens Junior B - 100m - 12,90
Marnix Wilting
  • Jongens Junior B - Discus - 32,04
Luc ter Linde
  • Jongens Junior B - Discus - 28,96
Marnix Wilting
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,15
Luc ter Linde
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,03
Tim ter Laak Bolk
  • Jongens Junior B - Ver - 5,19
Julian Wilting
  • Jongens Junior C - 100m - 14,43
Milan Veenstra
  • Jongens Junior C - 800m - 2:31,04
Floris Smink
  • Jongens Junior C - Discus - 36,49
Iwan Wever
  • Jongens Junior C - Discus - 27,39
Floris Smink
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,07
Iwan Wever
  • Jongens Junior C - Ver - 5,11
Wan Bakx
  • Masters mannen - 100m - 12,70
Aydin Zeyrek
  • Masters mannen - 100m - 13,09
Paul Boer
  • Masters mannen - 200m - 31,19
Paul Boer
  • Masters mannen - Discus - 21,76
Wan Bakx
  • Masters mannen - Ver - 5,19
Tobias Bakx
  • Senioren mannen - Ver - 6,51
Dennis Coehoorn
  • Senioren mannen - Ver - 5,98
Hanny Ebbekink Tukkers
  • Masters vrouwen - Discus - 32,69
Elske Barkman
  • Masters vrouwen - Discus - 20,78
Hanny Ebbekink Tukkers
  • Masters vrouwen - Kogel - 9,15
Elske Barkman
  • Masters vrouwen - Kogel - 6,60
Romee Karselius
  • Meisjes Junior B - Discus - 22,40
Romee Karselius
  • Meisjes Junior B - Kogel - 8,92
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,13
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,85

Hoogtepunten

Carlijn ter Laak Vsen Ver
  • 5,85
  • Danu Mulyo JJA 200m
  • 23,58
  • Sebastiaan Steenberg Msen 100m
  • 11,52
  • Lesley Buur Vsen 200m
  • 30,15
  • Hanny Ebbekink Tukkers Vmas Kogel
  • 9,15
  • Hanny Ebbekink Tukkers Vmas Discus
  • 32,69
  • Tobias Bakx Msen Ver
  • 6,51
  • Romee Karselius MJB Kogel
  • 8,92
  • Danu Mulyo JJA 100m
  • 11,71
  • Tobias Bakx Msen 100m
  • 11,31
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Danu Mulyo 11,71 -1.7 m/s11,50
    4 Tim van der Kooi 11,95 +0.1 m/s11,87


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Danu Mulyo 23,58 -0.3 m/s23,60
    5 Tim van der Kooi 24,30 +0.0 m/s25,72


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Tim ter Laak Bolk 12,90 +0.1 m/s12,41


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marnix Wilting 28,94 30,37 29,29 32,04 32,04 ---
    3 Luc ter Linde 26,02 28,96 28,96 25,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marnix Wilting 11,06 11,15 11,14 11,09 10,53 10,77 11,15 ---
    2 Luc ter Linde 11,03 10,17 10,19 10,96 10,38 9,88 11,03 10,55


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Tim ter Laak Bolk 4,73 5,19 - 5,19 4,98 5,19 +0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Julian Wilting 14,43 -0.8 m/s---
    5 Rens Gosselink 14,98 -0.3 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Milan Veenstra 2:31,04 2:31,00
    4 Rens Gosselink 2:40,99 ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Floris Smink 36,49 36,49 37,90
    3 Iwan Wever 25,30 27,39 26,72 23,60 27,39 ---
    4 Artur Harwig 23,65 23,45 19,98 23,65 ---
    6 Mirek Harwig 19,16 21,42 20,91 21,42 ---
    8 Tim ter Linde 16,46 16,46 20,48


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Floris Smink 11,80 12,07 11,42 11,58 12,03 12,07 12,76
    4 Tim ter Linde 6,03 6,06 6,08 6,22 6,05 6,22 6,72


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Iwan Wever 5,11 - - 5,11 +1.8 m/s---
    5 Mirek Harwig 4,64 4,45 4,30 4,64 +2.6 m/s---
    6 Artur Harwig 3,92 4,53 4,11 4,53 +0.7 m/s4,80
    9 Julian Wilting 3,52 - - 3,52 +1.5 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Wan Bakx 12,70 +1.0 m/s12,50
    3 Aydin Zeyrek 13,09 -0.3 m/s13,50
    4 Paul Boer 14,76 -0.3 m/s14,02


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Paul Boer 31,19 -0.3 m/s29,40


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Paul Boer 20,68 21,76 21,76 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    2 Wan Bakx 5,19 5,19 5,19 +2.2 m/s5,74


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Tobias Bakx 11,31 -1.0 m/s11,15
    6 Sebastiaan...Steenberg 11,52 -1.0 m/s11,15
    11 Dennis Coehoorn 11,97 -0.9 m/s11,65
    Regillio Ramdas DNS 11,80


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Regillio Ramdas DNS 24,00


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Daniël de Jong 19:45,53 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
    2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
    3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
    4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
    5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
    6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
    7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Dennis Coehoorn 26,25 24,38 26,99 27,00 27,00 29,18


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Tobias Bakx 6,38 6,44 6,45 6,35 6,51 6,16 6,51 +0.7 m/s---
    2 Dennis Coehoorn 5,80 5,97 5,95 5,94 - 5,98 5,98 +0.7 m/s6,42


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Hanny Ebb...k Tukkers 30,24 30,29 31,61 30,92 32,69 32,69 ---
    2 Elske Barkman 20,20 20,78 19,47 20,78 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Hanny Ebb...k Tukkers 8,40 9,15 8,52 8,69 8,78 8,63 9,15 ---
    3 Elske Barkman 6,40 6,60 6,57 6,60 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Femke Jansen 14,77 -1.3 m/s14,10


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Femke Jansen 31,12 -0.8 m/s30,38


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Romee Karselius 20,64 22,40 22,40 26,17


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Romee Karselius 8,48 8,49 8,20 8,41 8,41 8,92 8,92 9,30


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Marleen Baas DNS 27,16


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Annemarie Gosselink 3:02,24 2:40,50


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Annemarie Gosselink 12,55 17,22 17,22 16,97


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Marleen Baas 5,02 5,04 5,13 4,95 5,00 5,12 5,13 +0.3 m/s5,42


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    10 Lesley Buur 14,57 -1.3 m/s14,12


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    7 Lesley Buur 30,15 -0.8 m/s29,57
    8 Marleen Stoel 30,22 -0.8 m/s29,00


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Carlijn ter Laak - 5,74 5,71 2,72 5,85 5,77 5,85 +0.8 m/s---