Vereniging 'AV Zaanland' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - 80m - 10,72
Pim Leibbrand
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,78
Roy Deijkers
  • Jongens Junior D - Kogel - 11,14
Pim Leibbrand
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,65
Jessamy Roubos
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,03
Suzanne Otto
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,87
Suzanne Otto
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,63

Hoogtepunten

Roy Deijkers JJD Kogel
  • 11,14
  • Pim Leibbrand JJD Hoog
  • 1,45
  • Noa Sonius MJD 60m
  • 9,17
  • Floor Bakker MJD Hoog
  • 1,25
  • Eline van Beuzekom MJD 60m
  • 9,30
  • Rekiek Gizaw JJC 150m
  • 21,51
  • Liv de Haas MJC 150m
  • 21,95
  • Dante Staneke JJD 80m
  • 11,84
  • Jessamy Roubos MJC Kogel
  • 11,03
  • Roy Deijkers JJD 80m
  • 10,72
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    12 Rekiek Gizaw AV Zaanland AV Zaanland JC 21,51 +1.9 m/s--- 491


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 10,72 +2.0 m/s--- 666
    8 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 11,84 +2.4 m/s--- 490
    12 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 12,03 +3.1 m/s--- 0
    22 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 13,14 +2.0 m/s--- 323
    25 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 14,15 +2.5 m/s--- 215


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    5 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 3:30,34 --- 477


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 14,78 +3.1 m/s--- 420


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 44,22 580
    2 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 518
    3 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 47,71 452
    4 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,95 444
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 48,78 417
    6 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 51,09 295
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,45 334
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    9 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 14,35 --- 193
    12 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 13,57 --- 0
    14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 10,28 --- 96


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 11,14 --- 576
    8 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 5,80 --- 293
    13 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,83 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Pim Leibbrand AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 1,45 --- 582
    Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 --- ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 4,17 +1.9 m/s--- 452
    9 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 4,00 +1.3 m/s--- 0
    19 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 3,20 +1.8 m/s--- 258
    Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 --- ---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    7 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 21,95 +1.9 m/s--- 457


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 3:11,13 --- 248


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 41,94 675
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,59 605
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,09 585
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,16 544
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,22 504
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 48,46 427
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 1 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 22,65 --- 355


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MC 11,03 --- 571


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Liv de Haas AV Zaanland AV Zaanland MC 3,54 +1.9 m/s--- 326
    11 Luna Huiberts AV Zaanland AV Zaanland MC 2,80 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    6 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,17 +1.4 m/s--- 517
    9 Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 9,30 +3.2 m/s--- 494
    23 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 10,08 +3.2 m/s--- 366
    30 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,36 +2.3 m/s--- 325
    35 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 10,84 +1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    13 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3:56,41 --- 332
    19 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 4:04,70 --- 293


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    7 Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 12,82 +2.5 m/s--- 300
    10 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 13,24 +2.5 m/s--- 265
    18 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 14,33 +2.5 m/s--- 184


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 34,84 569
    2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 35,62 532
    2 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,63 532
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,63 532
    5 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 36,42 496
    6 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 3 36,80 479
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 37,53 448
    8 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,69 362
    9 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,90 354
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,33 338
    11 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,47 333
    12 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 41,67 291
    13 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 DNS 0
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 16,87 --- 262
    12 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 12,65 --- 0
    17 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 9,87 --- 97


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 7,63 --- 401
    4 Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 7,33 --- 384
    13 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 6,17 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    7 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,25 --- 426
    12 Pien Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 1,15 --- 0
    16 Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Puck Schipper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,83 +1.9 m/s--- 384
    15 Silver Noomen AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 3,27 +1.5 m/s--- 0
    20 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 3,05 +1.0 m/s--- 228
    21 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 3,00 +1.3 m/s--- 0