Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 150m - 19,01
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,16
Chris Schipper
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,69
Sam Bosman
  • Jongens Junior C - Speer - 38,30
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,86
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,03
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,53
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,68
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,05
Milou Jongeneel
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,32
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,37
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,52
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,65
Luna Willemse
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,99
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Eva Galesloot
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Alyshia Kavehercy MJC 150m
  • 19,86
  • Thomas Jellema JJC 100mH
  • 16,16
  • Thomas Jellema JJC 150m
  • 19,01
  • Eline Mast MJC 150m
  • 20,03
  • Chris Schipper JJC 150m
  • 19,25
  • Julia Jongejeugd MJC 80mH
  • 12,68
  • Eline Mast MJC 800m
  • 2:26,53
  • Chris Schipper JJC 100mH
  • 16,69
  • Charlotte Meurs MJD Hoog
  • 1,45
  • Sam Bosman JJC Speer
  • 38,30
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 19,01 +1.9 m/s20,13 713
    4 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 19,25 +2.0 m/s20,33 689
    9 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 20,81 +1.9 m/s22,64 548


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 2:59,58 2:40,51 321


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 16,16 +2.7 m/s16,01 622
    3 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 16,69 +3.1 m/s17,08 579


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 38,30 30,88 616
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 31,94 27,75 525
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 21,37 19,78 0
    12 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 13,06 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 8,29 8,66 437
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 8,02 --- 422
    11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 4,84 5,30 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 4,47 +1.8 m/s4,86 512
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 3,64 +1.3 m/s3,98 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 11,91 +2.0 m/s11,61 480
    11 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 11,94 +2.4 m/s11,90 476


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,07 3:35,71 437


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 44,22 580
    2 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 518
    3 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 47,71 452
    4 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,95 444
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 48,78 417
    6 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 51,09 295
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,45 334
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,30 1,45 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,05 +2.4 m/s4,25 428
    16 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3,33 +1.1 m/s3,72 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 19,86 +1.8 m/s20,32 631
    2 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 20,03 +1.8 m/s20,90 616
    5 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 1 20,90 +1.9 m/s20,23 0
    9 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 22,42 +1.8 m/s22,81 422
    12 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 23,49 +1.9 m/s24,11 348


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 2:26,53 2:24,51 593
    6 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:44,37 2:43,50 433
    11 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 2:56,33 2:51,80 0
    12 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 2:59,39 2:47,75 322
    13 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 3:02,00 2:47,59 305


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 12,68 +2.6 m/s13,26 622
    2 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 13,05 +2.6 m/s13,29 582
    6 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 14,10 +1.5 m/s14,34 479
    Marit Bout AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS 14,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 41,94 675
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,59 605
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,09 585
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,16 544
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,22 504
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 48,46 427
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 1 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 27,32 24,71 453
    5 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 19,76 21,24 319
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 17,59 17,77 0
    11 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 12,36 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 25,37 30,10 401
    8 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 17,07 12,84 250
    9 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 15,97 14,31 0
    12 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 12,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 9,52 --- 499
    5 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 8,14 7,63 0
    11 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 6,49 7,06 336
    12 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 6,48 6,79 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,45 1,51 582
    6 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,35 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 4,65 +1.4 m/s4,58 550
    4 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 4,04 +1.1 m/s4,26 0
    7 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 3,58 +1.8 m/s3,71 334
    10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,48 +1.2 m/s3,66 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 8,99 +2.1 m/s8,85 551
    7 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 9,28 +1.4 m/s9,10 497
    8 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 9,29 +2.3 m/s--- 495
    14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 9,63 +2.3 m/s10,29 437
    16 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 9,72 +3.2 m/s9,80 422
    21 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 9,97 +1.8 m/s--- 383
    26 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 10,18 +1.4 m/s10,02 0
    32 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 10,53 +1.7 m/s10,78 0
    Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 DNS 8,97 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,20 3:50,01 364
    15 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,44 4:07,13 317
    16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,79 3:43,43 0
    18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 4:01,59 3:49,64 307
    20 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 4:05,59 4:14,70 289


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 11,65 +2.5 m/s11,24 410
    5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,55 +2.5 m/s12,64 324
    20 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 14,62 +2.3 m/s13,12 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 34,84 569
    2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 35,62 532
    2 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,63 532
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,63 532
    5 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 36,42 496
    6 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 3 36,80 479
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 37,53 448
    8 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,69 362
    9 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,90 354
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,33 338
    11 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,47 333
    12 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 41,67 291
    13 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 DNS 0
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 15,06 14,99 223
    14 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 12,00 13,15 0
    15 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 11,74 12,55 146
    16 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 11,65 14,01 0
    18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 9,74 --- 94
    23 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 8,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 6,72 2,75 349
    11 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,34 5,12 0
    17 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 4,97 5,47 239
    18 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 4,78 5,20 226


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,45 1,40 582
    3 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,30 --- 462
    9 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 1,10 0
    9 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 1,20 0
    12 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 1,15 352
    16 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,10 1,00 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 3,65 +1.7 m/s3,79 348
    10 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,49 +1.5 m/s--- 316
    11 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 3,47 +1.3 m/s3,50 312
    13 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 3,39 +1.0 m/s3,38 0
    24 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 2,90 +1.0 m/s3,31 0
    26 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 2,46 +1.6 m/s--- 0