Vereniging 'AV Castricum' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Hessel de Vries
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,88
Sem Verkaart
  • Jongens Junior D - Ver - 4,45
Mathilda Way
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Lenneke Pettinga
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:41,96

Hoogtepunten

Bernou van Dam MJC 150m
  • 22,58
  • Hessel de Vries JJD 80mH
  • 14,88
  • Sem Verkaart JJD Ver
  • 4,45
  • Franka Holland MJC Ver
  • 3,99
  • Rens Denneman JJD Ver
  • 3,41
  • Franka Holland MJC 800m
  • 2:41,51
  • Mathilda Way MJC Hoog
  • 1,40
  • Lenneke Pettinga MJD 1000m
  • 3:41,96
  • Sem Verkaart JJD 80m
  • 11,62
  • Liam Hoevers JJD Hoog
  • 1,10
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Sem Verkaart AV Castricum JD 11,62 +2.0 m/s--- 522


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hessel de Vries AV Castricum JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Hessel de Vries AV Castricum JD 14,88 +3.1 m/s--- 411


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 44,22 580
    2 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 518
    3 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 47,71 452
    4 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,95 444
    5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 48,78 417
    6 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 51,09 295
    6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,45 334
    8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
    8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
    8 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 DNS 0
    8 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 DNS 0
    8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rens Denneman AV Castricum JD 16,07 --- 230


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,56 --- 278


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sem Verkaart AV Castricum JD 4,45 +2.0 m/s--- 508
    15 Rens Denneman AV Castricum JD 3,41 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Bernou van Dam AV Castricum MC 22,58 +1.9 m/s--- 411


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Franka Holland AV Castricum MC 2:41,51 --- 456
    8 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 2:48,62 --- 400


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 17,49 +2.7 m/s--- 230


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 41,94 675
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,59 605
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,09 585
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,16 544
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,22 504
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 48,46 427
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 1 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Mathilda Way AV Castricum MC 12,16 --- 156


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,81 --- 355


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Franka Holland AV Castricum MC 3,99 +0.8 m/s--- 416


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 9,93 +1.7 m/s--- 389
    27 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 10,19 +1.0 m/s--- 349
    28 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 10,28 +1.0 m/s--- 336
    33 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,69 +2.3 m/s--- 279
    34 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 10,76 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:41,96 --- 409
    7 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:46,54 --- 383
    14 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 3:59,14 --- 319
    22 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4:20,30 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,55 +2.5 m/s--- 241
    16 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 13,86 +2.5 m/s--- 218


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 34,84 569
    2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 35,62 532
    2 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,63 532
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,63 532
    5 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 36,42 496
    6 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 3 36,80 479
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 37,53 448
    8 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,69 362
    9 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,90 354
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,33 338
    11 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,47 333
    12 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 41,67 291
    13 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 DNS 0
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 8,74 --- 66
    21 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 8,63 --- 63


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4,05 --- 173


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 1,20 --- 389
    20 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 1,05 --- 279


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3,71 +1.2 m/s--- 360
    18 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,17 +1.9 m/s--- 252
    25 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 2,86 +1.0 m/s--- 0