Vereniging 'AC Waterland' op 'Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Isabel D\'Mattos
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,12
Isabel D\'Mattos
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,02
Aukje Hiemstra
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Jayda Essenburg
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,79

Hoogtepunten

Isabel D\'Mattos MJC Kogel
  • 10,02
  • Maaike Hiemstra MJD 60m
  • 9,81
  • Laura Bookelman MJC Hoog
  • 1,20
  • David Nieuwenhuizen JJD Ver
  • 3,56
  • Aukje Hiemstra MJC Hoog
  • 1,40
  • David Nieuwenhuizen JJD 80m
  • 12,39
  • Laura Bookelman MJC 150m
  • 22,42
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 12,39 +2.5 m/s--- 415


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,56 +3.0 m/s--- 330


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Laura Bookelman AC Waterland MC 22,42 +1.9 m/s--- 422


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Aukje Hiemstra AC Waterland MC 16,20 +2.7 m/s--- 312


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 41,94 675
    2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,59 605
    3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,09 585
    4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,16 544
    5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,22 504
    6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 48,46 427
    7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
    7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
    7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 1 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 22,12 --- 363


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 18,62 --- 281
    7 Lisa van den Brink AC Waterland MC 18,56 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 10,02 --- 523


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Aukje Hiemstra AC Waterland MC 1,40 --- 541
    12 Laura Bookelman AC Waterland MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lisa van den Brink AC Waterland MC 3,58 +1.4 m/s--- 334
    Chiara Linschoten AC Waterland MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 9,81 +1.4 m/s--- 408
    22 Jayda Essenburg AC Waterland MD 10,00 +2.3 m/s--- 378
    37 Kim Hopman AC Waterland MD 11,22 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 12,73 +2.3 m/s--- 308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 34,84 569
    2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 35,62 532
    2 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,63 532
    2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,63 532
    5 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 36,42 496
    6 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 3 36,80 479
    7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 37,53 448
    8 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,69 362
    9 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,90 354
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,33 338
    11 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,47 333
    12 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 41,67 291
    13 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 DNS 0
    13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jayda Essenburg AC Waterland MD 20,79 --- 339


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Joy Kuiper AC Waterland MD 5,21 --- 255


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,07 +1.4 m/s--- 232
    23 Kim Hopman AC Waterland MD 2,96 +2.4 m/s--- 0