Vereniging 'AV Sparta' op 'Nationale D-spelen'

Prijzen

Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 80m - 10,44
Layi Oniwinde
  • Jongens Junior D1 - 80m - 10,82
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 80m_f - 10,51
Layi Oniwinde
  • Jongens Junior D1 - 80m_f - 10,97
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D1 - 150m - 19,10
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D1 - 150m_f - 19,24
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 80mH - 12,60
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 80mH_f - 12,47
Layi Oniwinde
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,62
Mounia Ahraoui
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 19,15
Charissa Boeters
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,41
Franziska Burchett
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,16

Hoogtepunten

Charity Saddal MJD2 60m
  • 8,67
  • Franziska Burchett MJD2 60mH
  • 9,94
  • Charissa Boeters MJD1 Ver
  • 4,41
  • Nikki Docter MJD2 60mH
  • 10,91
  • Bryan Duff JJD1 80m
  • 10,44
  • Franziska Burchett MJD2 60m
  • 8,39
  • Angelo de Nooijer JJD1 Speer
  • 27,81
  • Layi Oniwinde JJD1 Ver
  • 4,62
  • Thijs Huigen JJD2 150m
  • 19,29
  • Layi Oniwinde JJD1 80m
  • 10,82
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam 80m QOBP
    1 Bryan Duff AV Sparta 10,44 +0.6 m/sQ10,37 Toegelaten
    3 Layi Oniwinde AV Sparta 10,82 -0.7 m/sQ10,73 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam 80m_f OBP
    1 Bryan Duff AV Sparta 10,51 +1.5 m/s10,44 Toegelaten
    3 Layi Oniwinde AV Sparta 10,97 +1.5 m/s10,82 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam 150m QOBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 19,10 +2.8 m/sQ20,46 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - 150 meter finale

    # Naam 150m_f OBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 19,24 +1.7 m/s19,10 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam 80mH QOBP
    1 Bryan Duff AV Sparta 12,60 +1.1 m/sQ12,82 Toegelaten
    9 Timo Eilers AV Sparta 15,54 +2.2 m/sq15,81 Toegelaten
    12 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 16,63 +1.1 m/s-15,48 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam 80mH_f OBP
    1 Bryan Duff AV Sparta 12,47 -0.2 m/s12,60 Toegelaten
    7 Timo Eilers AV Sparta 15,03 -0.2 m/s15,54 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    13 Alexander Auer AV Sparta 14,39 13,46 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    5 Angelo de Nooijer AV Sparta 27,81 28,47 Toegelaten
    19 Timo Eilers AV Sparta 22,20 23,45 Toegelaten


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    3 Layi Oniwinde AV Sparta 4,62 -1.2 m/s4,53 Toegelaten
    18 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4,00 +0.0 m/s4,15 Toegelaten
    29 Alexander Auer AV Sparta 3,59 +0.0 m/s3,79 Toegelaten


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam 80m QOBP
    Faith Abu AV Sparta DNS -11,17 Afgemeld


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam 150m QOBP
    6 Thijs Huigen AV Sparta 19,29 +1.3 m/sq--- Toegelaten
    Faith Abu AV Sparta DNS -22,07 Afgemeld


    Jongens Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam 150m_f OBP
    5 Thijs Huigen AV Sparta 19,29 +1.6 m/s19,29 Toegelaten


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Thijs Huigen AV Sparta DNS 3:05,25 Toegelaten


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mH QOBP
    Charissa Boeters AV Sparta DNF -11,35 Toegelaten


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Mounia Ahraoui AV Sparta 19,15 14,06 Toegelaten


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    15 Mounia Ahraoui AV Sparta 7,01 7,45 Toegelaten


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    2 Charissa Boeters AV Sparta 4,41 +0.3 m/s4,31 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60m QOBP
    4 Franziska Burchett AV Sparta 8,39 -1.6 m/sQ8,20 Toegelaten
    13 Charity Saddal AV Sparta 8,67 +0.2 m/s-8,50 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_f OBP
    2 Franziska Burchett AV Sparta 8,16 +1.5 m/s8,39 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam 150m QOBP
    11 Charity Saddal AV Sparta 20,91 +1.5 m/s-21,21 Toegelaten
    28 Nikki Docter AV Sparta 22,52 -1.2 m/s-22,04 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    37 Nila Knoester AV Sparta 3:45,20 3:22,66 Toegelaten
    45 Natalia Madziala AV Sparta 3:57,95 3:48,14 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mH QOBP
    6 Franziska Burchett AV Sparta 9,94 +1.7 m/sq9,92 Toegelaten
    16 Nikki Docter AV Sparta 10,91 +1.8 m/s-10,37 Toegelaten
    39 Jasmijn Bakker AV Sparta 13,30 +1.2 m/s-11,35 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_f OBP
    6 Franziska Burchett AV Sparta 9,87 +1.4 m/s9,94 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter steeple

    # Naam 1000m SCOBP
    9 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:46,05 3:48,34 Toegelaten
    13 Roshwita Holstein AV Sparta 4:00,08 3:49,75 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    5 Yassira Ahraoui AV Sparta 24,56 22,03 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    13 Ayla Vording AV Sparta 9,56 9,77 Toegelaten
    15 Yassira Ahraoui AV Sparta 9,46 9,12 Toegelaten
    20 Esther van Grol AV Sparta 9,23 10,05 Toegelaten


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    18 Ayla Vording AV Sparta 23,56 23,74 Toegelaten
    27 Esther van Grol AV Sparta 19,89 25,90 Toegelaten
    30 Natalia Madziala AV Sparta 15,24 19,38 Toegelaten