Vereniging 'KAV Holland' op 'Oefenwedstrijd AV Haarlem/KAV Holland'

Prijzen

Maarten Quaars
  • Jongens Junior A - 100m - 12,17
Silvan Wolff
  • Jongens Junior A - 100m - 12,22
Sil Negenman
  • Jongens Junior A - 150m - 16,80
Boris Hoogervorst
  • Jongens Junior A - 150m - 17,36
Tijn Pronk
  • Jongens Junior A - 150m - 18,03
Mika Taag
  • Jongens Junior A - 300m - 38,44
Tijn Pronk
  • Jongens Junior A - 300m - 39,33
Mika Taag
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,72
Mika Taag
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Boris Hoogervorst
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Maarten Quaars
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,65
Sil Negenman
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,65
Sil Negenman
  • Jongens Junior A - Ver - 6,45
Boris Hoogervorst
  • Jongens Junior A - Ver - 6,38
Maarten Quaars
  • Jongens Junior A - Ver - 6,08
Luuk Meesters
  • Jongens Junior B - 100m - 12,09
Raphael Winkel
  • Jongens Junior B - 100m - 12,63
Roy van der Meer
  • Jongens Junior B - 100m - 13,19
Lex van Honschoten
  • Jongens Junior B - 600m - 1:30,18
Renger Borsboom
  • Jongens Junior B - 3000m - 10:28,86
Raphael Winkel
  • Jongens Junior B - 110mH - 19,11
Luuk Meesters
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,50
Roy van der Meer
  • Jongens Junior B - Speer - 27,87
Renger Borsboom
  • Jongens Junior B - Speer - 27,51
Rik Apeldoorn
  • Jongens Junior B - Speer - 19,50
Raphael Winkel
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,55
Roy van der Meer
  • Jongens Junior B - Ver - 4,38
Rik Apeldoorn
  • Jongens Junior B - Ver - 4,10
Willem van Leeuwen
  • Jongens Junior C - 600m - 2:02,64
Lucas Weber
  • Jongens Junior C - 600m - 2:09,60
Willem van Leeuwen
  • Jongens Junior C - 100mH - 22,35
Jonathan Winkel
  • Jongens Junior C - Speer - 10,03
Daniel Sleiman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,35
Adriaan Fornerod
  • Jongens Junior C - Ver - 4,00
Daniel Sleiman
  • Jongens Junior C - Ver - 3,87
Mees Beukenhorst
  • Jongens Junior D - 150m - 21,98
Noah Oling
  • Jongens Junior D - 150m - 22,13
Ivar Vialard
  • Jongens Junior D - 600m - 2:03,82
Sil De Ruiter
  • Jongens Junior D - 600m - 2:10,23
Joris Mens
  • Jongens Junior D - 3000m - 11:47,21
Ole de Jong
  • Jongens Junior D - 3000m - 12:54,64
Mees Beukenhorst
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,59
Joris Mens
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,63
Bart Houtkamp
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,14
Hugo Gabel
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,59
Noah Oling
  • Jongens Junior D - Speer - 23,70
Jules Roelfsema
  • Jongens Junior D - Speer - 20,38
Jules Roelfsema
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Hugo Gabel
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Mees Beukenhorst
  • Jongens Junior D - Ver - 4,14
Ivar Vialard
  • Jongens Junior D - Ver - 4,09
Joris Mens
  • Jongens Junior D - Ver - 4,07
Daan Wijnand
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1538 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten   6,51
  • Verspringen   4,07
Levi Ravelli
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1473 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten   7,08
  • Verspringen   3,87
Mikai Snoek
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1415 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   7,35
  • Verspringen   3,57
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1258 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   4,48
  • Verspringen   3,45
Luc Van der Most
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 672 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   10,62
  • Verspringen   2,37
Thor Bons
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 640 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   11,69
  • Verspringen   2,52
Martijn Hoogewerf
  • Senioren mannen - Kogel - 11,93
Martijn Hoogewerf
  • Senioren mannen - Speer - 50,64
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior B - 150m - 19,97
Julia Arlotti
  • Meisjes Junior B - 150m - 20,10
Nikki Taag
  • Meisjes Junior B - 150m - 20,44
Inez Bernard
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:57,48
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,89
Julia Arlotti
  • Meisjes Junior B - 100mH - 16,10
Nikki Taag
  • Meisjes Junior B - 100mH - 16,38
Robina Negenman
  • Meisjes Junior B - Kogel - 12,29
Julia Arlotti
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,51
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,18
Robina Negenman
  • Meisjes Junior B - Speer - 35,08
Pleun Heerschop
  • Meisjes Junior B - Speer - 22,66
Fay Witte
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,75
Robina Negenman
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,55
Julia Arlotti
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Nikki Taag
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,24
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,11
Mette Borsboom
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,16
Noa de Graaf
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,31
Noa de Graaf
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,21
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior C - 150m - 22,25
Mette Borsboom
  • Meisjes Junior C - 300m - 49,99
Noa de Graaf
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,19
Natalie Mil
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,81
Annika ten Wolde
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,17
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior C - Speer - 20,48
Pascalle Janssen
  • Meisjes Junior C - Speer - 19,04
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Natalie Mil
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Sanne Munford
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,05
Annika ten Wolde
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,84
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,00
Dominique Barens
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,65
Giulia Ouwens
  • Meisjes Junior D - 150m - 24,08
Karlijn Hulst
  • Meisjes Junior D - 150m - 24,95
Maud Bernard
  • Meisjes Junior D - 300m - 56,21
Saskia Mens
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:03,30
Maud Bernard
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:05,93
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,90
Maud Bernard
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,97
Maaike Staal
  • Meisjes Junior D - 60mH - 13,58
Saskia Mens
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,43
Dominique Barens
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,12
Tanimola Eijsvogels
  • Meisjes Junior D - Kogel - 5,25
Leonie Bouwman
  • Meisjes Junior D - Speer - 15,58
Tanimola Eijsvogels
  • Meisjes Junior D - Speer - 14,09
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - Speer - 14,06
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Saskia Mens
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Leonie Bouwman
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Maaike Staal
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,46
Maud Bernard
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,39
Hanne Steenbergen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1203 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   5,82
  • Verspringen   3,29
Joy Cashoek
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1137 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten   5,07
  • Verspringen   3,08
Noémi Janssen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 996 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   10,50
  • Verspringen   3,27
Isa Veerman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 989 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,53
  • Verspringen   3,06
Feline Bouwman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 834 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   12,25
  • Verspringen   2,79
Lola Kroeze
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 509 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   7,38
  • Verspringen   2,20
Josien Scheepens
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:25,09
Marieke Mul
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,54
Nienke Veerkamp
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,24
Nienke Veerkamp
  • Senioren vrouwen - Speer - 35,92
Marieke Mul
  • Senioren vrouwen - Speer - 26,28

Hoogtepunten

Mikai Snoek JPA 60m
  • 9,87
  • Joy Cashoek MPA 60m
  • 10,14
  • Daan Wijnand JPA Ver
  • 4,07
  • Daan Wijnand JPA 60m
  • 9,44
  • Stefan Wielemaker JPB 40m
  • 7,03
  • Hanne Steenbergen MPA 60m
  • 10,31
  • Levi Ravelli JPA 60m
  • 9,79
  • Isa Veerman MPB 40m
  • 7,53
  • Hanne Steenbergen MPA Kogel
  • 5,82
  • Noémi Janssen MPB 40m
  • 7,43
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Quaars 12,17 +2.2 m/s---
    2 Silvan Wolff 12,22 +2.2 m/s---


    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sil Negenman 16,80 +1.8 m/s17,50
    2 Boris Hoogervorst 17,36 +1.8 m/s---
    3 Tijn Pronk 18,03 +1.8 m/s17,99
    Mika Taag DNS ---


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mika Taag 38,44 ---
    2 Tijn Pronk 39,33 37,99


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Mika Taag 9,72 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Mika Taag 1,70 ---
    1 Boris Hoogervorst 1,70 1,70
    3 Maarten Quaars 1,65 ---
    3 Sil Negenman 1,65 ---
    5 Tijn Pronk 1,60 1,60


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sil Negenman 6,45 ---
    2 Boris Hoogervorst 6,38 5,99
    3 Maarten Quaars 6,08 ---
    4 Tijn Pronk 5,65 5,76
    5 Silvan Wolff 5,18 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luuk Meesters 12,09 +2.2 m/s---
    2 Raphael Winkel 12,63 +2.2 m/s---
    3 Roy van der Meer 13,19 +2.2 m/s---
    4 Rik Apeldoorn 14,59 +2.2 m/s---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lex van Honschoten 1:30,18 ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Renger Borsboom 10:28,86 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Raphael Winkel 19,11 +1.6 m/s---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Meesters 10,50 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Roy van der Meer 27,87 ---
    2 Renger Borsboom 27,51 ---
    3 Rik Apeldoorn 19,50 ---
    Joep Noordhoek DNS ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Raphael Winkel 1,55 ---
    Joep Noordhoek DNS ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Roy van der Meer 4,38 ---
    2 Rik Apeldoorn 4,10 ---
    Joep Noordhoek DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Daniel Sleiman 13,64 +2.4 m/s---
    6 Lucas Weber 15,19 +2.4 m/s---
    8 Adriaan Fornerod 15,58 +2.1 m/s---
    9 Jonathan Winkel 17,87 +2.4 m/s---


    Jongens Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Willem van Leeuwen 2:02,64 ---
    2 Lucas Weber 2:09,60 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Willem van Leeuwen 22,35 +1.5 m/s---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Jonathan Winkel 10,03 ---
    Lucas Weber DNS ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Daniel Sleiman 1,35 ---
    4 Willem van Leeuwen 1,25 ---
    4 Adriaan Fornerod 1,25 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Adriaan Fornerod 4,00 ---
    2 Daniel Sleiman 3,87 ---
    4 Jonathan Winkel 2,91 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Julian Bik 11,87 +1.9 m/s---
    5 Ivar Vialard 12,15 +1.9 m/s---
    7 Bart Houtkamp 12,37 +2.1 m/s---
    8 Tijmen Dijksterhuis 12,65 +2.1 m/s---
    9 Tijn Schleeper 12,84 +1.9 m/s---
    10 Sil De Ruiter 12,85 +2.1 m/s---
    12 Thomas Hofman 13,17 +2.1 m/s---
    13 Tom Knapen 13,50 +1.9 m/s---
    14 Béla Federer 14,93 +2.1 m/s---
    Hugo Gabel DNS ---


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mees Beukenhorst 21,98 +1.8 m/s---
    2 Noah Oling 22,13 ---
    6 Thomas Hofman 24,83 +1.8 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ivar Vialard 2:03,82 ---
    2 Sil De Ruiter 2:10,23 ---


    Jongens Junior D - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joris Mens 11:47,21 ---
    3 Ole de Jong 12:54,64 ---
    4 Tijmen Dijksterhuis 14:07,49 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Mees Beukenhorst 14,59 ---
    3 Joris Mens 14,63 ---
    5 Julian Bik 16,29 ---
    6 Tijmen Dijksterhuis 16,98 ---
    8 Juliën Janssen 18,49 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bart Houtkamp 8,14 ---
    2 Hugo Gabel 6,59 ---
    5 Juliën Janssen 5,26 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Noah Oling 23,70 ---
    3 Jules Roelfsema 20,38 ---
    4 Julian Bik 20,03 ---
    5 Ivar Vialard 19,30 ---
    6 Ole de Jong 15,07 ---
    7 Sil De Ruiter 14,24 ---
    8 Tijn Schleeper 11,94 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jules Roelfsema 1,25 ---
    1 Hugo Gabel 1,25 ---
    4 Sil De Ruiter 1,20 ---
    4 Bart Houtkamp 1,20 ---
    7 Thomas Hofman 1,10 ---
    7 Tom Knapen 1,10 ---
    9 Juliën Janssen 1,05 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Mees Beukenhorst 4,14 ---
    2 Ivar Vialard 4,09 ---
    3 Joris Mens 4,07 ---
    4 Noah Oling 4,03 ---
    5 Jules Roelfsema 3,99 ---
    6 Bart Houtkamp 3,81 ---
    8 Julian Bik 3,63 ---
    9 Tijmen Dijksterhuis 3,54 ---
    10 Tom Knapen 3,52 ---
    11 Thomas Hofman 3,20 ---
    12 Tijn Schleeper 3,14 ---
    Béla Federer DNS ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Daan Wijnand 9,44 6,51 4,07 1538
    2 Levi Ravelli 9,79 7,08 3,87 1473
    3 Mikai Snoek 9,87 7,35 3,57 1415
    5 Boet van Houten 10,59 6,28 3,11 1155
    8 Pepijn Schilling 10,47 4,84 3,11 1079
    9 Borre van der Kleij 11,17 4,57 3,36 1018
    10 Stijn van der Aart 10,76 4,20 3,19 1009
    12 Petran Dijk 11,54 4,77 2,67 850
    13 Joek ten Bruggencate 11,88 3,68 2,90 778
    14 Koen Federer 11,54 4,03 2,57 777


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Stefan Wielemaker 7,03 4,48 3,45 1258
    4 Demian Gort 7,73 3,99 2,83 958
    6 Cesar van Zundert 7,99 4,37 2,39 852
    7 Elias Rodenbach 7,74 3,28 2,52 837
    8 Kobe Dijkema 7,91 3,86 2,38 826
    9 Steijn Gabel 8,74 4,31 2,21 696
    10 Michael Winkel 8,71 3,40 2,22 631
    11 Daniël Van Zwet 9,16 3,28 2,11 538
    12 Bas Van Wijk --- --- 2,72 262


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Luc Van der Most 8,26 10,62 2,37 672
    3 Thor Bons 8,81 11,69 2,52 640


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Leon Winkel 12:45,90 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Daniel Federer DNS ---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Martijn Hoogewerf 38,92 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Hoogewerf 11,93 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Hoogewerf 50,64 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Sofia Bouwmeester DNS ---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rosalie Breems 19,97 ---
    2 Julia Arlotti 20,10 ---
    3 Nikki Taag 20,44 +1.8 m/s19,65
    4 Fay Witte 21,26 +1.8 m/s---
    5 Inez Bernard 23,21 +1.8 m/s---
    Robina Negenman DNS 19,40


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Inez Bernard 1:57,48 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Rosalie Breems 14,89 ---
    2 Julia Arlotti 16,10 ---
    3 Nikki Taag 16,38 ---
    4 Fay Witte 16,62 ---
    Robina Negenman DNS 15,03


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Robina Negenman 12,29 12,70
    2 Julia Arlotti 10,51 ---
    3 Rosalie Breems 9,18 ---
    4 Pleun Heerschop 8,30 ---
    5 Nikki Taag 8,08 8,37
    6 Inez Bernard 7,78 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Robina Negenman 35,08 37,04
    2 Pleun Heerschop 22,66 ---
    5 Charlotte Veen 14,28 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Fay Witte 1,75 ---
    2 Robina Negenman 1,55 1,59
    3 Julia Arlotti 1,45 ---
    Sofia Bouwmeester DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Nikki Taag 5,24 5,30
    2 Rosalie Breems 5,11 ---
    4 Pleun Heerschop 4,35 ---
    5 Inez Bernard 4,09 ---
    9 Charlotte Veen 3,50 ---
    Sofia Bouwmeester DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mette Borsboom 11,16 +1.9 m/s---
    2 Noa de Graaf 11,31 +1.9 m/s---
    5 Sanne Munford 11,47 +2.5 m/s---
    7 Pascalle Janssen 11,79 +2.5 m/s---
    8 Annika ten Wolde 12,09 +2.5 m/s---
    11 Isabel Kokhuis 13,20 +1.9 m/s---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Noa de Graaf 21,21 ---
    3 Sophie van Ekeris 22,25 ---


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    2 Mette Borsboom 49,99 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Noa de Graaf 14,19 ---
    4 Sophie van Ekeris 14,37 ---
    7 Annika ten Wolde 16,57 ---
    10 Natalie Mil 17,60 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Natalie Mil 6,81 ---
    2 Annika ten Wolde 6,17 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Sophie van Ekeris 20,48 ---
    3 Pascalle Janssen 19,04 ---
    4 Noa de Graaf 18,01 ---
    5 Mette Borsboom 16,84 ---
    6 Natalie Mil 15,91 ---
    7 Sanne Munford 14,08 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sophie van Ekeris 1,35 ---
    2 Natalie Mil 1,35 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Sanne Munford 4,05 ---
    3 Annika ten Wolde 3,84 ---
    5 Isabel Kokhuis 3,40 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marit Snoek 9,00 +1.6 m/s9,05
    3 Dominique Barens 9,65 +1.6 m/s---
    4 Tanimola Eijsvogels 9,69 +1.6 m/s---
    5 Maaike Staal 9,83 +1.6 m/s---
    6 Giulia Ouwens 10,00 +1.6 m/s---
    7 Lotte Gabel 10,12 +1.6 m/s---
    8 Karlijn Hulst 10,16 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Giulia Ouwens 24,08 ---
    3 Karlijn Hulst 24,95 ---


    Meisjes Junior D - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maud Bernard 56,21 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Saskia Mens 2:03,30 ---
    2 Maud Bernard 2:05,93 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Marit Snoek 12,90 13,14
    2 Maud Bernard 12,97 ---
    3 Maaike Staal 13,58 ---
    4 Karlijn Hulst 13,62 ---
    5 Lotte Gabel 13,75 ---
    Giulia Ouwens DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Saskia Mens 7,43 ---
    2 Dominique Barens 6,12 ---
    3 Tanimola Eijsvogels 5,25 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Leonie Bouwman 15,58 ---
    2 Tanimola Eijsvogels 14,09 ---
    3 Marit Snoek 14,06 14,82
    4 Maud Bernard 12,53 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marit Snoek 1,30 1,28
    1 Saskia Mens 1,30 ---
    3 Leonie Bouwman 1,25 ---
    5 Lotte Gabel 1,05 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Maaike Staal 3,46 ---
    3 Maud Bernard 3,39 ---
    4 Dominique Barens 3,35 ---
    5 Giulia Ouwens 3,34 ---
    6 Karlijn Hulst 3,24 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Hanne Steenbergen 10,31 5,82 3,29 1203
    2 Joy Cashoek 10,14 5,07 3,08 1137
    4 Veerle Zwart 10,94 4,45 3,09 985
    5 Noor Hofman 11,05 4,94 2,72 931


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Noémi Janssen 7,43 10,50 3,27 996
    2 Isa Veerman 7,53 13,53 3,06 989
    3 Feline Bouwman 7,97 12,25 2,79 834
    4 Merel Aarts 7,99 12,39 2,68 811
    6 Sanne Rupert 8,19 11,35 2,57 736
    7 Frieda van Schaik 8,06 8,76 2,71 735
    8 Jentl Kolf 8,58 9,65 2,36 601
    10 Amber Omlo 9,24 8,33 2,35 482
    12 Yfke Schleeper DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Amy Kapitein 8,60 7,86 2,48 584
    6 Bo Verlaat 8,60 8,21 2,19 534


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Lola Kroeze 8,66 7,38 2,20 509


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Josien Scheepens 10:25,09 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Marieke Mul 9,54 ---
    3 Nienke Veerkamp 9,24 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Veerkamp 35,92 ---
    2 Marieke Mul 26,28 ---