Vereniging 'AV Haarlem' op 'Oefenwedstrijd AV Haarlem/KAV Holland'

Prijzen

Jeroen Out
  • Jongens Junior C - 100m - 12,77
Erick Könst
  • Jongens Junior C - 100m - 13,38
Finn Damhoff
  • Jongens Junior C - 100m - 13,51
Jeroen Out
  • Jongens Junior C - 300m - 45,61
Jeppe Mul
  • Jongens Junior C - 3000m - 12:35,84
Douwe Schmersal
  • Jongens Junior C - 100mH - 19,54
Erick Könst
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,57
Jeroen Out
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,27
Finn Damhoff
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,07
Erick Könst
  • Jongens Junior C - Speer - 43,59
Finn Damhoff
  • Jongens Junior C - Speer - 20,60
Erick Könst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Daniël de Vries
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,35
Bas den Blanken
  • Jongens Junior C - Ver - 3,65
Tymo Bouman
  • Jongens Junior D - 80m - 11,15
Chivaro Friendwijk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,43
Derk Hoefman
  • Jongens Junior D - 80m - 11,58
Chivaro Friendwijk
  • Jongens Junior D - 150m - 22,16
Chivaro Friendwijk
  • Jongens Junior D - 300m - 49,05
Ryan Eelman
  • Jongens Junior D - 3000m - 12:48,57
Derk Hoefman
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,56
Thijs Dubbeldam
  • Jongens Junior D - Kogel - 5,44
Chivaro Friendwijk
  • Jongens Junior D - Speer - 23,98
Tymo Bouman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Luka Quinn
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1054 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   3,77
  • Verspringen   3,03
Olliver Könst
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1042 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   5,75
  • Verspringen   2,42
Thobin Timmerman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 740 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   10,83
  • Verspringen   2,56
Tim Nieuwenhuis
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 563 punten
  • 40 meter   8,8
  • Balwerpen   9,20
  • Verspringen   2,35
Glen Seubert
  • Masters mannen - 3000m - 10:28,39
Jaap Deursen van
  • Masters mannen - 3000m - 11:46,29
Kareljan Schoutens
  • Masters mannen - 3000m - 12:11,28
Stefan Scholte
  • Senioren mannen - 100m - 11,08
Roeland Heitkönig
  • Senioren mannen - 100m - 11,78
Sjoerd Dekker
  • Senioren mannen - 150m - 17,45
Vester Van Heijningen
  • Senioren mannen - 300m - 35,89
Stefan Scholte
  • Senioren mannen - 300m - 37,02
Roeland Heitkönig
  • Senioren mannen - 300m - 38,24
Jurgen Wielart
  • Senioren mannen - 600m - 1:20,25
Miljo Felter
  • Senioren mannen - 600m - 1:27,06
Viktor Beelen
  • Senioren mannen - 600m - 1:33,07
Foske Schiff
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,32
Anna Hijlkema
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,22
Lonneke Eppink
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,62
Mette Elgersma
  • Meisjes Junior B - Speer - 20,87
Mette Elgersma
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,36
Anna Hovinga
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,33
Vera Hijlkema
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,07
Babs Koeman
  • Meisjes Junior C - 300m - 47,84
Babs Koeman
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,41
Vera Hijlkema
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,93
Babs Koeman
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,08
Babs Koeman
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Noa Claus
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Vera Hijlkema
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,14
Siwa Teesing
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,42
Ziza Kemper
  • Meisjes Junior D - 150m - 23,42
Ziza Kemper
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:06,97
Ziza Kemper
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,48
Mimi van Stein
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1063 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   4,62
  • Verspringen   3,11
Jezzie Eelman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 949 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,47
  • Verspringen   2,91
Evelien Spreen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 730 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   10,22
  • Verspringen   2,57
Juna Llamas
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 715 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   10,28
  • Verspringen   2,57
Bente Elgersma
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,12
Albertine Vermeer
  • Senioren vrouwen - 150m - 19,81
Albertine Vermeer
  • Senioren vrouwen - 300m - 42,91
Kristen Niedrach
  • Senioren vrouwen - 300m - 44,27
Kristen Niedrach
  • Senioren vrouwen - 600m - 1:36,92
Mirthe Wiltink
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,89

Hoogtepunten

Emma de Koning MPB 40m
  • 7,98
  • Daphne Nieuwenhuis MPA Kogel
  • 5,00
  • Senna Bouman JPA 60m
  • 10,16
  • Senna Bouman JPA Kogel
  • 6,16
  • Mimi van Stein MPA 60m
  • 10,48
  • Luka Quinn JPB 40m
  • 7,35
  • Yoas Hawi Alemu JPA Ver
  • 3,49
  • Olliver Könst JPB 40m
  • 7,49
  • Jezzie Eelman MPC 40m
  • 7,58
  • Evelien Spreen MPC 40m
  • 8,10
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeroen Out 12,77 +2.4 m/s---
    2 Erick Könst 13,38 +2.4 m/s---
    3 Finn Damhoff 13,51 +2.4 m/s---
    5 Douwe Schmersal 13,88 +2.4 m/s---
    7 Bas den Blanken 15,45 +2.1 m/s---
    Daniël de Vries DNS ---


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Out 45,61 ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeppe Mul 12:35,84 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Douwe Schmersal 19,54 +1.5 m/s---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Erick Könst 11,57 ---
    2 Jeroen Out 9,27 ---
    3 Finn Damhoff 9,07 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Erick Könst 43,59 ---
    2 Finn Damhoff 20,60 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Erick Könst 1,55 ---
    2 Daniël de Vries 1,35 ---
    6 Bas den Blanken 1,15 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Bas den Blanken 3,65 ---
    Daniël de Vries DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tymo Bouman 11,15 +2.1 m/s---
    2 Chivaro Friendwijk 11,43 +1.9 m/s---
    3 Derk Hoefman 11,58 +2.1 m/s---
    6 Igor Hijlkema 12,30 +1.9 m/s---
    11 Thijs Dubbeldam 13,13 +2.1 m/s---


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Chivaro Friendwijk 22,16 +1.8 m/s---
    4 Derk Hoefman 22,42 +1.8 m/s---
    5 Igor Hijlkema 23,04 ---
    7 Thijs Dubbeldam 25,86 +1.8 m/s---


    Jongens Junior D - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Chivaro Friendwijk 49,05 ---


    Jongens Junior D - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ryan Eelman 12:48,57 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Derk Hoefman 13,56 ---
    4 Tymo Bouman 15,73 ---
    7 Ryan Eelman 18,20 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Thijs Dubbeldam 5,44 ---
    4 Ryan Eelman 5,27 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Chivaro Friendwijk 23,98 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tymo Bouman 1,25 ---
    6 Ryan Eelman 1,15 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Igor Hijlkema 3,64 ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Senna Bouman 10,16 6,16 3,40 1268
    6 Finn Seubert 10,48 5,79 2,95 1109
    7 Max Feije 10,62 4,88 3,22 1083
    11 Yoas Hawi Alemu 11,38 4,31 3,49 1001
    15 Olivier de Wagter 13,27 4,68 2,16 568
    16 Hidde Koole 13,23 2,84 1,80 355


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Luka Quinn 7,35 3,77 3,03 1054
    3 Olliver Könst 7,49 5,75 2,42 1042
    5 Quinten Elias 8,00 4,71 2,48 893


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Thobin Timmerman 8,10 10,83 2,56 740
    4 Yde Hannema 8,58 11,17 2,18 595


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tim Nieuwenhuis 8,77 9,20 2,35 563


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Glen Seubert 10:28,39 ---
    2 Jaap Deursen van 11:46,29 ---
    3 Kareljan Schoutens 12:11,28 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Stefan Scholte 11,08 +2.2 m/s10,92
    2 Roeland Heitkönig 11,78 +2.2 m/s---


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sjoerd Dekker 17,45 +1.8 m/s---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vester Van...eijningen 35,89 34,48
    2 Stefan Scholte 37,02 ---
    3 Roeland Heitkönig 38,24 ---
    Sjoerd Dekker DNS 35,62


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jurgen Wielart 1:20,25 1:19,48
    2 Miljo Felter 1:27,06 ---
    3 Viktor Beelen 1:33,07 1:39,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Foske Schiff 14,32 +2.1 m/s---
    2 Anna Hijlkema 15,22 +2.1 m/s---
    3 Lonneke Eppink 15,62 +2.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Foske Schiff 21,10 ---
    6 Anna Hijlkema 21,61 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Mette Elgersma 20,87 ---
    4 Lonneke Eppink 16,13 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Mette Elgersma 4,36 ---
    6 Lonneke Eppink 4,02 ---
    7 Foske Schiff 3,91 ---
    8 Anna Hijlkema 3,79 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Anna Hovinga 11,33 +2.5 m/s---
    4 Vera Hijlkema 11,37 +1.9 m/s---
    6 Noa Claus 11,69 +1.9 m/s---
    9 Marjolein Groot 12,36 +2.5 m/s---
    10 Jilke Aarsen 12,50 +1.9 m/s---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Vera Hijlkema 21,07 ---
    4 Marjolein Groot 23,12 ---


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Babs Koeman 47,84 ---
    Marjolein Groot DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Babs Koeman 13,41 ---
    2 Vera Hijlkema 13,93 ---
    5 Noa Claus 14,40 ---
    6 Anna Hovinga 16,02 ---
    8 Marjolein Groot 17,21 ---
    9 Jilke Aarsen 17,52 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Babs Koeman 24,08 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Babs Koeman 1,40 ---
    2 Noa Claus 1,35 ---
    5 Marjolein Groot 1,25 ---
    6 Anna Hovinga 1,20 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Vera Hijlkema 4,14 ---
    4 Jilke Aarsen 3,63 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Siwa Teesing 9,42 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ziza Kemper 23,42 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ziza Kemper 2:06,97 ---
    4 Siwa Teesing 2:10,94 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Siwa Teesing 4,69 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Ziza Kemper 1,20 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ziza Kemper 3,48 ---
    7 Siwa Teesing 3,22 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Mimi van Stein 10,48 4,62 3,11 1063
    6 Daphne Nieuwenhuis 11,53 5,00 2,41 815
    7 Anna van der Waals 11,27 4,53 2,25 781
    8 Elise Van ... Nederend 11,51 3,50 2,51 726
    9 Katja Out 11,66 3,38 2,15 627
    10 Liesbeth Hannema 11,95 3,45 2,24 619
    11 Moos Geesk... Koolstra 13,00 4,18 2,30 584
    12 Imke Aarsen 12,70 3,77 2,20 561


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Emma de Koning 7,98 10,99 2,75 801
    9 Josephine de Rooij 8,37 9,20 2,16 584
    11 Eva van der Bijl 9,19 6,75 2,31 443


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Jezzie Eelman 7,58 13,47 2,91 949
    2 Evelien Spreen 8,10 10,22 2,57 730
    3 Juna Llamas 8,20 10,28 2,57 715
    4 Nina Groenendijk 8,12 9,90 2,54 714
    7 Nynke Jonges DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Bente Elgersma 14,12 +2.1 m/s---


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Albertine Vermeer 19,81 +1.8 m/s---


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Albertine Vermeer 42,91 ---
    2 Kristen Niedrach 44,27 ---


    Senioren vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kristen Niedrach 1:36,92 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Mirthe Wiltink 10,89 ---
    4 Bente Elgersma 8,73 ---