Vereniging 'AV Sparta' op 'Pupillencompetitie Regio 8 Haaglanden'

Prijzen

Dominique Tongambou Bouene
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1925 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:56,9
  • Vortexwerpen   31,79
  • Hoogspringen   1,25
Treasure Godwin
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1489 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:16,7
  • Vortexwerpen   18,71
  • Verspringen   3,04
Mandeya Wahabu
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1397 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:14,9
  • Vortexwerpen   15,82
  • Verspringen   2,76
Jasper Heurter
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1195 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:30,0
  • Vortexwerpen   19,04
  • Verspringen   2,70
Tygo Agbamuche
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1032 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:41,8
  • Vortexwerpen   13,68
  • Verspringen   2,49
Amber Steijn
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1452 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:31,6
  • Vortexwerpen   11,67
  • Hoogspringen   1,10
Famke Wiersma
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1546 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:16,4
  • Vortexwerpen   15,92
  • Verspringen   3,47
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
14 Len de Vries 10,50 4:00,55 5,45 2,92 1490
18 Justin van der Veen 10,67 4:18,25 5,72 3,20 1461
19 Guus Overgaauw 10,30 4:16,90 5,54 2,80 1427
20 Vito van Herwerden 11,09 4:25,12 6,73 3,01 1402
23 Olivier Hol 10,56 4:11,78 4,66 3,00 1394
26 Jesse Pronk 10,25 5:19,03 5,11 3,52 1341
30 Kian Verbaan 10,27 4:48,66 4,89 2,98 1306
31 Tim Pronk 11,11 4:25,64 4,76 3,13 1296
33 Joris van Hal 12,01 4:05,22 4,50 2,85 1205
34 Niels Bakker 11,43 4:31,24 3,43 2,74 1059
36 Vincent Bijl 11,49 4:57,14 3,90 2,51 954


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexHoogPunten totaal
3 Dominique ...ou Bouene 9,83 3:56,87 31,79 1,25 1925
8 Constantijn Klomp 10,01 3:33,49 26,39 1,00 1777
16 Alain Strik 9,81 4:18,87 19,01 1,10 1558
24 Jaro van der Lugt 10,55 4:05,08 21,67 1,00 1472
25 Benjamin Killeen 10,15 4:42,43 22,66 1,10 1466
29 Faizan Shahzada 11,42 4:18,52 18,82 1,05 1299
32 Brend Goosen 10,86 5:06,22 23,96 0,90 1161
35 Harun Yusuf 12,49 4:44,69 14,18 0,90 903
37 Bilal Arab DNS DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
4 Ravi van Venrooij 6,93 4:07,68 15,73 1,05 1579
6 Diego Westendorp 7,80 4:08,23 23,72 1,05 1516
8 Hidde Commandeur 8,21 3:55,54 20,88 1,10 1506
12 Tobias Groen 7,65 4:19,93 22,81 0,85 1334
13 Glensy Bonofacia 7,64 4:37,23 21,22 0,95 1322
17 Jarno van der Veen 8,40 4:14,07 20,36 0,90 1236
23 Abel Kant 7,86 4:19,14 7,44 0,95 1116
33 Abdul Karim Zaaj DNS DNS DNS DNS 0
33 Thymo Matthijssen DNS DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
2 Treasure Godwin 7,23 2:16,67 18,71 3,04 1489
3 Mandeya Wahabu 7,27 2:14,90 15,82 2,76 1397
8 Daan Wijnands 7,85 2:31,57 12,41 2,93 1133
10 Owen Eilers 7,83 2:28,48 10,09 2,81 1090
15 Kamil Madziala 8,82 2:32,02 10,64 2,37 833
18 Naumaan Shahzada 9,42 2:47,81 8,38 1,87 509


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
2 Jasper Heurter 7,90 2:29,93 19,04 2,70 1195
3 Tygo Agbamuche 7,67 2:41,79 13,68 2,49 1032
6 Sjoerd ten Broek 8,05 2:39,16 14,10 2,20 930
16 Angelo Bonofacia 9,02 3:07,07 11,07 2,04 550
18 Milan Hol 9,02 3:02,46 7,58 1,89 470
21 Abdullah Ezzahraoui DNS DNS DNS DNS 0
21 Zubair Ezzahraoui DNS DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
8 Senne te Nijenhuis 10,47 3:58,82 4,37 3,41 1527
9 Renee Wiersma 10,27 4:08,12 4,66 3,35 1521
12 Yuki Chen 10,44 4:15,39 4,31 3,28 1425
17 Marit Galama 10,66 4:18,14 4,30 2,65 1257
20 Maecy Haasbroek 11,14 5:04,10 4,44 2,98 1109
25 Elaine Matzdorf DNS --- --- DNS 0
25 Inayah Hitzert DNS --- --- DNS 0
25 Selma Poyraz DNS --- --- DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexHoogPunten totaal
5 Johanna Burchett 9,73 4:07,50 18,04 1,20 1679
6 Lilly van Bunge 10,41 3:51,38 20,87 1,15 1657
8 Olivia Stols 9,71 4:09,40 15,84 1,20 1639
9 Dilsahnur Özata 10,65 3:48,81 22,27 1,05 1583
14 Dewina Holstein 10,59 4:15,35 22,09 1,00 1425
15 Senna Buijs 11,01 4:28,52 18,90 1,10 1347
17 Isabella Gurunian 10,90 4:25,09 19,54 1,00 1310
20 Nynke Boers 11,38 4:31,99 16,32 0,90 1103
25 Sammy Haasbroek 11,81 5:06,28 13,25 0,90 890


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
3 Amber Steijn 6,91 4:31,54 11,67 1,10 1452
4 Milou Heurter 7,21 4:11,27 14,80 0,95 1414
5 Fleur de Kleijn 7,62 3:59,56 11,47 1,05 1402
6 Eliza van Velthoven 7,41 4:26,16 14,47 1,00 1342
13 Nyncke Trinthamer 7,80 4:12,64 14,45 0,85 1214
14 Fycke Trinthamer 7,83 4:33,03 11,93 0,95 1157
21 Kate Ludwig 8,34 5:08,20 13,11 0,95 978
22 Lianne du Chatinier 8,06 4:48,31 10,38 0,85 961
23 Lisa Brinkhof 8,07 4:44,04 7,24 0,90 944
24 Chiara Vliegenthart 7,99 5:30,39 11,61 0,90 910
30 Zoë Pronk 9,51 5:47,20 10,00 0,80 550


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
3 Famke Wiersma 7,18 2:16,33 15,92 3,47 1546
9 Danira Reis 8,28 2:51,49 15,62 2,83 972
10 Esma Özata 8,04 2:25,04 8,78 2,38 967
15 Milou Röder 9,06 2:48,36 12,28 2,27 708
20 Jaslyn van Kleef 8,46 3:12,71 9,24 2,32 624
23 Doona Yusuf 10,39 3:38,28 9,17 1,84 268


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
7 Aimée de Keijzer 8,97 3:01,25 8,79 2,09 549
9 Yaimi-Yu Chen 8,98 3:06,47 7,60 2,16 510
10 Rynske Trinthamer 9,15 3:11,56 8,71 2,15 488
13 Jena Goosen 9,15 3:12,79 6,43 2,12 425
16 Lois Huele 9,23 3:25,84 4,97 2,06 342
18 Amélie Bouwers 9,71 3:16,53 5,05 2,00 279
20 Nabiha Shahzada 10,01 3:26,73 4,49 1,64 153