Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Testwedstrijden Haag Atletiek'

Prijzen

Chance Bruins
  • Jongens Junior A - 100m - 12,70
Chance Bruins
  • Jongens Junior A - 150m - 19,67
Tino Claessens
  • Jongens Junior A - 300m - 36,83
Glenn Kunst
  • Jongens Junior A - 300m - 39,59
Glenn Kunst
  • Jongens Junior A - Discus - 40,31
Tim Stoetzer
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Glenn Kunst
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,71
Martin Rydlo
  • Jongens Junior B - 100m - 12,36
Mark Sijtsma
  • Jongens Junior B - 100m - 13,39
Martin Rydlo
  • Jongens Junior B - 150m - 18,28
Mark Sijtsma
  • Jongens Junior B - 150m - 20,08
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior B - 300m - 38,05
Ferrie Hamer
  • Jongens Junior B - 300m - 38,87
Jeroen van Westering
  • Jongens Junior B - 800m - 2:21,20
Ferrie Hamer
  • Jongens Junior B - 110mH - 15,13
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior B - Discus - 36,08
Ferrie Hamer
  • Jongens Junior B - Discus - 35,68
Sam de Paauw
  • Jongens Junior B - Discus - 26,98
Dario Podda
  • Jongens Junior B - Kogel - 14,54
Enrico Jellema
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,02
Jules Frankenmolen
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,93
Dario Podda
  • Jongens Junior B - Speer - 58,40
Jules Frankenmolen
  • Jongens Junior B - Speer - 42,01
Jules Frankenmolen
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,81
Sam de Paauw
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,41
Ferrie Hamer
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,21
Merlijn van Rensbergen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,21
Merlijn van Rensbergen
  • Jongens Junior B - Ver - 5,68
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 100m - 11,34
Quinten Wormer
  • Jongens Junior C - 100m - 12,68
Favour Abu
  • Jongens Junior C - 100m - 13,03
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C - 150m - 16,62
Nelson Johnson
  • Jongens Junior C - 800m - 2:08,84
Mark Dullaart
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:47,68
Ewan Anderson
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:54,31
Quinten Wormer
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,64
Favour Abu
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,13
Gwen Hanekamp
  • Jongens Junior C - 100mH - 17,62
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C - Discus - 52,09
Gabriël Emmanuel
  • Jongens Junior C - Discus - 45,43
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Discus - 37,00
Gabriël Emmanuel
  • Jongens Junior C - Kogel - 15,96
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C - Kogel - 15,51
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,39
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C - Speer - 55,17
Gabriël Emmanuel
  • Jongens Junior C - Speer - 49,47
Simon Deuten
  • Jongens Junior C - Speer - 27,33
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Quinten Wormer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Favour Abu
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Quinten Wormer
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,91
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,51
Gwen Hanekamp
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,01
Favour Abu
  • Jongens Junior C - Ver - 4,95
Ayodeji Akande
  • Jongens Junior C - Ver - 4,54
Oliver van der Velde
  • Jongens Junior C - Ver - 3,82
Jayden van der Velden
  • Jongens Junior D - 80m - 11,11
Jitse Bleeker
  • Jongens Junior D - 80m - 11,76
Martin Houppermans
  • Jongens Junior D - 80m - 11,77
Cameron Anderson
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:26,56
Florian van Lent
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:39,57
Jesse Verhart
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:49,69
David Pronk
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,29
Leon Toet
  • Jongens Junior D - 80mH - 16,66
Cameron Anderson
  • Jongens Junior D - 80mH - 17,24
Mees Stoetzer
  • Jongens Junior D - Discus - 23,35
David Pronk
  • Jongens Junior D - Discus - 22,95
Jitse Bleeker
  • Jongens Junior D - Discus - 17,94
Jannik Wege
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,66
Carlo Van Der Zwan
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,31
Stijn Robben
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,22
Jitse Bleeker
  • Jongens Junior D - Speer - 24,43
Daniel Shiboleth
  • Jongens Junior D - Speer - 21,21
Boaz Barf
  • Jongens Junior D - Speer - 21,20
Milo van Gemert
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Boaz Barf
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Mika Heijstek
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Niels Rek
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Leon Toet
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
David Pronk
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,31
David Pronk
  • Jongens Junior D - Ver - 5,11
Milo van Gemert
  • Jongens Junior D - Ver - 4,15
Florian van Lent
  • Jongens Junior D - Ver - 3,91
Sebastian Coslett
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1951 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:44,5
  • Balwerpen   35,79
  • Hoogspringen   1,10
Sybren van der Kooi
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1874 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:30,7
  • Balwerpen   30,51
  • Hoogspringen   1,05
Skip Silvius
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1728 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:17,1
  • Balwerpen   28,69
  • Hoogspringen   1,20
Fedde Taekema
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1880 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:55,6
  • Kogelstoten   6,32
  • Verspringen   3,87
Ole Zwetsloot
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1713 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:25,2
  • Kogelstoten   6,62
  • Verspringen   3,62
Jesse van der Kwast
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1704 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:00,6
  • Kogelstoten   6,51
  • Verspringen   3,37
Kees Pronk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1557 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:02,2
  • Kogelstoten   5,38
  • Hoogspringen   0,90
Rodus Jennissen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1369 punten
  • 40 meter   8,0
  • 1000 meter   4:26,7
  • Kogelstoten   4,87
  • Hoogspringen   1,05
Noah van den Bosch
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:09,7
  • Kogelstoten   3,57
  • Hoogspringen   0,90
Luca Schaeffer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1260 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:43,3
  • Balwerpen   26,71
  • Verspringen   2,87
Rekik Youssef
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1248 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:31,0
  • Balwerpen   15,73
  • Verspringen   3,09
Micha Taal
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1232 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:26,7
  • Balwerpen   20,89
  • Verspringen   2,72
Jonah Sjambar
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 713 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:59,7
  • Balwerpen   13,59
  • Verspringen   2,39
Keyane Daoudi
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 524 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:54,5
  • Balwerpen   3,94
  • Verspringen   2,04
Ties van den Boogard
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 408 punten
  • 40 meter   9,8
  • 600 meter   3:22,4
  • Balwerpen   8,78
  • Verspringen   2,23
Jordi Mimbrero Palop
  • Masters mannen - 100m - 12,58
Edley Birdja
  • Masters mannen - Discus - 16,35
Rick Wormer
  • Masters mannen - Discus - 13,15
Gurmukh Singh Sahans
  • Masters mannen - Kogel - 10,43
Edley Birdja
  • Masters mannen - Kogel - 6,77
Rick Wormer
  • Masters mannen - Kogel - 5,28
Jurgen Roordink
  • Masters mannen - Speer - 51,65
Gurmukh Singh Sahans
  • Masters mannen - Speer - 41,09
Edley Birdja
  • Masters mannen - Speer - 22,77
Edley Birdja
  • Masters mannen - Hoog - 1,30
Maikel Schouten
  • Masters mannen - Polshoog - 3,61
Michel van Osch
  • Masters mannen - Polshoog - 2,81
Simon van Eeden
  • Senioren mannen - 100m - 12,39
Shepherd Agbeko
  • Senioren mannen - 150m - 16,41
Wouter Vrouwenvelder
  • Senioren mannen - 150m - 17,13
Bas Uitbeijerse
  • Senioren mannen - 150m - 17,16
Evan de Schrijver
  • Senioren mannen - 300m - 36,19
Bas Uitbeijerse
  • Senioren mannen - 300m - 36,27
Wouter Vrouwenvelder
  • Senioren mannen - 300m - 38,23
Stefan den Ouden
  • Senioren mannen - 800m - 2:05,47
Paul Kivit
  • Senioren mannen - 1500m - 5:15,81
Chris Verploegh
  • Senioren mannen - Hoog - 1,65
Chris Verploegh
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,31
Esther Dankwah
  • Masters vrouwen - 150m - 18,95
Marina Voronina
  • Masters vrouwen - 800m - 2:26,07
Marlous Hagemann
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,49
Kara Jessup
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,22
Iza de Kort
  • Meisjes Junior A - 100m - 15,45
Marlous Hagemann
  • Meisjes Junior A - 150m - 19,87
Janna van Burik
  • Meisjes Junior A - 300m - 44,57
Iza de Kort
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:47,15
Janna van Burik
  • Meisjes Junior A - 100mH - 17,55
Dara Obot
  • Meisjes Junior A - Discus - 43,31
Suzanne Giezeman
  • Meisjes Junior A - Discus - 35,08
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Discus - 30,95
Dara Obot
  • Meisjes Junior A - Kogel - 12,56
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Speer - 43,93
Suzanne Giezeman
  • Meisjes Junior A - Speer - 36,87
Janna van Burik
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,68
Grace-Ann Pronk
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,91
Esther Van der Pijl
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,75
Sofie de Bruijn
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,47
Grace-Ann Pronk
  • Meisjes Junior B - 150m - 19,25
Esther Van der Pijl
  • Meisjes Junior B - 300m - 44,96
Noor Kuiper
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,29
Bente Valk
  • Meisjes Junior B - 100mH - 19,27
Nine van de Stadt
  • Meisjes Junior B - Speer - 24,29
Sterre Bal
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Sterre Bal
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,61
Grace-Ann Pronk
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,75
Bente Valk
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,29
Sofie de Bruijn
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,71
Ileen Ridder
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,25
Laura Sijben
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,61
Saar Pieterse
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,91
Hedda van Dort
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,18
Strea Ajise
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,25
Ronja Lange
  • Meisjes Junior C - 150m - 22,85
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:21,68
Jildou Guest
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,17
Ronja Lange
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:36,95
Sophia De Gaay Fortman
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:39,21
Denise de Does
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,94
Lizelotte Bouvy
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,08
Sandy De Does
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,45
Lizelotte Bouvy
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,23
Laura Sijben
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,88
Felicia Vogeland
  • Meisjes Junior C - Kogel - 7,79
Laura Sijben
  • Meisjes Junior C - Speer - 36,03
Denise de Does
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Sandy De Does
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,41
Lizelotte Bouvy
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,31
Denise de Does
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,42
Jildou Guest
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,98
Saar Pieterse
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,52
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,28
Rosalie van Wouwen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,83
Roos Osse
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,07
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,07
Lotta Lange
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:46,64
Fee van Eijk
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:49,05
Lois van Gemert
  • Meisjes Junior D - 1000m - 4:00,36
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,54
Rosalie van Wouwen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,22
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,55
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,37
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,97
Jade Wormer
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,41
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,96
Lotta Lange
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,01
Jade Wormer
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,78
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,31
Rosalie van Wouwen
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,28
Lotta Lange
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,63
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Robin Bartfai
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Fee van Eijk
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,00
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,80
Oceane Zemering
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,46
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,23
Aaliyah Azerki
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1709 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:40,1
  • Balwerpen   19,33
  • Hoogspringen   1,05
Meike Schumacher
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1551 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:55,1
  • Balwerpen   18,12
  • Hoogspringen   1,00
Ayofemi Matilde Akande
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1439 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:13,1
  • Balwerpen   16,71
  • Hoogspringen   1,00
Mieke Hentenaar
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1745 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:55,1
  • Kogelstoten   6,39
  • Verspringen   3,33
Marit Treebusch
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1737 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:07,0
  • Kogelstoten   5,56
  • Verspringen   3,56
Lisa Zomerveld
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1613 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:55,7
  • Kogelstoten   4,54
  • Verspringen   3,65
Evi Lieuwma
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1712 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:53,2
  • Kogelstoten   4,86
  • Hoogspringen   1,10
Raiza van der Krogt
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1542 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:01,1
  • Kogelstoten   4,47
  • Hoogspringen   1,00
Evi Eggink
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1292 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:18,5
  • Kogelstoten   3,39
  • Hoogspringen   0,90
Yldau van der Kooi
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1307 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:23,4
  • Balwerpen   21,54
  • Verspringen   2,75
Jill Heijnen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1215 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:28,2
  • Balwerpen   15,28
  • Verspringen   2,94
Tirza Kerpershoek
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1135 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,5
  • Balwerpen   14,92
  • Verspringen   2,83
Sara Jereb
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 647 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:54,4
  • Balwerpen   7,90
  • Verspringen   2,25
Donna Conradie
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 624 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:43,8
  • Balwerpen   6,65
  • Verspringen   2,10
Didi van Antwerpen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 564 punten
  • 40 meter   9,7
  • 600 meter   2:52,9
  • Balwerpen   11,69
  • Verspringen   2,08
Ilse Knijnenburg
  • Senioren vrouwen - 150m - 19,77
Elsbeth Ciesluk
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:10,95
Elsbeth Ciesluk
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:55,60
Birgit Vanson
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:55,66
Fleurine van Beek
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,81

Hoogtepunten

Esther Dankwah Vmas 150m
  • 18,95
  • Shepherd Agbeko Msen 150m
  • 16,41
  • Nsikak Ekpo JJC 100m
  • 11,34
  • Dara Obot MJA Discus
  • 43,31
  • Grace-Ann Pronk MJB 150m
  • 19,25
  • Elsbeth Ciesluk Vsen 800m
  • 2:10,95
  • Glenn Kunst JJA Polshoog
  • 4,71
  • Tosca Smit MJA Speer
  • 43,93
  • Ferrie Hamer JJB 110mH
  • 15,13
  • Nsikak Ekpo JJC 150m
  • 16,62
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Chance Bruins 12,70 -0.4 m/s---


    Jongens Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Chance Bruins 19,67 +0.1 m/s---


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tino Claessens 36,83 ---
    2 Glenn Kunst 39,59 ---
    Chance Bruins DNS ---
    Maurik de Groot DNS ---


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Glenn Kunst 40,31 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tim Stoetzer 1,80 ---


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Glenn Kunst 4,71 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Martin Rydlo 12,36 -0.4 m/s---
    2 Mark Sijtsma 13,39 -0.4 m/s---


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Martin Rydlo 18,28 +0.1 m/s---
    2 Mark Sijtsma 20,08 +0.1 m/s---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    2 Benjamin Coolen 38,05 37,00
    3 Ferrie Hamer 38,87 37,00
    4 Merlijn va...ensbergen 40,27 ---
    5 Martin Rydlo 40,57 ---
    6 Sam de Paauw 40,76 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen van Westering 2:21,20 ---


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Boaz van der Schaaf DNS 5,10


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    2 Ferrie Hamer 15,13 +0.1 m/s15,50
    Sam de Paauw DNF ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Coolen 36,08 ---
    2 Ferrie Hamer 35,68 35,00
    3 Sam de Paauw 26,98 ---
    4 Merlijn va...ensbergen 21,10 ---
    Jules Frankenmolen DNS ---
    Enrico Jellema DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Dario Podda 14,54 ---
    2 Enrico Jellema 11,02 ---
    3 Jules Frankenmolen 10,93 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Dario Podda 58,40 ---
    2 Jules Frankenmolen 42,01 ---
    4 Enrico Jellema 35,81 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jules Frankenmolen 1,60 ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Coolen 3,81 ---
    2 Sam de Paauw 3,41 ---
    3 Ferrie Hamer 3,21 3,50
    3 Merlijn va...ensbergen 3,21 2,80


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Merlijn va...ensbergen 5,68 5,78
    Benjamin Coolen DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 11,34 +0.3 m/s11,36
    2 Quinten Wormer 12,68 +0.3 m/s12,77
    3 Favour Abu 13,03 +0.3 m/s---
    4 Ayodeji Akande 13,28 +0.3 m/s---
    5 Hugo Zemering 13,29 +0.3 m/s---
    6 Oliver van der Velde 14,66 +0.3 m/s---
    7 Simon Deuten 15,58 +0.3 m/s---


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo 16,62 +1.4 m/s17,20


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nelson Johnson 2:08,84 2:09,50


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mark Dullaart 4:47,68 ---
    2 Ewan Anderson 4:54,31 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    1 Quinten Wormer 15,64 +1.3 m/s16,69
    2 Favour Abu 16,13 +1.3 m/s---
    3 Gwen Hanekamp 17,62 +1.3 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mark van der Linden 52,09 49,25
    2 Gabriël Emmanuel 45,43 44,24
    3 Jonathan Pronk 37,00 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Gabriël Emmanuel 15,96 14,06
    2 Mark van der Linden 15,51 15,85
    3 Jonathan Pronk 14,39 ---
    4 Ayodeji Akande 7,21 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Mark van der Linden 45,75 55,17 49,61 55,17 50,77
    2 Gabriël Emmanuel 42,95 48,94 49,47 49,47 48,54
    3 Simon Deuten 27,33 18,93 23,21 27,33 ---
    4 Gwen Hanekamp 25,42 26,57 26,57 ---
    5 Max Birdja 23,14 24,28 24,28 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jonathan Pronk 1,60 ---
    2 Quinten Wormer 1,50 1,55
    2 Favour Abu 1,50 ---
    4 Gwen Hanekamp 1,40 ---
    Hugo Zemering DNS ---
    Ayodeji Akande DNS ---
    Marios Zisis DNS ---


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Quinten Wormer 2,91 2,80
    2 Jonathan Pronk 2,51 ---
    3 Gwen Hanekamp 2,01 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Favour Abu - 4,95 - - 4,95 +0.0 m/s---
    2 Ayodeji Akande 4,17 4,54 - - 4,54 +0.0 m/s---
    3 Oliver van der Velde 3,82 3,65 3,76 3,82 +0.0 m/s---
    Hugo Zemering - - - - DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jayden van...er Velden 11,11 +2.9 m/s---
    2 Jitse Bleeker 11,76 +1.7 m/s---
    3 Martin Houppermans 11,77 +2.9 m/s---
    4 Leon Toet 11,96 +2.9 m/s---
    5 Daniel Shiboleth 12,01 +2.9 m/s---
    6 Niels Rek 12,09 +2.9 m/s---
    7 Jesse Verhart 12,35 +2.9 m/s---
    8 Stijn Robben 12,38 +2.9 m/s---
    9 Boaz Barf 12,39 +1.7 m/s---
    10 Luuk van Wijk 12,61 +1.7 m/s---
    11 Jonas Eggink 12,63 +1.7 m/s---
    12 Mika Heijstek 13,05 +1.7 m/s---
    13 Jannik Wege 13,25 +2.9 m/s---
    14 Guido Van Kuik 13,26 +1.7 m/s---
    15 Maksim Chen 14,27 +2.9 m/s---
    Camiel Van Aken DNS ---
    Noé Cipriani DNS ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cameron Anderson 3:26,56 ---
    2 Florian van Lent 3:39,57 ---
    3 Jesse Verhart 3:49,69 ---
    4 Jonas Eggink 4:03,81 ---
    5 Camiel Van Aken 4:06,06 ---
    Anderson Adam DNS ---
    Carlo Van Der Zwan DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 David Pronk 12,29 +0.5 m/s13,74
    2 Leon Toet 16,66 +0.5 m/s---
    3 Cameron Anderson 17,24 +0.5 m/s---
    4 Florian van Lent 17,60 +0.5 m/s---
    5 Martin Houppermans 18,01 +0.5 m/s---
    6 Mika Heijstek 18,52 +0.5 m/s---
    7 Jonas Eggink 18,83 +0.5 m/s---
    Anderson Adam DNS ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mees Stoetzer 23,35 ---
    2 David Pronk 22,95 ---
    3 Jitse Bleeker 17,94 ---
    4 Stijn Robben 17,54 ---
    5 Boaz Barf 17,12 ---
    6 Milo van Gemert 16,52 ---
    7 Maksim Chen 16,03 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Jannik Wege 6,56 5,43 6,66 6,66 ---
    2 Carlo Van Der Zwan 5,76 6,04 6,31 6,31 ---
    3 Stijn Robben 6,02 6,22 5,97 6,22 ---
    4 Maksim Chen 5,51 5,48 6,10 6,10 ---
    5 Guido Van Kuik 5,45 5,25 5,04 5,45 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Jitse Bleeker 21,42 24,43 22,35 22,84 24,43 ---
    2 Daniel Shiboleth 19,63 21,21 20,57 21,21 ---
    3 Boaz Barf 21,20 21,20 ---
    4 Milo van Gemert 20,95 20,95 ---
    5 Stijn Robben 16,35 16,53 20,91 18,51 20,91 ---
    6 Maksim Chen 13,57 15,26 15,80 19,01 19,01 ---
    7 Guido Van Kuik 17,01 15,31 17,55 15,71 17,55 ---
    8 Cameron Anderson - 12,90 15,30 16,73 16,73 ---
    9 Jannik Wege 16,44 16,45 16,45 ---
    10 Luuk van Wijk 10,72 7,94 7,63 10,72 ---
    Anderson Adam - - - - DNS ---
    Noé Cipriani - - - - DNS ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Milo van Gemert 1,25 ---
    2 Boaz Barf 1,20 ---
    2 Mika Heijstek 1,20 ---
    2 Niels Rek 1,20 ---
    2 Leon Toet 1,20 ---
    6 Carlo Van Der Zwan 1,15 ---
    6 Jitse Bleeker 1,15 ---
    6 Luuk van Wijk 1,15 ---


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 David Pronk 2,31 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 David Pronk 5,11 5,11 ---
    2 Milo van Gemert 4,15 3,73 4,15 ---
    3 Florian van Lent 3,74 3,91 3,51 3,91 ---
    4 Niels Rek 3,84 3,77 3,58 3,84 ---
    5 Leon Toet 3,45 3,81 3,61 3,81 ---
    6 Carlo Van Der Zwan 3,40 3,67 3,42 3,67 ---
    7 Jayden van...er Velden 3,28 3,53 3,53 ---
    8 Cameron Anderson 3,20 3,44 3,27 3,44 ---
    9 Jannik Wege 2,96 3,44 3,44 ---
    10 Luuk van Wijk 3,40 3,41 2,88 3,41 ---
    11 Noé Cipriani 3,39 3,39 ---
    12 Guido Van Kuik 3,24 3,38 3,38 ---
    13 Jonas Eggink 3,32 3,25 3,32 ---
    14 Daniel Shiboleth 3,10 3,29 3,29 ---
    15 Martin Houppermans 2,71 3,19 2,73 3,19 ---
    Anderson Adam - - - DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Sebastian Coslett 9,66 3:44,45 35,79 1,10 1951
    2 Sybren van der Kooi 10,05 3:30,67 30,51 1,05 1874
    3 Skip Silvius 10,04 4:17,05 28,69 1,20 1728
    4 Sergio Koeiman 10,67 3:44,02 25,41 1,15 1720
    4 Manne Walta 10,04 4:12,35 28,67 1,10 1675
    5 Ward Robbemont 10,59 4:15,98 26,37 1,25 1662
    6 Merijn van den Berg 10,68 4:35,18 30,65 1,00 1441
    7 Hajo de Jong 10,75 4:30,44 16,70 1,15 1377
    8 Yassine Daoudi 10,48 4:26,40 23,28 0,95 1376
    9 Tom Roumen 11,33 4:30,68 19,35 1,10 1306
    10 Simon Neevel 11,34 3:56,94 18,00 0,85 1247
    11 Hugo van Vulpen 11,11 4:26,91 15,50 1,00 1214
    12 David Wege 10,30 4:41,02 17,67 0,80 1159
    13 Minos Prins 11,30 4:28,36 17,92 0,90 1150
    14 Luca Vroon 11,52 4:27,47 13,66 0,85 1023
    15 Nathan Kelly 11,26 DNS DNS DNS 306
    16 Mick Jacobs DNS DNS DNS DNS 0
    16 Hidde de Vries DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Fedde Taekema 9,70 3:55,60 6,32 3,87 1880
    2 Ole Zwetsloot 9,72 4:25,11 6,62 3,62 1713
    3 Jesse van der Kwast 10,10 4:00,56 6,51 3,37 1704
    4 Willem Werff 10,41 3:44,36 5,41 3,37 1672
    5 Koen Vilain 10,48 3:59,77 5,84 3,26 1590
    6 Mithra Schmid 10,40 4:13,89 5,90 3,27 1543
    7 Hugo van der Heijden 11,02 4:04,51 5,66 3,15 1463
    8 Floris Roeleveld 10,71 4:49,84 6,26 3,49 1430
    9 Pieter Max 11,04 4:14,23 5,52 3,04 1385
    10 Joachim Van Tol 9,95 DNS 7,55 3,32 1365
    11 Luuk van Zeland 10,61 4:44,62 4,52 3,37 1324
    12 Vincent Smit 11,53 4:47,13 4,99 2,48 1053
    13 Guus Hanekamp 11,96 4:51,81 4,80 2,23 927
    14 Briek Weerkamp DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Kees Pronk 7,16 4:02,13 5,38 0,90 1557
    2 Rodus Jennissen 7,99 4:26,69 4,87 1,05 1369
    3 Noah van den Bosch 7,52 4:09,67 3,57 0,90 1319
    4 Floris Elkenbracht 7,83 4:13,32 4,23 0,85 1260
    5 Oskar Vos 7,95 4:36,87 4,50 0,95 1239
    6 Sam Ouwerkerk 8,12 4:14,16 4,11 0,85 1199
    7 Mathieu V...Der Horst 7,97 4:10,34 2,86 0,85 1138
    8 Mink van den Berg 7,92 4:36,09 4,25 0,80 1119
    9 Mels van Denzen DNS DNS DNS DNS 0
    9 Samuel Estl DNS DNS DNS DNS 0
    9 Tom Fransen DNS DNS DNS DNS 0
    9 Max Heidenreich DNS DNS DNS DNS 0
    9 Matteo Molenaar DNS DNS DNS DNS 0
    9 Dante van der Zwart DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Luca Schaeffer 7,80 2:43,25 26,71 2,87 1260
    2 Rekik Youssef 7,72 2:30,98 15,73 3,09 1248
    3 Micha Taal 8,00 2:26,65 20,89 2,72 1232
    4 Doriano Lupo 7,92 2:34,40 20,51 2,67 1175
    5 Tijl Hellebrekers 8,00 2:43,12 23,33 2,71 1153
    6 Henley Baig 8,37 2:23,44 17,65 2,54 1114
    7 Tijn Stokhem 7,87 2:34,09 10,74 2,80 1055
    8 Falke Eisenberg 8,73 3:03,83 20,72 2,58 868
    9 Béla Blokland 8,51 2:42,34 13,57 2,14 818
    10 Colin Van Der Vlist 8,43 2:41,11 10,84 2,18 796
    11 Tijs Gordijn 8,74 2:43,12 10,78 2,00 701
    12 Jesse Boersma 8,71 3:06,03 12,98 2,37 698
    13 Kas de Blauw 9,00 3:02,78 12,96 2,21 641


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jonah Sjambar 8,93 2:59,61 13,59 2,39 713
    2 Keyane Daoudi 8,45 2:54,45 3,94 2,04 524
    3 Ties van den Boogard 9,73 3:22,35 8,78 2,23 408
    4 Lars Hoogerdijk 10,00 3:05,85 8,58 2,14 408


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jordi Mim...ero Palop 12,58 -0.4 m/s---
    Maikel van Gemert DQ ---


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Jordi Mim...ero Palop DNS ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Edley Birdja 16,35 ---
    2 Rick Wormer 13,15 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Gurmukh Singh Sahans 10,43 ---
    2 Edley Birdja 6,77 ---
    3 Rick Wormer 5,28 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jurgen Roordink 51,65 ---
    2 Gurmukh Singh Sahans 41,09 ---
    3 Edley Birdja 22,77 ---
    4 Rick Wormer 12,99 ---
    Paul De Vries NM ---


    Masters mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Edley Birdja 1,30 ---


    Masters mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maikel Schouten 3,61 ---
    2 Michel van Osch 2,81 ---
    Gurmukh Singh Sahans DNS ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Simon van Eeden 12,39 -0.4 m/s---


    Senioren mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Shepherd Agbeko 16,41 +0.1 m/s---
    2 Wouter Vr...wenvelder 17,13 +1.4 m/s17,42
    3 Bas Uitbeijerse 17,16 +1.4 m/s17,25
    4 Evan de Schrijver 17,21 +1.4 m/s17,10
    5 Simon van Eeden 18,60 +0.1 m/s---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Evan de Schrijver 36,19 35,87
    2 Bas Uitbeijerse 36,27 35,85
    3 Wouter Vr...wenvelder 38,23 36,99
    4 Simon van Eeden 40,80 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stefan den Ouden 2:05,47 ---


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Paul Kivit 5:15,81 ---
    Jeffrey va...Noortwijk DNS ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Chris Verploegh 1,65 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Chris Verploegh 3,31 ---


    Masters vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Esther Dankwah 18,95 +1.2 m/s---


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Marina Voronina 2:26,07 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marlous Hagemann 13,49 -0.9 m/s---
    2 Kara Jessup 14,22 -0.9 m/s---
    3 Iza de Kort 15,45 -0.9 m/s---


    Meisjes Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marlous Hagemann 19,87 +1.2 m/s---


    Meisjes Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Janna van Burik 44,57 42,10


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Iza de Kort 2:47,15 ---


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Merel van ...Langkruis DNS ---


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Janna van Burik 17,55 +1.4 m/s16,00


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Dara Obot 43,31 ---
    2 Suzanne Giezeman 35,08 ---
    3 Tosca Smit 30,95 ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Dara Obot 12,56 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tosca Smit 43,93 ---
    2 Suzanne Giezeman 36,87 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tosca Smit DNS ---


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    Edikan Ekpo DNS 11,92


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Janna van Burik 4,68 4,93
    Livia Tromp DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Grace-Ann Pronk 12,91 -0.9 m/s12,81
    2 Esther Van der Pijl 13,75 -0.9 m/s---
    3 Sofie de Bruijn 15,47 -0.9 m/s---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Grace-Ann Pronk 19,25 +1.2 m/s19,78


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Esther Van der Pijl 44,96 ---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Nine van de Stadt DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Noor Kuiper 17,29 +1.4 m/s---
    3 Bente Valk 19,27 +1.4 m/s---
    4 Sofie de Bruijn 20,88 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Grace-Ann Pronk DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Nine van de Stadt DNS ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Nine van de Stadt 24,29 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Bal 1,40 ---
    Noor Kuiper DNS ---


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    Bente Valk DNS ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Bal 2,61 2,80


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Grace-Ann Pronk 4,75 ---
    2 Bente Valk 4,29 ---
    3 Sofie de Bruijn 3,71 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ileen Ridder 12,25 ---
    2 Laura Sijben 12,61 ---
    3 Saar Pieterse 12,91 ---
    4 Sabine van der Voorn 13,62 ---
    Hedda van Dort DNS ---
    Strea Ajise DNS ---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Hedda van Dort 20,18 +1.2 m/s---
    2 Strea Ajise 21,25 +1.2 m/s---
    3 Ronja Lange 22,85 +1.2 m/s---
    Denise de Does DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rosa Ellens 2:21,68 2:23,53
    2 Jildou Guest 2:35,17 ---
    3 Ronja Lange 2:36,95 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Saar Pieterse DNS ---


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sophia De ...y Fortman 5:39,21 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Denise de Does 13,94 +0.5 m/s---
    2 Lizelotte Bouvy 15,08 +0.5 m/s---
    Saar Pieterse DNF ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Sandy De Does 26,45 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Lizelotte Bouvy 10,23 ---
    2 Laura Sijben 8,88 ---
    3 Felicia Vogeland 7,79 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Laura Sijben 25,87 33,52 36,03 30,59 36,03 ---
    Ileen Ridder - - - - DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Denise de Does 1,45 ---
    Sandy De Does DNS ---


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sandy De Does 2,41 ---
    2 Lizelotte Bouvy 2,31 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Denise de Does 4,42 3,70 4,19 4,42 +0.0 m/s---
    2 Jildou Guest 2,84 3,73 3,98 3,98 ---
    3 Saar Pieterse 3,20 3,45 3,52 3,52 ---
    4 Ileen Ridder 3,42 3,10 3,22 3,42 +0.0 m/s---
    5 Sabine van der Voorn 3,01 3,21 2,82 3,21 ---
    Laura Sijben - DNS ---
    Lizelotte Bouvy - DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Isis Ferrier 8,28 +2.6 m/s---
    2 Rosalie van Wouwen 8,83 +1.9 m/s---
    3 Roos Osse 9,07 +2.6 m/s---
    3 Alida Tanggahma 9,07 +2.6 m/s---
    5 Nikki Verweij 9,19 +2.6 m/s---
    6 Eva Rek 9,22 +1.9 m/s---
    7 Sterre Windhorst 9,23 +1.9 m/s---
    8 Jade Wormer 9,24 +1.9 m/s9,07
    9 Oceane Zemering 9,54 +2.6 m/s---
    10 Robin Bartfai 9,82 +2.6 m/s---
    11 Fee van Eijk 10,15 +2.6 m/s---
    12 Joyce Zegwaart 10,45 +1.9 m/s---
    13 Tara Dijkhuizen 10,87 +1.9 m/s---
    14 Simone Vilain 11,02 +1.9 m/s---
    Lois van Gemert DNS ---
    Rosa Ten Berg DNS ---
    Liva Konat DNS ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotta Lange 3:46,64 ---
    2 Fee van Eijk 3:49,05 ---
    3 Lois van Gemert 4:00,36 ---
    4 Simone Vilain 4:15,02 ---
    5 Tara Dijkhuizen 4:15,31 ---
    6 Joyce Zegwaart 4:32,89 ---
    Rosa Ten Berg DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Isis Ferrier 10,54 +1.3 m/s---
    2 Rosalie van Wouwen 11,22 +1.9 m/s---
    3 Alida Tanggahma 11,55 +1.3 m/s---
    4 Oceane Zemering 12,86 +1.3 m/s---
    5 Roos Osse 12,91 +1.3 m/s---
    6 Eva Rek 14,00 +1.9 m/s---
    7 Joyce Zegwaart 14,07 +1.9 m/s---
    Rosa Ten Berg DNS ---
    Liva Konat DNS ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Nikki Verweij 23,37 ---
    2 Isis Ferrier 19,97 ---
    3 Jade Wormer 19,41 20,19
    4 Lotta Lange 18,10 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Nikki Verweij 9,96 8,67 9,60 9,96 9,96 ---
    2 Lotta Lange 8,66 8,81 9,01 9,01 ---
    3 Jade Wormer 7,16 7,47 7,78 7,78 9,07
    4 Fee van Eijk 7,16 7,25 7,78 7,78 ---
    5 Tara Dijkhuizen 4,57 4,60 4,60 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Nikki Verweij 24,87 27,31 25,02 25,97 27,31 ---
    2 Rosalie van Wouwen 21,28 15,85 18,22 21,28 ---
    3 Lotta Lange 19,48 19,63 11,69 19,63 ---
    4 Roos Osse 11,52 16,75 13,74 16,75 ---
    5 Simone Vilain 11,58 13,02 13,02 ---
    6 Tara Dijkhuizen 11,05 12,35 11,41 12,35 ---
    7 Jade Wormer 10,85 12,03 11,75 12,03 15,74


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Alida Tanggahma 1,35 ---
    2 Robin Bartfai 1,20 ---
    3 Fee van Eijk 1,00 ---
    Liva Konat DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Isis Ferrier 4,80 4,71 4,80 ---
    2 Oceane Zemering 4,46 3,73 3,64 4,46 ---
    3 Alida Tanggahma 4,23 4,10 4,17 4,23 ---
    4 Rosalie van Wouwen 4,02 4,06 4,06 ---
    5 Roos Osse 3,91 3,85 3,91 ---
    6 Sterre Windhorst 3,64 3,71 3,71 ---
    7 Eva Rek 3,40 3,54 3,71 3,71 ---
    8 Robin Bartfai 3,20 3,27 3,29 3,29 ---
    9 Simone Vilain 2,77 2,62 2,77 ---
    Lois van Gemert - - - DNS ---
    Rosa Ten Berg - - - DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Aaliyah Azerki 9,84 3:40,10 19,33 1,05 1709
    2 Meike Schumacher 9,99 3:55,07 18,12 1,00 1551
    3 Ayofemi Ma...e Akande 10,03 4:13,09 16,71 1,00 1439
    4 Lara Koelewijn 10,41 4:14,39 15,20 1,00 1354
    5 Merel de Geus 11,26 4:03,89 15,53 0,95 1259
    6 Anna Scalzo 11,07 4:28,71 14,74 1,00 1201
    7 Silke Kremer 12,67 5:00,17 9,09 0,85 704
    8 Chloe Robben 12,16 DNF 13,36 0,90 689


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Mieke Hentenaar 9,91 3:55,01 6,39 3,33 1745
    2 Marit Treebusch 9,57 4:06,92 5,56 3,56 1737
    3 Lisa Zomerveld 10,39 3:55,61 4,54 3,65 1613
    4 Sari Labrijn 10,83 4:13,10 6,63 3,50 1577
    5 Ella De Craemer 10,80 3:56,90 4,27 3,21 1444
    6 Sara Sjoerdsma 11,32 4:18,44 4,28 3,00 1239
    7 Xiomara Hamer DNS DNS DNS DNS 0
    7 Marie Meerts DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Evi Lieuwma 7,17 3:53,14 4,86 1,10 1712
    2 Raiza van der Krogt 7,31 4:01,06 4,47 1,00 1542
    3 Evi Eggink 7,39 4:18,47 3,39 0,90 1292
    5 Milou Bergwerff 7,62 4:39,60 3,12 1,05 1253
    6 Aitana Munoz 7,85 4:32,81 3,04 0,95 1158
    7 Chiara Lupo 8,17 5:07,37 3,65 0,80 930
    8 Jayda Daoudi 8,21 5:12,85 3,41 0,80 888
    9 Mille van den Berg 8,30 4:41,31 2,19 0,80 861
    10 Julie Brekelmans 7,39 DNS 2,45 0,85 839
    11 Lisa de Zwart 8,41 6:00,15 2,33 0,90 717
    12 Willemijn Pieterse 8,62 4:56,49 2,13 DNS 560
    13 Carlijn va...der Kraan DNS DNS DNS DNS 0
    13 Pippa Schrama DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Yldau van der Kooi 7,80 2:23,32 21,54 2,75 1307
    2 Jill Heijnen 7,81 2:28,14 15,28 2,94 1215
    3 Tirza Kerpershoek 7,78 2:36,45 14,92 2,83 1135
    4 Asta Lentze 7,78 2:34,49 14,93 2,45 1072
    5 Eefje Schoenmakers 8,01 2:38,46 13,01 2,65 1013
    6 Sofia Arafa 7,81 2:36,24 12,36 2,43 1007
    7 Senna Blanco Neira 7,89 2:38,29 7,70 2,81 963
    8 Anne Tak 8,21 2:58,12 11,66 2,59 832
    9 Fleur Verhagen 9,00 2:50,32 15,56 2,33 772
    10 Lexie Hofstede 8,59 2:53,81 9,35 2,37 707
    11 Laura van Barneveld 9,14 2:55,55 10,52 2,66 704
    12 Rosa Koelewijn 8,59 3:05,58 11,73 2,21 664
    13 Lucia Lopez Gomez 9,02 2:49,76 10,97 2,08 643
    14 Noor Keijzer 9,04 3:11,85 15,25 2,10 611


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sara Jereb 8,61 2:54,33 7,90 2,25 647
    2 Donna Conradie 8,77 2:43,73 6,65 2,10 624
    3 Didi van Antwerpen 9,63 2:52,89 11,69 2,08 564
    4 Annabel Verhagen 9,27 3:00,60 8,79 2,19 533
    5 Elfi Kradolfer 8,65 3:22,62 6,71 2,23 500
    6 Emma Kradolfer 9,60 2:54,98 7,12 1,81 407
    7 Eline van Schaik 9,42 3:22,87 5,41 2,02 323


    Senioren vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ilse Knijnenburg 19,77 +1.2 m/s20,03


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elsbeth Ciesluk 2:10,95 2:08,02


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elsbeth Ciesluk 4:55,60 4:21,04
    2 Birgit Vanson 4:55,66 ---
    Anne van den Bosch DNS ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    Zoë Tromp DNS ---


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Fleurine van Beek 2,81 ---