Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Robin Huber
  • Senioren mannen - 100m - 11,21
Justin Verheul
  • Senioren mannen - 100m - 11,27
Robin Huber
  • Senioren mannen - 200m - 22,48
Joeri Schreijer
  • Senioren mannen - 400m - 51,16
Michiel de Kwaasteniet
  • Senioren mannen - 110mH - 17,25
Kay Geerlings
  • Senioren mannen - Discus - 36,80
Michiel de Kwaasteniet
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Joey Blangé
  • Senioren mannen - HSS - 13,25
Casey de Graaff
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,07

Hoogtepunten

Joeri Schreijer Msen 400m
  • 51,16
  • Casey de Graaff Vsen 100m
  • 13,07
  • Justin Verheul Msen 100m
  • 11,27
  • Anoeska Schreijer Vsen 200m
  • 29,08
  • Elsa de Lange Vsen Ver
  • 4,24
  • Robin Huber Msen 100m
  • 11,21
  • Niels van Deurzen Msen 800m
  • 2:01,32
  • Robin Huber Msen 200m
  • 22,48
  • Sanne Kooij Vsen 800m
  • 2:38,78
  • Anoeska Schreijer Vsen 400m
  • 1:08,56
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 11,21 +1.2 m/s11,14 754
    3 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,27 +1.2 m/s11,52 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 22,48 -0.6 m/s22,03 793
    4 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,19 -0.6 m/s23,36 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 51,16 51,10 754
    8 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 54,74 57,35 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:01,32 2:00,28 725
    16 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:16,68 2:20,80 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 21:26,04 18:00,00 244
    Timo de Geus AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 17,25 -0.5 m/s--- 640
    6 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 17,74 +1.6 m/s18,07 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 36,80 35,27 621
    8 Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen 31,39 36,00 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen 10,72 11,50 512
    10 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 10,22 12,17 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,85 2,02 725


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 13,25 -1.6 m/s13,57 702


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 13,07 -0.3 m/s12,91 664
    17 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 14,16 +0.3 m/s14,20 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 29,08 -1.5 m/s28,50 539


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:08,56 1:05,00 545


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Sanne Kooij AV Spirit ...d Vrouwen 2:38,78 --- 581
    18 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3:07,45 3:16,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Judith Meijer AV Spirit ...d Vrouwen 14:27,00 --- 205


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 18,37 +1.7 m/s18,89 447


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 16,10 --- 215


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Sanne Kooij AV Spirit ...d Vrouwen 6,97 --- 365


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 4,24 +0.0 m/s--- 486