Vereniging 'Voorne Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Evi Verdonkschot
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,87

Hoogtepunten

Luc Giele Msen 400m
  • 56,66
  • Eileen Oldenburger Vsen Hoog
  • 1,45
  • Pim Groen Msen Discus
  • 36,54
  • Eileen Oldenburger Vsen 400m
  • 1:09,25
  • Nadine Doorduin Vsen 100m
  • 13,78
  • Evi Verdonkschot Vsen Ver
  • 4,87
  • Sven Noordermeer Msen Hoog
  • 1,70
  • Pim Groen Msen Kogel
  • 12,06
  • Luc Giele Msen HSS
  • 11,81
  • Ninke Noordermeer Vsen 800m
  • 2:40,09
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 12,23 -0.5 m/s12,17 534
    23 Tom Bouman Voorne Atl...ek Mannen 13,53 -0.2 m/s13,55 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 26,36 -1.6 m/s26,60 448


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 56,66 53,25 542


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Jos-Willem...n de Laar Voorne Atl...ek Mannen 2:31,65 2:18,99 315
    Harry van den Band Voorne Atl...ek Mannen DNS 2:11,24 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Tjark Klee Voorne Atl...ek Mannen 18:42,83 18:10,34 446


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 36,54 --- 616
    16 Tom Bouman Voorne Atl...ek Mannen 26,99 25,84 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 12,06 --- 604
    15 Tom Bouman Voorne Atl...ek Mannen 9,54 8,91 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 1,70 1,75 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 11,81 +2.1 m/s10,55 547


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Nadine Doorduin Voorne Atl...k Vrouwen 13,78 -1.2 m/s13,48 543
    24 Maria Bareman Voorne Atl...k Vrouwen 15,11 +0.2 m/s15,12 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 29,69 -2.9 m/s29,57 501
    20 Anouk Goudriaan Voorne Atl...k Vrouwen 32,24 -1.6 m/s32,41 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1:09,25 1:12,99 528
    15 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 1:12,07 1:11,53 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:40,09 2:40,00 568


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Anita van den Band Voorne Atl...k Vrouwen 15:43,99 16:07,57 92


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 17,59 -0.5 m/s--- 507
    9 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 19,08 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Diana Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 24,82 24,42 433
    26 Anita van den Band Voorne Atl...k Vrouwen 14,06 15,00 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Diana Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,26 472
    21 Maria Bareman Voorne Atl...k Vrouwen 7,03 7,26 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1,45 1,51 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 4,87 +0.0 m/s5,19 645
    13 Nadine Doorduin Voorne Atl...k Vrouwen 4,37 -1.1 m/s4,12 0