Vereniging 'DJA' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Alwin Roovers
  • Senioren mannen - 5000m - 15:47,09
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - 110mH - 15,46
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - Hoog - 2,00
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,68
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,45
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Niels Hanegraaf Msen Hoog
  • 2,00
  • Sabine Monden Vsen Hoog
  • 1,55
  • Stephan Sweep Msen 100m
  • 11,74
  • Niels Hanegraaf Msen 110mH
  • 15,46
  • Sabine Monden Vsen Kogel
  • 10,45
  • Alwin Roovers Msen 5000m
  • 15:47,09
  • Sanne Schellekens Vsen Ver
  • 4,66
  • Sabine Monden Vsen 100mH
  • 16,68
  • Niels Hanegraaf Msen HSS
  • 12,57
  • Bowien Snepvangers Vsen Kogel
  • 9,80
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Stephan Sweep DJA Mannen 11,74 +1.7 m/s11,85 635
    16 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,48 -0.2 m/s12,40 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Maurice Raats DJA Mannen 25,62 -2.9 m/s25,30 506
    17 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 25,78 -2.9 m/s25,00 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Stephan Sweep DJA Mannen 55,11 54,50 598
    16 Maurice Raats DJA Mannen 58,14 56,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Mark Buiks DJA Mannen 2:08,77 2:04,00 606
    17 Steven van Dievoet DJA Mannen 2:17,28 2:20,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Alwin Roovers DJA Mannen 15:47,09 14:16,99 741
    15 Sam Schrauwen DJA Mannen 21:37,00 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Niels Hanegraaf DJA Mannen 15,46 +2.2 m/s15,30 801
    11 Richard Kalis DJA Mannen 20,30 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Olivier van Namen DJA Mannen 27,29 --- 411


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Olivier van Namen DJA Mannen 9,86 --- 450
    17 Richard Kalis DJA Mannen 9,14 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Niels Hanegraaf DJA Mannen 2,00 --- 857


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Niels Hanegraaf DJA Mannen 12,57 +0.0 m/s--- 630
    18 Sam Schrauwen DJA Mannen 9,93 +0.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen Team 1 14,15 +0.3 m/s14,00 485
    23 Mirte Hereijgers DJA Vrouwen Team 2 14,58 +1.8 m/s14,47 421
    28 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen Team 1 15,43 +0.0 m/s15,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sanne Schellekens DJA Vrouwen Team 1 30,12 -2.9 m/s30,00 474
    18 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 1 31,64 -1.6 m/s31,50 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen Team 1 1:08,53 1:08,00 545


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Eva Vermeeren DJA Vrouwen Team 1 3:01,14 2:50,00 389
    16 Lynn van Hassel DJA Vrouwen Team 1 3:06,64 2:50,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen Team 1 13:55,62 --- 257


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen Team 1 16,68 +1.1 m/s16,43 583
    10 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 1 19,31 +1.5 m/s20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen Team 1 26,62 --- 473
    8 Manon Schellekens DJA Vrouwen Team 1 26,51 --- 0
    19 Ans Schel...-Frijters DJA Vrouwen Team 2 18,41 --- 278


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sabine Monden DJA Vrouwen Team 1 10,45 --- 620
    5 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen Team 1 9,80 --- 0
    25 Mirte Hereijgers DJA Vrouwen Team 2 6,66 --- 340


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sabine Monden DJA Vrouwen Team 1 1,55 --- 779


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Sanne Schellekens DJA Vrouwen Team 1 4,66 +0.4 m/s--- 594
    16 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 0