Vereniging 'Delta Sport' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jolanda 't Jong Vsen 400m
  • 1:08,23
  • Jolanda 't Jong Vsen Hoog
  • 1,35
  • Emma van Mourik Vsen 800m
  • 2:44,25
  • Nadine de Rijke Vsen Kogel
  • 9,04
  • Maud van Liere Vsen Kogel
  • 9,16
  •  

    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Mandy Heppener Delta Sport Vrouwen 14,56 +0.0 m/s14,70 424


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Linda de Vlieger Delta Sport Vrouwen 31,82 -0.7 m/s--- 377


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jolanda 't Jong Delta Sport Vrouwen 1:08,23 --- 552


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Emma van Mourik Delta Sport Vrouwen 2:44,25 2:33,00 529
    19 Laura Schreutelkamp Delta Sport Vrouwen 3:14,45 --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Laura Schreutelkamp Delta Sport Vrouwen 14:52,74 --- 165


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jolanda 't Jong Delta Sport Vrouwen 19,98 -0.5 m/s--- 339


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Nadine de Rijke Delta Sport Vrouwen 27,65 --- 495
    18 Linda de Vlieger Delta Sport Vrouwen 18,56 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Maud van Liere Delta Sport Vrouwen 9,16 --- 531
    12 Nadine de Rijke Delta Sport Vrouwen 9,04 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jolanda 't Jong Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Mandy Heppener Delta Sport Vrouwen 4,21 -0.8 m/s--- 478
    22 Maud van Liere Delta Sport Vrouwen 3,83 +0.0 m/s--- 0