Vereniging 'DAK' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Ahmed Abubakar
  • Senioren mannen - 5000m - 16:42,70
Daphne van Zandvoort
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:26,43

Hoogtepunten

Ahmed Abubakar Msen 5000m
  • 16:42,70
  • Daphne van Zandvoort Vsen 800m
  • 2:26,43
  • Geert de Gouw Msen 400m
  • 54,75
  • Maaike van Delft Vsen 400m
  • 1:03,12
  • Stijn van Nierop Msen 400m
  • 54,52
  • Maaike van Delft Vsen Ver
  • 4,62
  • Geert Elferink Msen HSS
  • 12,81
  • Stijn van Nierop Msen 200m
  • 24,09
  • Bregje van Beurden Vsen 100m
  • 14,13
  • Daphne van Zandvoort Vsen 200m
  • 27,39
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Antoine va...er Sanden DAK Mannen Team 1 12,24 +1.7 m/s11,88 532
    15 Geert Elferink DAK Mannen Team 1 12,38 -0.5 m/s12,00 0
    22 Rob Kraneveld DAK Mannen Team 2 13,09 -0.5 m/s12,30 375


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Stijn van Nierop DAK Mannen Team 1 24,09 -1.2 m/s23,55 636
    15 Antoine va...er Sanden DAK Mannen Team 1 25,31 -2.9 m/s24,05 0
    23 Rob Kraneveld DAK Mannen Team 2 28,09 -2.9 m/s24,91 325


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Stijn van Nierop DAK Mannen Team 1 54,52 51,13 620
    9 Geert de Gouw DAK Mannen Team 1 54,75 53,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Harry van Ham DAK Mannen Team 1 2:12,52 2:04,00 552


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ahmed Abubakar DAK Mannen Team 1 16:42,70 16:00,00 637


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Geert de Gouw DAK Mannen Team 1 18,11 +2.2 m/s18,00 574
    8 Geert Elferink DAK Mannen Team 1 18,65 +2.2 m/s18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Martien van Weert DAK Mannen Team 1 30,86 30,00 494


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Martien van Weert DAK Mannen Team 1 9,55 9,50 427
    18 Olaf Tuerlings DAK Mannen Team 1 8,88 9,50 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Olaf Tuerlings DAK Mannen Team 1 1,70 1,85 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Geert Elferink DAK Mannen Team 1 12,81 -0.5 m/s13,52 655
    14 Harry van Ham DAK Mannen Team 1 10,35 +1.7 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Bregje van Beurden DAK Vrouwen 14,13 +0.3 m/s14,00 488
    30 Wilma Linders DAK Vrouwen 16,36 +0.0 m/s15,03 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Daphne van Zandvoort DAK Vrouwen 27,39 -3.0 m/s27,04 655


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Maaike van Delft DAK Vrouwen 1:03,12 59,30 685


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daphne van Zandvoort DAK Vrouwen 2:26,43 2:26,00 712


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    24 Erica van Nierop DAK Vrouwen 14,92 --- 181
    25 Laura de Gier DAK Vrouwen 14,61 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    27 Laura de Gier DAK Vrouwen 5,74 --- 260
    Bregje van Beurden DAK Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Antonique de Vaan DAK Vrouwen 1,20 --- 348


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Maaike van Delft DAK Vrouwen 4,62 +0.0 m/s--- 584