Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Justin Francois Msen Discus
  • 30,89
  • Rik Derks Msen 800m
  • 2:13,51
  • Kim Bakker Vsen Kogel
  • 8,76
  • Mart Noteboom Msen Hoog
  • 1,60
  • Angela van Haaften Vsen 800m
  • 2:55,02
  • Justin Francois Msen Kogel
  • 11,78
  • Vera van As Vsen 100m
  • 13,92
  • Vera van As Vsen 200m
  • 29,18
  • Nicky van Rijswijk Vsen Kogel
  • 7,95
  • Rik Derks Msen 400m
  • 57,14
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Jelmer Surewaard AV Groene ...er Mannen 12,54 -0.2 m/s14,03 474
    21 Rico Stroobant AV Groene ...er Mannen 12,92 -0.2 m/s13,80 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Rico Stroobant AV Groene ...er Mannen 26,73 -1.6 m/s--- 421


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Rik Derks AV Groene ...er Mannen 57,14 56,80 525


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Rik Derks AV Groene ...er Mannen 2:13,51 2:14,63 538


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Frank van der Made AV Groene ...er Mannen 18:29,09 17:20,45 466


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 30,89 --- 494


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,78 --- 585


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Mart Noteboom AV Groene ...er Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Jelmer Surewaard AV Groene ...er Mannen 10,90 +1.9 m/s--- 444


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 13,92 -1.2 m/s13,58 520


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 29,18 -1.5 m/s28,56 533


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Kim Holling AV Groene ...r Vrouwen 1:21,87 --- 280


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 2:55,02 --- 436


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 13:09,00 --- 341


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 19,96 +1.7 m/s19,64 340


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 22,33 --- 375
    15 Kim Holling AV Groene ...r Vrouwen 21,99 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 8,76 --- 502
    19 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 7,95 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 4,03 +0.0 m/s--- 431