Vereniging 'Atledo' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Benno Snepvangers
  • Senioren mannen - 800m - 1:57,12
Jaïr van Winkel
  • Senioren mannen - 5000m - 16:58,85
Bram Denissen
  • Senioren mannen - 110mH - 16,59
Ralph Jacobs
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Lekan Dalenberg
  • Senioren mannen - HSS - 14,30

Hoogtepunten

Bram Denissen Msen 110mH
  • 16,59
  • Lekan Dalenberg Msen HSS
  • 14,30
  • Shannon Sprangers Vsen Kogel
  • 8,64
  • Laura Mulder Vsen 100m
  • 15,55
  • Anne Leemans Vsen 100m
  • 15,27
  • Benno Snepvangers Msen 200m
  • 23,43
  • Benno Snepvangers Msen 800m
  • 1:57,12
  • Anne Leemans Vsen 400m
  • 1:16,20
  • Jelle de Roon Msen 400m
  • 52,84
  • Shannon Sprangers Vsen Discus
  • 18,82
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Mark Schellekens Atledo Mannen 12,89 -0.2 m/s--- 410
    Bram Denissen Atledo Mannen DQ 11,60 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Benno Snepvangers Atledo Mannen 23,43 -0.6 m/s23,00 698
    18 Ralph Jacobs Atledo Mannen 26,05 -2.9 m/s25,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Jelle de Roon Atledo Mannen 52,84 52,50 685


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Benno Snepvangers Atledo Mannen 1:57,12 1:58,00 798


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jaïr van Winkel Atledo Mannen 16:58,85 16:25,00 608
    11 Wouter Stokkermans Atledo Mannen 19:30,02 17:30,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Bram Denissen Atledo Mannen 16,59 +2.2 m/s17,50 696
    10 Glenn Pols Atledo Mannen 18,90 +1.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Glenn Pols Atledo Mannen 31,39 --- 506
    12 Mark Schellekens Atledo Mannen 30,55 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Glenn Pols Atledo Mannen 10,59 --- 503
    16 Mark Schellekens Atledo Mannen 9,19 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 14,30 +0.0 m/s--- 810


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    27 Anne Leemans AV Spirido...o Vrouwen 15,27 +0.2 m/s--- 326
    29 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 15,55 +0.2 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Anne Leemans AV Spirido...o Vrouwen 1:16,20 --- 381


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3:23,65 --- 238


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Meike Haarbosch AV Spirido...o Vrouwen 22,55 +1.5 m/s--- 198


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Shannon Sprangers AV Spirido...o Vrouwen 18,82 --- 288
    23 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 15,56 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Shannon Sprangers AV Spirido...o Vrouwen 8,64 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    24 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3,19 +0.0 m/s--- 192
    25 Meike Haarbosch AV Spirido...o Vrouwen 3,12 +0.0 m/s--- 0