Vereniging 'ACW `66' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Dana De Groot
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Dana De Groot Vsen Hoog
  • 1,55
  • Dana De Groot Vsen Ver
  • 4,48
  • Laura Eldred Vsen 400m
  • 1:11,58
  • Jesse Buckmann Msen Hoog
  • 1,70
  • Jordy Van Kuyk Msen 100m
  • 11,74
  • Noortje Van der Mast Vsen 100m
  • 14,51
  • Lotje Birker Vsen 200m
  • 30,88
  • Sander Demmers Msen 5000m
  • 17:04,56
  • Cedric Vos Msen 400m
  • 57,01
  • Jordy Van Kuyk Msen 200m
  • 24,26
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Jordy Van Kuyk ACW `66 Mannen 11,74 -0.2 m/s--- 635


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Jordy Van Kuyk ACW `66 Mannen 24,26 -1.6 m/s--- 621


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Cedric Vos ACW `66 Mannen 57,01 --- 530


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jorrit Ivens ACW `66 Mannen 2:14,51 --- 524
    18 Jason Smits ACW `66 Mannen 2:19,75 --- 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sander Demmers ACW `66 Mannen 17:04,56 --- 599


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Jesse Buckmann ACW `66 Mannen 20,48 -0.5 m/s--- 421
    Julian Buckmann ACW `66 Mannen DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Bram Van der Mast ACW `66 Mannen 21,88 --- 274
    20 Julian Buckmann ACW `66 Mannen 16,64 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Bram Van der Mast ACW `66 Mannen 7,79 --- 289
    22 Jorrit Ivens ACW `66 Mannen 6,73 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jesse Buckmann ACW `66 Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Julian Buckmann ACW `66 Mannen 10,25 -0.3 m/s--- 367
    17 Jason Smits ACW `66 Mannen 10,14 +0.5 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Noortje Van der Mast ACW `66 Vrouwen 14,51 +0.2 m/s--- 431


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Lotje Birker ACW `66 Vrouwen 30,88 -0.7 m/s--- 430


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Laura Eldred ACW `66 Vrouwen 1:11,58 --- 476
    17 Noortje Van der Mast ACW `66 Vrouwen 1:14,36 --- 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Samantha Eldred ACW `66 Vrouwen 2:58,41 --- 410


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Lianne Ivens ACW `66 Vrouwen 12:39,30 --- 401


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Lotje Birker ACW `66 Vrouwen 20,26 -0.5 m/s--- 322


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Hester Kleuskens ACW `66 Vrouwen 17,69 --- 258


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Samantha Eldred ACW `66 Vrouwen 7,51 --- 408
    26 Hester Kleuskens ACW `66 Vrouwen 6,58 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Dana De Groot ACW `66 Vrouwen 1,55 --- 779


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Dana De Groot ACW `66 Vrouwen 4,48 +0.0 m/s--- 548