Vereniging 'Typhoon' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Rein van Houwelingen
  • Senioren mannen - Kogel - 12,66
Delano Dresens
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Anna Zoë Moritz
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:01,40
Sarah Kortland
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,93
Anna Zoë Moritz
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,10

Hoogtepunten

Ahley Bastiaanse Msen 100m
  • 11,53
  • Anna Zoë Moritz Vsen 400m
  • 1:01,40
  • Anna Zoë Moritz Vsen Ver
  • 5,10
  • Sarah Kortland Vsen 100m
  • 13,39
  • Hristo Vermeer Msen 200m
  • 24,39
  • Rein van Houwelingen Msen Kogel
  • 12,66
  • Sarah Kortland Vsen 200m
  • 27,48
  • Sarah Kortland Vsen 100mH
  • 15,93
  • Ahley Bastiaanse Msen 200m
  • 23,54
  • Delano Dresens Msen Hoog
  • 1,75
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Ahley Bastiaanse Typhoon Mannen 11,53 +1.7 m/s11,60 681
    10 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 12,11 -0.5 m/s12,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Ahley Bastiaanse Typhoon Mannen 23,54 -1.2 m/s23,60 687
    13 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 24,39 -2.9 m/s25,00 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Dinand Tukker Typhoon Mannen 55,45 53,60 585


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Christiaan Korte Typhoon Mannen 2:10,21 2:15,00 585
    11 Rick Bogaard Typhoon Mannen 2:12,54 2:15,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Yannick Smits Typhoon Mannen 17:15,35 16:50,00 580
    9 Jacco van der Vliet Typhoon Mannen 18:34,14 16:50,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Dinand Tukker Typhoon Mannen 17,68 +2.2 m/s16,50 607


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
    3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
    4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
    5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
    6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
    7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
    8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
    9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
    10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
    11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
    12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
    13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
    14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Rein van Houwelingen Typhoon Mannen 35,71 --- 599


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rein van Houwelingen Typhoon Mannen 12,66 --- 643


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Delano Dresens Typhoon Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Delano Dresens Typhoon Mannen 11,05 +3.1 m/s--- 461
    10 Damian Dresens Typhoon Mannen 11,04 +0.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Sarah Kortland Typhoon Vrouwen 13,39 -1.2 m/s13,30 608
    6 Anna Zoë Moritz Typhoon Vrouwen 13,43 -0.3 m/s13,10 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Sarah Kortland Typhoon Vrouwen 27,48 -3.0 m/s27,70 649


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Anna Zoë Moritz Typhoon Vrouwen 1:01,40 1:00,20 735


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sarah Kortland Typhoon Vrouwen 15,93 +1.1 m/s15,80 653


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Anna Zoë Moritz Typhoon Vrouwen 5,10 -2.6 m/s--- 701