Vereniging 'Vereniging Zeeland Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]'

Prijzen

Carolien van de Kreeke-Abrahamse
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:28,45
Vera Wisse
  • Senioren vrouwen - Discus - 36,96
Marieke Riemens
  • Senioren vrouwen - Kogel - 13,31

Hoogtepunten

Carolien van de Kreeke-Abrahamse Vsen 800m
  • 2:28,45
  • Marieke Riemens Vsen Kogel
  • 13,31
  • Marieke Riemens Vsen Hoog
  • 1,40
  • Marieke Riemens Vsen 400m
  • 1:07,47
  • Vera Wisse Vsen Discus
  • 36,96
  •  

    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    21 Anne van Driessche Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 14,56 +1.8 m/s14,50 424


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    15 Anne van Driessche Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 30,52 -0.7 m/s--- 450


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    6 Marieke Riemens Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 1:07,47 1:10,00 571


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    2 Carolien v...Abrahamse Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 2:28,45 2:28,57 689


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    9 Margot Thuy Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 13:11,51 --- 336


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    18 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 20,37 +1.5 m/s20,97 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
    2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
    3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
    5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
    6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
    6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
    8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
    10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
    11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
    12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
    13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
    14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
    15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
    16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Vera Wisse Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 36,96 --- 680
    6 Audrey de Beule Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 27,01 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 13,31 --- 798
    10 Audrey de Beule Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 9,16 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Marieke Riemens Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 1,40 --- 615


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    14 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen 4,35 +0.0 m/s--- 515