Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Robin Huber
  • Senioren mannen - 100m - 11,35
Justin Verheul
  • Senioren mannen - 100m - 11,35
Robin Huber
  • Senioren mannen - 200m - 22,34
Justin Verheul
  • Senioren mannen - 200m - 22,58
Joeri Schreijer
  • Senioren mannen - 400m - 51,27
Michiel de Kwaasteniet
  • Senioren mannen - 110mH - 17,26
Joey Blangé
  • Senioren mannen - Kogelsl - 33,71
Michiel de Kwaasteniet
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Casey de Graaff
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,00
Denise van de Linde
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Joeri Schreijer Msen 400m
  • 51,27
  • Justin Verheul Msen 200m
  • 22,58
  • Denise van de Linde Vsen Hoog
  • 1,50
  • Michiel de Kwaasteniet Msen Hoog
  • 1,90
  • Anoeska Schreijer Vsen 200m
  • 28,50
  • Elsa de Lange Vsen Ver
  • 4,54
  • Denise van de Linde Vsen 100m
  • 13,15
  • Casey de Graaff Vsen 100m
  • 13,00
  • Robin Huber Msen 100m
  • 11,35
  • Robin Huber Msen 200m
  • 22,34
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,14 0
    2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,17 722


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 22,34 -0.2 m/s22,03 807
    3 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 22,58 -0.2 m/s22,78 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 51,27 51,66 750
    Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,44 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:04,41 2:00,28 674
    16 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:21,13 2:14,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 20:32,03 19:30,00 305
    Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 17,26 +1.0 m/s--- 640
    12 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 21,43 -6.1 m/s17,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 10,97 11,57 530
    6 Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen 10,86 11,50 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 33,71 31,57 553
    7 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 23,14 30,00 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02 769


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 5,74 5,99 6,05 6,12 6,12 +1.4 m/s6,60 632


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 13,00 +2.5 m/s12,88 676
    5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 13,15 +2.5 m/s13,30 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 28,50 +0.1 m/s28,50 578
    13 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 29,79 -2.9 m/s28,94 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:09,74 1:06,00 517


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 5:33,27 5:25,00 491


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 19,12 -2.0 m/s--- 394


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    28 Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen 7,02 --- 369


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 25,26 --- 506


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 4,53 4,54 4,26 3,95 4,54 +0.8 m/s--- 563
    28 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3,62 3,57 3,50 3,47 3,62 +0.9 m/s--- 0