Vereniging 'Fortius' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Tibo Visser
  • Senioren mannen - 800m - 1:59,79
Ruben van Ameijden
  • Senioren mannen - Kogel - 12,48
Jurgen van Berkum
  • Senioren mannen - Ver - 6,19
Milet Hoornaar
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,94
Milet Hoornaar
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,98
Tes van Noort
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Milet Hoornaar Vsen 100m
  • 12,94
  • Tibo Visser Msen 800m
  • 1:59,79
  • Dale Casilio Msen 200m
  • 23,77
  • Jurgen van Berkum Msen Ver
  • 6,19
  • Tes van Noort Vsen Hoog
  • 1,55
  • Jacqueline Janssen Vsen Hoog
  • 1,45
  • Miranda van Dijk Vsen 400m
  • 1:03,44
  • Levi Casilio Msen 200m
  • 23,17
  • Milet Hoornaar Vsen 200m
  • 26,98
  • Dale Casilio Msen 100m
  • 11,57
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Dale Casilio Fortius Mannen 11,57 +0.3 m/s11,40 672
    16 Kevin Waas Fortius Mannen 12,41 -1.8 m/s12,00 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Levi Casilio Fortius Mannen 23,17 -0.2 m/s23,00 723
    8 Dale Casilio Fortius Mannen 23,77 -0.2 m/s23,36 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinten van der Elst Fortius Mannen DNS 52,19 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tibo Visser Fortius Mannen 1:59,79 1:57,90 751


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Erwin van Diemen Fortius Mannen DNS 17:55,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 12,48 --- 632
    Robert Florusse Fortius Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 30,11 --- 490


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Kaan Mollaoglu Fortius Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jurgen van Berkum Fortius Mannen 6,08 6,19 X 6,18 6,19 +1.4 m/s--- 647
    Duane van Dijkhuizen Fortius Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Milet Hoornaar Fortius Vr...en Team 1 12,94 +2.5 m/s13,05 687
    8 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 13,51 +0.6 m/s13,42 0
    10 Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 2 13,74 +0.6 m/s13,60 549
    17 Karlijn Schouten Fortius Vr...en Team 2 14,57 +0.5 m/s14,07 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Milet Hoornaar Fortius Vr...en Team 1 26,98 +0.0 m/s26,85 686
    6 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 28,17 -0.9 m/s31,32 0
    7 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 28,22 +0.1 m/s28,78 597
    15 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 30,09 -0.9 m/s30,76 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Miranda van Dijk Fortius Vr...en Team 1 1:03,44 1:03,91 676
    16 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 1 1:12,15 1:14,72 0
    19 Amber Dekker Fortius Vr...en Team 2 1:17,98 1:13,50 348


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 5:38,97 5:33,59 463
    18 Eliza Damsteeg Fortius Vr...en Team 2 6:12,85 6:00,00 313
    Emy Sijssens Fortius Vr...en Team 1 DNS 6:00,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 17,99 -0.3 m/s16,80 475
    10 Jacqueline Janssen Fortius Vr...en Team 2 19,40 -2.0 m/s21,00 376
    12 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 1 20,03 -1.7 m/s20,35 0
    Maaike Boon Fortius Vr...en Team 2 DNF 18,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 8,98 --- 518
    17 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 2 8,46 --- 480


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 24,64 --- 495
    10 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 22,01 --- 0
    22 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 2 15,28 --- 301


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 1,55 --- 779
    6 Jacqueline Janssen Fortius Vr...en Team 2 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 4,67 4,83 4,81 4,49 4,83 -1.5 m/s--- 636
    8 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 4,65 4,64 4,77 4,64 4,77 -2.1 m/s--- 0
    13 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 1,50 4,12 4,25 4,45 4,45 -1.2 m/s--- 541
    16 Karlijn Schouten Fortius Vr...en Team 2 4,26 4,37 4,36 4,34 4,37 -1.2 m/s--- 0