Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Tomas van Wijngaarden
  • Senioren mannen - 800m - 2:03,44
Pieter Bakx
  • Senioren mannen - 5000m - 16:00,07
Yorma Wolters
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:03,02
Indah van Marrewijk
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,26

Hoogtepunten

Tomas van Wijngaarden Msen 800m
  • 2:03,44
  • Putri van Marrewijk Vsen 100m
  • 13,37
  • Indah van Marrewijk Vsen 100mH
  • 16,26
  • Pieter Bakx Msen 5000m
  • 16:00,07
  • Marshall Croes Msen 200m
  • 23,36
  • Annemieke Punter Vsen 400m
  • 1:02,79
  • Ruben de Vries Msen 100m
  • 11,43
  • Putri van Marrewijk Vsen 200m
  • 27,91
  • Marshall Croes Msen 100m
  • 11,42
  • Yorma Wolters Vsen 1500m
  • 5:03,02
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 11,42 +0.3 m/s11,42 706
    5 Ruben de Vries Rotterdam ...ek Mannen 11,43 +0.3 m/s11,38 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 23,36 -0.2 m/s23,15 705


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jose Pere...do Freire Rotterdam ...ek Mannen 54,02 52,45 639


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...ek Mannen 2:03,44 2:02,46 690


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 16:00,07 15,17 716
    11 Erwin Koens Rotterdam ...ek Mannen 19:11,06 17,49 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 9,50 --- 423


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Jan Gerrit Klok Rotterdam ...ek Mannen 15,36 --- 181


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Yanick Geluk Rotterdam ...ek Mannen 1,55 --- 444


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Yanick Geluk Rotterdam ...ek Mannen 5,24 5,38 5,48 3,76 5,48 -0.9 m/s--- 486


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Putri van Marrewijk Rotterdam ...k Vrouwen 13,37 +2.5 m/s12,99 611


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Putri van Marrewijk Rotterdam ...k Vrouwen 27,91 +0.0 m/s27,29 618


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:02,79 1:01,80 694


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Yorma Wolters Rotterdam ...k Vrouwen 5:03,02 5:01,34 658
    8 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 5:25,48 5:35,21 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Indah van Marrewijk Rotterdam ...k Vrouwen 16,26 -0.3 m/s17,24 621


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam ...k Vrouwen 9,59 --- 561
    20 Michelle ...ommestijn Rotterdam ...k Vrouwen 8,11 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam ...k Vrouwen 31,18 --- 608
    5 Michelle ...ommestijn Rotterdam ...k Vrouwen 29,27 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 --- 550


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    18 Putri van Marrewijk Rotterdam ...k Vrouwen 4,33 4,29 3,38 3,50 4,33 +1.5 m/s--- 510