Vereniging 'DJA' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Melvin Franken
  • Senioren mannen - 5000m - 16:18,79
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - 110mH - 16,54
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - Hoog - 2,05
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - Ver - 6,19
Paddy Herijgers
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:57,44
Bowien Snepvangers
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 33,95
Sanne Schellekens
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Sanne Schellekens
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,92

Hoogtepunten

Stephan Sweep Msen 200m
  • 24,22
  • Niels Hanegraaf Msen Hoog
  • 2,05
  • Manon Schellekens Vsen 400m
  • 1:06,86
  • Niels Hanegraaf Msen 110mH
  • 16,54
  • Sanne Schellekens Vsen Hoog
  • 1,50
  • Bowien Snepvangers Vsen Kogelsl
  • 33,95
  • Niels Hanegraaf Msen Ver
  • 6,19
  • Sanne Schellekens Vsen Ver
  • 4,92
  • Melvin Franken Msen 5000m
  • 16:18,79
  • Paddy Herijgers Vsen 1500m
  • 4:57,44
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Stephan Sweep DJA Mannen 12,24 -1.8 m/s11,74 532


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Stephan Sweep DJA Mannen 24,22 -1.5 m/s23,84 625


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Maurice Raats DJA Mannen 55,58 55,30 580


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Melvin Franken DJA Mannen 2:07,59 2:04,00 624
    14 Steven van Dievoet DJA Mannen 2:18,34 2:15,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Melvin Franken DJA Mannen 16:18,79 15:20,00 680


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Niels Hanegraaf DJA Mannen 16,54 -6.1 m/s15,30 700


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Olivier van Namen DJA Mannen 9,10 --- 393
    14 Richard Kalis DJA Mannen 8,73 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Richard Kalis DJA Mannen 21,41 --- 321
    19 Olivier van Namen DJA Mannen 13,71 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Niels Hanegraaf DJA Mannen 2,05 --- 900


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Niels Hanegraaf DJA Mannen 5,93 6,19 6,05 6,15 6,19 +1.4 m/s--- 647


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sabine Monden DJA Vrouwen Team 1 14,07 +0.6 m/s13,47 497
    20 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen Team 1 14,74 +0.6 m/s14,00 0
    25 Mirte Hereijgers DJA Vrouwen Team 2 15,16 +0.5 m/s14,47 340
    26 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen Team 2 15,29 +0.1 m/s15,34 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Manon Schellekens DJA Vrouwen Team 1 28,42 +0.1 m/s28,70 583
    16 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen Team 1 30,19 +0.1 m/s28,70 0
    24 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 2 31,54 -0.9 m/s30,90 392
    25 Tanya de Jongh DJA Vrouwen Team 2 31,70 -0.9 m/s31,64 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Manon Schellekens DJA Vrouwen Team 1 1:06,86 1:04,00 586


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Paddy Herijgers DJA Vrouwen Team 1 4:57,44 4:50,00 692
    19 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen Team 2 6:14,30 --- 307


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Sabine Monden DJA Vrouwen Team 1 17,57 -0.3 m/s16,43 508
    9 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 2 19,22 -1.7 m/s19,31 388


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen Team 1 9,23 --- 536
    19 Manon Schellekens DJA Vrouwen Team 1 8,19 --- 0
    24 Mirte Hereijgers DJA Vrouwen Team 2 7,34 --- 395


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen Team 1 33,95 --- 653
    17 Mirte Hereijgers DJA Vrouwen Team 2 17,16 --- 344


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sanne Schellekens DJA Vrouwen Team 1 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Sanne Schellekens DJA Vrouwen Team 1 4,92 X 4,44 4,74 4,92 +1.2 m/s--- 657
    22 Suzanne Snellen DJA Vrouwen Team 2 4,18 3,97 4,08 4,18 4,18 +0.9 m/s--- 471
    30 Tanya de Jongh DJA Vrouwen Team 2 3,43 3,26 3,43 3,35 3,43 +1.9 m/s--- 0