Vereniging 'Delta Sport' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mandy Heppener Vsen Ver
  • 4,19
  • Jolanda 't Jong Vsen 400m
  • 1:06,80
  • Maud van Liere Vsen Kogel
  • 8,59
  • Emma van Mourik Vsen 1500m
  • 5:46,58
  • Maud van Liere Vsen Hoog
  • 1,35
  •  

    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Mandy Heppener Delta Sport Vrouwen 14,76 +0.5 m/s14,30 395


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Linda de Vlieger Delta Sport Vrouwen 31,17 +0.3 m/s--- 413


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jolanda 't Jong Delta Sport Vrouwen 1:06,80 --- 587
    Inge van de Meeberg Delta Sport Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Emma van Mourik Delta Sport Vrouwen 5:46,58 5:20,00 426
    21 Laura Schreutelkamp Delta Sport Vrouwen 6:56,11 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Jolanda 't Jong Delta Sport Vrouwen 20,11 -2.0 m/s--- 331


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Maud van Liere Delta Sport Vrouwen 8,59 --- 490
    25 Mandy Heppener Delta Sport Vrouwen 7,19 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Linda de Vlieger Delta Sport Vrouwen 16,60 --- 331


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Maud van Liere Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    21 Mandy Heppener Delta Sport Vrouwen X 4,19 4,19 X 4,19 +2.0 m/s--- 473
    26 Linda de Vlieger Delta Sport Vrouwen X 3,45 3,78 3,71 3,78 -0.7 m/s--- 0