Vereniging 'DAK' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Stijn van Nierop
  • Senioren mannen - 400m - 52,06
Ahmed Abubakar
  • Senioren mannen - 5000m - 16:09,61
Geert de Gouw
  • Senioren mannen - 110mH - 17,14
Daphne van Zandvoort
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:00,30

Hoogtepunten

Daphne van Zandvoort Vsen 400m
  • 1:00,30
  • Stijn van Nierop Msen 400m
  • 52,06
  • Geert de Gouw Msen 400m
  • 53,01
  • Maaike van Delft Vsen Ver
  • 4,55
  • Tessa van Heeswijk Vsen Hoog
  • 1,30
  • Ahmed Abubakar Msen 5000m
  • 16:09,61
  • Geert de Gouw Msen 110mH
  • 17,14
  • Maaike van Delft Vsen 200m
  • 27,06
  • Nikki Bagchus Vsen 1500m
  • 5:34,29
  • Tobias van Roon Msen 800m
  • 2:03,59
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Antoine va...er Sanden DAK Mannen Team 1 12,33 -1.8 m/s12,00 515
    15 Aidan Blankers DAK Mannen Team 2 12,35 +0.6 m/s13,00 511
    23 Harry van Ham DAK Mannen Team 1 13,58 +0.6 m/s12,60 0
    24 Justus van Nierop DAK Mannen Team 2 13,60 +0.6 m/s13,10 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Stijn van Nierop DAK Mannen Team 1 23,99 -1.5 m/s23,55 645
    13 Antoine va...er Sanden DAK Mannen Team 1 24,13 -1.5 m/s24,10 0
    19 Aidan Blankers DAK Mannen Team 2 25,06 -0.7 m/s26,00 552
    Justus van Nierop DAK Mannen Team 2 DNS 27,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Stijn van Nierop DAK Mannen Team 1 52,06 51,65 717
    5 Geert de Gouw DAK Mannen Team 1 53,01 54,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tobias van Roon DAK Mannen Team 1 2:03,59 1:59,00 687
    9 Harry van Ham DAK Mannen Team 1 2:06,29 2:05,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ahmed Abubakar DAK Mannen Team 1 16:09,61 15:50,00 697


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Geert de Gouw DAK Mannen Team 1 17,14 +1.0 m/s--- 649
    6 Aidan Blankers DAK Mannen Team 2 19,00 -6.1 m/s18,00 512


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Olaf Tuerlings DAK Mannen Team 1 9,05 --- 389


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Olaf Tuerlings DAK Mannen Team 1 20,13 --- 293


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Geert Elferink DAK Mannen Team 1 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Geert Elferink DAK Mannen Team 1 5,33 4,87 5,33 -0.7 m/s--- 451


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Bregje van Beurden DAK Vrouwen 14,62 +0.5 m/s14,00 415
    24 Sanne Pulles DAK Vrouwen 15,14 +0.5 m/s14,48 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Maaike van Delft DAK Vrouwen 27,06 +0.0 m/s26,20 680
    17 Bregje van Beurden DAK Vrouwen 30,63 -2.9 m/s30,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Daphne van Zandvoort DAK Vrouwen 1:00,30 1:00,00 768


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Nikki Bagchus DAK Vrouwen 5:34,29 5:55,00 486
    15 Minke Mollink DAK Vrouwen 5:57,20 5:50,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Hanneke de Gouw DAK Vrouwen 26,02 -2.0 m/s22,00 52


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    30 Hanneke de Gouw DAK Vrouwen 6,59 --- 334
    31 Sanne Pulles DAK Vrouwen 6,36 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Laura de Gier DAK Vrouwen 21,54 --- 435


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Tessa van Heeswijk DAK Vrouwen 1,30 --- 484


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Maaike van Delft DAK Vrouwen 4,32 4,27 4,35 4,55 4,55 -0.9 m/s--- 566
    20 Tessa van Heeswijk DAK Vrouwen 4,20 3,78 X 4,10 4,20 +1.6 m/s--- 0