Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Justin Francois
  • Senioren mannen - Kogel - 12,06
Justin Francois
  • Senioren mannen - Kogelsl - 32,32

Hoogtepunten

Teun Sweere Msen 5000m
  • 17:38,30
  • Teun Sweere Msen 800m
  • 2:04,97
  • Veerle Maris Vsen 400m
  • 1:10,76
  • Vera van As Vsen 100m
  • 13,94
  • Vera van As Vsen 200m
  • 28,85
  • Justin Francois Msen Hoog
  • 1,75
  • Samet Yigit Msen 200m
  • 24,52
  • Vera van As Vsen Kogel
  • 8,57
  • Justin Francois Msen Kogel
  • 12,06
  • Marjolein de Vos Vsen Ver
  • 4,81
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Samet Yigit AV Groene ...er Mannen 12,24 +0.6 m/s12,30 532


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Samet Yigit AV Groene ...er Mannen 24,52 -0.7 m/s25,70 598


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Stef van Westerhuis AV Groene ...er Mannen 58,48 58,98 481


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Teun Sweere AV Groene ...er Mannen 2:04,97 --- 665


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Teun Sweere AV Groene ...er Mannen 17:38,30 --- 543


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 12,06 --- 604
    17 Stef van Westerhuis AV Groene ...er Mannen 7,68 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 32,32 --- 529


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 1,75 --- 634


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 13,94 +0.6 m/s13,80 517
    23 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 15,07 +0.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 28,85 +0.1 m/s28,58 554
    20 Anouk Bruynzeels AV Groene ...r Vrouwen 30,94 +0.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 1:10,76 --- 494
    17 Ymke Timmermans AV Groene ...r Vrouwen 1:12,77 1:09,56 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 5:47,77 --- 421


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 19,83 -1.7 m/s18,89 348


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 8,57 --- 489
    22 Kim Holling AV Groene ...r Vrouwen 7,63 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Marjolein de Vos AV Groene ...r Vrouwen 21,07 --- 426


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Ymke Timmermans AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Marjolein de Vos AV Groene ...r Vrouwen X X 4,81 4,65 4,81 +0.5 m/s--- 631
    23 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 4,03 4,05 4,02 4,12 4,12 +0.6 m/s--- 0