Vereniging 'Atledo' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Jelle de Roon
  • Senioren mannen - 400m - 52,10
Brik van Dusseldorp
  • Senioren mannen - 800m - 2:03,32
Rene Peeters
  • Senioren mannen - Kogelsl - 31,27
Lekan Dalenberg
  • Senioren mannen - Ver - 6,38

Hoogtepunten

Benno Snepvangers Msen 200m
  • 23,26
  • Anne Lodewijks Vsen Kogel
  • 7,17
  • Judith van Winkel Vsen 1500m
  • 5:21,37
  • Shannon Sprangers Vsen Kogel
  • 7,98
  • Bram Denissen Msen 200m
  • 23,93
  • Imke Denissen Vsen Hoog
  • 1,30
  • Jelle de Roon Msen 400m
  • 52,10
  • Lekan Dalenberg Msen Ver
  • 6,38
  • Brik van Dusseldorp Msen 800m
  • 2:03,32
  • Joyce Verhoef Vsen 200m
  • 30,90
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,71 +0.3 m/s11,64 641
    21 Scott Pols Atledo Mannen 12,78 +0.6 m/s12,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Benno Snepvangers Atledo Mannen 23,26 -1.5 m/s23,36 714
    10 Bram Denissen Atledo Mannen 23,93 -0.2 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jelle de Roon Atledo Mannen 52,10 52,84 715
    13 Lucien Kuijpers Atledo Mannen 1:04,02 --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 2:03,32 1:58,85 692


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jaïr van Winkel Atledo Mannen 16:42,85 16:05,32 636


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Bram Denissen Atledo Mannen 18,34 -6.1 m/s16,59 558
    9 Glenn Pols Atledo Mannen 19,68 +1.0 m/s18,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Martijn Flipsen Atledo Mannen 10,63 10,71 506
    8 Glenn Pols Atledo Mannen 10,60 10,61 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rene Peeters Atledo Mannen 31,27 35,00 511
    5 Tim Schellekens Atledo Mannen 29,69 30,00 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 1,75 634


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 6,25 6,38 6,21 5,84 6,38 +1.0 m/s6,57 689
    6 Bram Denissen Atledo Mannen 5,86 X 5,38 X 5,86 +0.5 m/s6,14 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    28 Anne Leemans AV Spirido...o Vrouwen 15,58 +0.1 m/s15,27 286
    29 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 15,68 +0.1 m/s15,55 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 30,90 -0.9 m/s30,61 428
    26 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 33,11 +0.3 m/s32,50 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Anne Leemans AV Spirido...o Vrouwen 1:16,58 1:15,03 374
    21 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 1:29,21 1:16,00 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Judith van Winkel AV Spirido...o Vrouwen 5:21,37 5:29,00 553


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 20,55 -1.7 m/s18,00 305


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Shannon Sprangers AV Spirido...o Vrouwen 7,98 8,64 444
    26 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 7,17 6,96 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 16,33 --- 325


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 1,30 1,35 484


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    29 Anne Leemans AV Spirido...o Vrouwen 3,46 3,29 3,42 3,14 3,46 -0.6 m/s--- 272
    31 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3,15 2,95 3,09 3,30 3,30 +1.6 m/s3,19 0