Vereniging 'ACW `66' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Dana De Groot
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Dana De Groot Vsen Hoog
  • 1,50
  • Noortje Van der Mast Vsen 400m
  • 1:10,37
  • Laura Eldred Vsen 200m
  • 30,83
  • Jordy Van Kuik Msen 100m
  • 12,04
  • Jordy Van Kuik Msen 200m
  • 24,30
  • Jesse Buckmann Msen Hoog
  • 1,70
  • Noortje Van der Mast Vsen 100m
  • 14,35
  • Dana De Groot Vsen Ver
  • 4,33
  • Jesse Buckmann Msen 110mH
  • 19,18
  • Remco Bertels Msen 400m
  • 56,46
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Jordy Van Kuik ACW `66 Mannen 12,04 +0.6 m/s--- 572
    18 Cedric Vos ACW `66 Mannen 12,57 +0.6 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jordy Van Kuik ACW `66 Mannen 24,30 -0.7 m/s--- 617
    20 Jason Smits ACW `66 Mannen 26,72 -0.7 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Remco Bertels ACW `66 Mannen 56,46 --- 549


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Jason Smits ACW `66 Mannen 2:21,60 --- 432


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Adam Stam ACW `66 Mannen 19:37,13 --- 372
    Dennis Mols ACW `66 Mannen DNF --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Jesse Buckmann ACW `66 Mannen 19,18 +1.0 m/s--- 501
    10 Remco Bertels ACW `66 Mannen 19,70 +1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Bram Van der Mast ACW `66 Mannen 7,01 --- 222
    20 Julian Buckmann ACW `66 Mannen 6,83 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Julian Buckmann ACW `66 Mannen 14,36 --- 155
    18 Bram Van der Mast ACW `66 Mannen 14,19 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Jesse Buckmann ACW `66 Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Remco Bertels ACW `66 Mannen 5,05 5,05 5,15 4,57 5,15 -1.1 m/s--- 408
    16 Julian Buckmann ACW `66 Mannen 4,87 4,17 4,53 4,27 4,87 +1.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Noortje Van der Mast ACW `66 Vrouwen 14,35 +0.1 m/s--- 454


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Laura Eldred ACW `66 Vrouwen 30,83 +0.3 m/s--- 432


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Noortje Van der Mast ACW `66 Vrouwen 1:10,37 --- 503


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Daphne Van der Lee ACW `66 Vrouwen 6:02,01 --- 358


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Dana De Groot ACW `66 Vrouwen 20,58 -2.0 m/s--- 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    27 Maxime Verdijk ACW `66 Vrouwen 7,09 --- 375
    32 Hester Kleuskens ACW `66 Vrouwen 6,32 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Hester Kleuskens ACW `66 Vrouwen 18,23 --- 367
    16 Maxime Verdijk ACW `66 Vrouwen 17,83 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Dana De Groot ACW `66 Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Dana De Groot ACW `66 Vrouwen 4,33 4,16 4,29 4,23 4,33 +1.3 m/s--- 510