Vereniging 'AV Fortuna' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]'

Prijzen

Kristel van den Berg
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:40,98

Hoogtepunten

Julia den Ouden Vsen Kogel
  • 9,30
  • Kristel van den Berg Vsen 1500m
  • 4:40,98
  • Anne Griffioen Vsen Ver
  • 4,38
  • Devi Robbemond Msen Kogel
  • 11,43
  • Jair Melfor Msen 100m
  • 12,16
  • Sophie Kunst Vsen Hoog
  • 1,45
  • Jair Melfor Msen 200m
  • 24,62
  • Jasper Zuidhof Msen 800m
  • 2:03,65
  • Davian Kerkhof Msen 110mH
  • 19,01
  • Elena Luijendijk Vsen Ver
  • 4,42
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Jair Melfor AV Fortuna Mannen 12,16 -1.8 m/s11,79 548
    18 Tom van Oudenaarden AV Fortuna Mannen 12,57 +0.6 m/s12,30 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Jair Melfor AV Fortuna Mannen 24,62 -1.5 m/s24,13 589
    21 Amin Boulakhras AV Fortuna Mannen 27,21 -0.7 m/s25,78 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Davian Kerkhof AV Fortuna Mannen DNS 56,50 0
    Luka Dries AV Fortuna Mannen DNS 59,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Jasper Zuidhof AV Fortuna Mannen 2:03,65 2:01,71 686


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Davian Kerkhof AV Fortuna Mannen 19,01 +1.0 m/s18,12 512
    10 Luuk Jochems AV Fortuna Mannen 19,70 -6.1 m/s17,64 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
    2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
    3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
    4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
    5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
    6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
    7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
    8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
    9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
    10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
    10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
    10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Devi Robbemond AV Fortuna Mannen 11,43 --- 561
    10 Dylan Tertoolen AV Fortuna Mannen 9,51 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Dylan Tertoolen AV Fortuna Mannen 20,71 --- 306
    14 Devi Robbemond AV Fortuna Mannen 16,46 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka Dries AV Fortuna Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Amin Boulakhras AV Fortuna Mannen 4,47 5,06 4,91 5,00 5,06 +1.1 m/s--- 386
    15 Luuk Jochems AV Fortuna Mannen 4,91 X X 4,90 4,91 +1.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sophie Kunst AV Fortuna Vrouwen 13,96 +0.6 m/s13,60 514
    30 Joyce Verheezen AV Fortuna Vrouwen 15,76 +0.5 m/s15,15 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Anne Griffioen AV Fortuna Vrouwen 31,35 -2.9 m/s30,15 403


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Joyce Verheezen AV Fortuna Vrouwen 1:18,61 1:14,00 336


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kristel van den Berg AV Fortuna Vrouwen 4:40,98 4:36,70 802


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Joyce Verheezen AV Fortuna Vrouwen 20,52 -1.7 m/s19,63 306
    18 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna Vrouwen 23,46 -2.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Julia den Ouden AV Fortuna Vrouwen 9,30 --- 541
    16 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna Vrouwen 8,54 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    24 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna Vrouwen 14,78 --- 289
    Julia den Ouden AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Sophie Kunst AV Fortuna Vrouwen 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Elena Luijendijk AV Fortuna Vrouwen 4,42 X 4,16 4,33 4,42 +1.3 m/s4,69 533
    15 Anne Griffioen AV Fortuna Vrouwen X 4,18 4,38 4,07 4,38 +1.7 m/s--- 0